termální vody ve spreji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 24.10.08 20:46
termální vody ve spreji

Zajímalo by mě jaké jsou vaše zkušenosti s těmito produkty a hlavně, jestli mají nějaký pozorovatelný účinek (nejen osvěžující). Na MUA je hodně chválená termální voda od Vichy. Co vy na to?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.10.08 21:31

Já s sebou v autě stále vozím Evian ve spreji velkou flašku a v kabelce malou…Nevím, jestli to nějak pomáhá pleti, ale osvěží to na dlouhých cestách hodně a často se to hodí i k jiným účelům - zejména když máte děti, že jo ?! :wink:

No, ale dnes mi dorazilo Tonikum od Dr. Hauschky a tam píšou, že se rto právě dá používat i jako osvěžení na obličej, tak tady bych těm příznivým účinkům spíše věřila… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 24.10.08 21:46

Ráda používám termální vodu ve spreji od Avéne…jsem s ním nadmíru spokojená, uklidňuje mi po rádu zčervenalý obličej a dodává vlhkost pleťi.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 25.10.08 12:35

Termální vodu v rozprašovači používám od La roche posay. Je dobrá na osvěžení v létě, nebo po oholení intimních partií, nedělají se po ní pupínky.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 25.10.08 13:41

No tak dneska jsem zakoupila malé balení vody od Vichy. Před chvíli jsem to na sebe stříkla - na pleti pohoda, příjemný pocit, po prvním použití žádné změny nenastaly. Nicméně, co je teda provar je samotný rozprašovač - strašně to kolem něj teče - mám pocit, že víc toho vyteče kolem než se co se skutečně rozpráší na plet :? Příště zkusim LRP nebo Avene, tohle je vážně plýtvání - možná jsem měla jen smůlu na vadné balení, ale riskovat to znova - no nevim… :roll:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 25.10.08 13:43

Já si jednou v nějaké euforii Vichy vodu ve spreji koupila, na kosmetiku Vichy jsem zatížená, ale zrovna tento výrobek mě nezaujal. Asi dvakrát použitou flašku jsem vyhodila. No, já mám ale poměrně mastnou pleť, takže jsem její pozitiva asi nemohla dostatečně docenit :wink:

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 25.10.08 13:48

No a taky ti ten rozprašovač tak „čural“? Kdyby se mi osvědčila na zklidnění pleti, tak bych ráda koupila větší balení, ale čůrací nechci…

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 25.10.08 14:00

Mám pocit, že rozprašoval „normálně“, ale představovala jsem si jemnější kapičky, něco jako mlha…takhle jsem po použití byla jako po sprše :D

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.10.08 15:05

Pozor na vodu ve spreji, zvlášť jestli máte suchou pleť, vysušuje to - neměla by se nechávat volně odpařit.
(A jinak si o minerálkách ve spreji myslím svoje… už jen čekám, kdo začne prodávat horský vzduch ve spreji :) )

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 25.10.08 16:06

..no, myslím, že Japonci, nebo kdo,…ale čistý vzduch v plechovkách se už prodává!
Byl o tom i pořad v televizi.
A lidé nakupují… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 25.10.08 17:21
Ada píše:
Pozor na vodu ve spreji, zvlášť jestli máte suchou pleť, vysušuje to - neměla by se nechávat volně odpařit.
(A jinak si o minerálkách ve spreji myslím svoje… už jen čekám, kdo začne prodávat horský vzduch ve spreji :) )

mno…já jsem vůči nim právě taky byla vždycky dost skeptická, ale pravdou je, že jsem to nikdy nevyzkoušela a zrovna hledám něco na zklidnění pleti. co by zároveň nemastilo ani příliš nevysušovalo, tak jsem si řekla, že to prubnu. Když nic jinýho využiju to na zafixování minerálního makeupu a pak už si další nekoupim. Zlakaly mě hlavně recenze na MUA, které jsou vesměs všechny pozitivní - jak na vichy, avene i LRP. Zkoušela jsem jeden čas obyčejnou magnesii v rozprašovači po pletové vodě od salusu, jenže mi to přišlo takový nehygienicky a vyměnovat každý den, jsem byla líná - já vim, trochu drahá lenost :oops: …no dám časem vědět, co ta voda se mnou dělá.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.10.08 08:10
Ada píše:

Ado, ale to je fakt výborné osvěžení, když hodně cestuješ - já to s sebou v létě beru na výlety - můžeš se tím polít celá. Postříkáš obličej, zátylek, výstřih, paže, nohy…To s flaškou vody asi udělá málokdo…Takže v autě, na výlety, na památky, na umatlané děti, sedačky, trička, sukně atd. V kabelce je to lehké, nevylije se to… :wink:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.10.08 10:06

Proti osvěžení jsem neprotestovala, tam to naopak vidím jako velmi šikovnou věc. Horší je, když si někdo myslí, že se tím bude pravidelně polévat a zkrásní nebo rovnou omládne :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.10.08 10:19
Ada píše:
Proti osvěžení jsem neprotestovala, tam to naopak vidím jako velmi šikovnou věc. Horší je, když si někdo myslí, že se tím bude pravidelně polévat a zkrásní nebo rovnou omládne :)

Placebo prý má obrovskou účinnost 8) a přípravky na omládnutí jsou a budou obrovský byznys - teď jde jen o úroveň IQ a informovanost potenciálních uživatelek…

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 29.10.08 10:14

Mám ter. vodu Avene, používám ji třeba po pleťové masce nebo se mi velmi osvědčila po prohýřené noci a určitě v horkém létě na osvěžení. Měla jsem i La Roche P., ale Alverde se mi zdá lepší, mám citlivou pleť a tahle voda mi ji uklidní.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist