Terracotta Eau Sous Le Vent

verunka2201 19.02.09 23:58

Terracotta Eau Sous Le Vent

Měla by vyjít teď v březnu. Složení jsem nikde nedokázala najít, jen zmínku o tom, že jí má vévodit tiare.

http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Kdo něco najdete, hoďte to sem prosím, hrozně mě totiž zajímá. :D

Reklama

daniela 05.08.09 18:38

Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent

Objevila jsem ji v Sephoře, ne mezi vůněmi, ale na regálu s pudry a očními stíny. Hned jsem ji vyzkoušela, je docela pěkná, hodně sladká, nejvíc mi připomíná Today od Avonu… ale mám z ní zvláštní pocit, jestli je to opravdu EDT nebo EDP? Znáte někdo? Není to „jen“ něco jako tělový sprej?

jasmina 05.08.09 18:51

je to k jejich liceni, maji i telovy olej myslim
na mne teda vonela jak zvejka, docela divna ;)

jerry 05.08.09 19:53

Tak jsem ji dneska v Sephoře očichala - a je mi jasné, proč není mezi parfémy. On to totiž žádný parfém v pravém slova smyslu není - je to osvěžující parfémovaná voda (či tak něco).
Už těsně po nastříknutí na mě voněla pouze slabě - dal se v tom vystopovat akorát slaboučký terracottový karafiátek. Za 10 minut byla vůně totálně fuč.
Naprosto stejný efekt bude mít pár střiků Terracotty do flakónku s vodou - a bude to zcela jistě lacinější (cena u toho žádná nebyla, takže ani nevím, jestli jsem měla omdlít nebo ne :lol: ).

jasmina 05.08.09 20:26

tak to na me drzela solidne musim rict ;) (jeden strik) - rozhodne ne hur, nez ostatni zkousene vune ..

Svatka 05.08.09 22:44

Aháá, proto jsem ji dnes nemohla v Sephoře mezi parfemy najít. Budu se tam muset vypravit znovu.

jerry 05.08.09 23:10

Je mezi kosmetikou Guerlain.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist