Terracotta Eau Sous Le Vent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.02.09 23:58
Terracotta Eau Sous Le Vent

Měla by vyjít teď v březnu. Složení jsem nikde nedokázala najít, jen zmínku o tom, že jí má vévodit tiare.

http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Kdo něco najdete, hoďte to sem prosím, hrozně mě totiž zajímá. :D

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1797 příspěvků 05.08.09 18:38
Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent

Objevila jsem ji v Sephoře, ne mezi vůněmi, ale na regálu s pudry a očními stíny. Hned jsem ji vyzkoušela, je docela pěkná, hodně sladká, nejvíc mi připomíná Today od Avonu… ale mám z ní zvláštní pocit, jestli je to opravdu EDT nebo EDP? Znáte někdo? Není to „jen“ něco jako tělový sprej?

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 224 vzorků V tužebníku 24 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 05.08.09 18:51

je to k jejich liceni, maji i telovy olej myslim
na mne teda vonela jak zvejka, docela divna ;)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 05.08.09 18:54

tady už o ní něco je http://www.arome.cz/…iewtopic.php … ent#143605

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 05.08.09 19:53

Tak jsem ji dneska v Sephoře očichala - a je mi jasné, proč není mezi parfémy. On to totiž žádný parfém v pravém slova smyslu není - je to osvěžující parfémovaná voda (či tak něco).
Už těsně po nastříknutí na mě voněla pouze slabě - dal se v tom vystopovat akorát slaboučký terracottový karafiátek. Za 10 minut byla vůně totálně fuč.
Naprosto stejný efekt bude mít pár střiků Terracotty do flakónku s vodou - a bude to zcela jistě lacinější (cena u toho žádná nebyla, takže ani nevím, jestli jsem měla omdlít nebo ne :lol: ).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 05.08.09 20:26

tak to na me drzela solidne musim rict ;) (jeden strik) - rozhodne ne hur, nez ostatni zkousene vune ..

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 05.08.09 22:44

Aháá, proto jsem ji dnes nemohla v Sephoře mezi parfemy najít. Budu se tam muset vypravit znovu.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 05.08.09 23:10

Je mezi kosmetikou Guerlain.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist