Terre d'Hermès vs. Marc Jacobs Bang

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
BobStr
Nováček 5 příspěvků 14.08.16 17:28
Terre d'Hermès vs. Marc Jacobs Bang

Dobrý den,

nechal jsem si domů poslat pár vzorků různých parfémů, ze kterých si vybírám. Skončil jsem zatím nerozhodně u dvou Terre d'Hermès a Marc Jacobs Bang.

Jsou trochu podobné, Terre chvilku po aplikaci zesládne, Bang mi přijde, že není tak silný, rychleji vyprchá. Chci se vás zeptat, zde někdo může zhodnotit délky výdrže těchto dvou parfémů, vůči sobě. Případně, i který byste preferovali.

Jinak jsem ji ještě vybral Armani Aqua di Gio Profumo..z na­koupených vzorků asi nej.

Díky

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
zitava
Znalkyně 315 příspěvků 16.08.16 06:29

Terre aj Bang sú z podobnej rodiny ale Terre je hladšia, pomaranč jej dáva sladkosť a trošku potláča vetiver a zemitosť, Bang je rozhodne korenistejšia,ze­mitejšia, vynikne viac vetiver a pačuli, najkrajšie sa rozvíja pri vyšších teplotách, v chlade cítiť hlavne korenie a je vyslovene pánska. Výdrž sa mi zdá u Terre väčšia, môžu za to asi citrusy ale obe vône s nižšou teplotou ako keby strácali na intenzite… :think: ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
BobStr
Nováček 5 příspěvků 01.09.16 08:09

Tak jsem si nakonec koupil Bang. Zůstal mi ještě vzorek Terre. Musím říct, že Terre má podstatně lepší výdrž, než Bang. Po pár hodinách cítím z Terre citrusy a cedr, z Bangu cítím hlavně pepř a nějaký dřevitý tón. Ale hned po aplikaci voní docela podobně.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist