Těšírna

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.01.08 19:03

To je ale strašné slovo, že? :-)))
Takže na jaké vůně se těšíte? Já jsem si právě přečetla, že v Londýně představili novou vůni od Burberry - The Beat, bude ke koupi v březnu, vonět by měla květinovo dřevitě, tedy především cejlonský čaj, kosatec, hyacint, dále bergamot, kardamon, růžový pepř, mandarinka, vetiver, cedr, pižmo.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 77 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.01.08 19:15

To je zajímavý úkaz, že v poslední době nemůže v žádné vůni chybět kosatec, cedr nebo růžový pepř…nebo všechno dohromady…

Já se těším na svoje vzorky Hermessence - a jsem hrooozně zvědavá…Jen nemám tušení, kde je seženu, jestli se mi zalíbí…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 04.01.08 21:12

Chloé má v únoru vydat nový parfém, strašně se mi zalíbil flakonek, takový bych chtěla mít na nočním stolku :) Bude to orient, tak jsem zvědavá.
Hlava: pivoňka, liči (z toho mám trochu obavy), frézie
srdce: růže, magnólie, konvalinka
základ: ambra, cedrové dřevo
No a někdy na jaře budou tři nové parfémy od Grés, pocta Marlene Dietrich "Hommage

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 04.01.08 21:24

Sakriš, Grés miluju a Marlene Dietrich byla fakt kočka, to budou muka :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.01.08 21:36
katerinka píše:
…no tak kočka bych zrovna neřekla, ale zajímavá osobnost bezpochyby…Z Grés se mi ještě nic nelíbilo, tak jsem zvědavá, s čím se vytasí…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 04.01.08 21:53
Kerze píše:
katerinka píše:
…no tak kočka bych zrovna neřekla, ale zajímavá osobnost bezpochyby…Z Grés se mi ještě nic nelíbilo, tak jsem zvědavá, s čím se vytasí…

Máme opravdu velmi rozdílný vkus :)) a jaký se ti líbí chlapi? Vsadím se , že to bude taky rozdíl :). Breda Pitta můžu :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.01.08 22:43

Na Bredpitku bych nešáhla ani klackem - má baňatý nos…!!! Chlap musí být vysoký ( já jsem taky hodně vysoká, tak to je podmínka ), štíhlý až šlachovitý - podmínkou je ploché břicho, snědý, husté tmavé vlasy, ostrý profil, trochu exotický zjev, ideálně tmavooký - jak se duhovka nedá rozeznat od zornice…tajemný a samozřejmě brutálně inteligentní, vtipný a temperamentní…tak něco mezi Keanu Reevsem, Georgem Cloonym a Jeffem Goldblumem…Mohly bychom spolu klidně chodit na rande, že jo…?!:)

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 04.01.08 22:49

Kerze - tak to by mohl být jedině Sandokan.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.01.08 23:13
chava píše:
Kerze - tak to by mohl být jedině Sandokan.
:P …mohl, ale musel by dost vyrůst a vystudovat pár univerzit…:)

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 04.01.08 23:41

:)))))) Tmavovlasé, tmavooké, jižní typy vůbec nemusím, Sandokany ani omylem :) Ale Keanu se mi líbí :) Inteligence a šlachovité tělo taky podmínka, výška aspoň vetší než já( mám 169), tak to zas není takový problém , někdy.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 05.01.08 08:14

Já se těším na nového Diora, La Collection Particuli

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.01.08 09:06
katerinka píše: :)))))) Tmavovlasé, tmavooké, jižní typy vůbec nemusím, Sandokany ani omylem :) Ale Keanu se mi líbí :) Inteligence a šlachovité tělo taky podmínka, výška aspoň vetší než já( mám 169), tak to zas není takový problém , někdy.

Tak já s tou výškou u chlapů problém mám - většina je menší než já a to jsem ješttě zvyklá nosit podpatky…Vysocí jsou ale bohužel většinou pouze blonďáci…Ale největší problém bývá s tím plochým břichem. Člověk očekává vánočku a nachází obyčejně mazanec :o Nicméně rozprava je pro mne již pouze teoretická, neboť vysokého šlachovitého doktora mám doma - je sice malinko světlejší než můj ideál, ale už jsem si zvykla…:P

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.01.08 09:11

Proboha, jenom žádné sexy mozky politiků!!!! :o …ani zlomené nosy boxerů… :o na těch se mi líbí maximálně to, že mají hladké hrudníky… a když už, tak bantamová váha, prosím…:)

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.01.08 10:35

Takže s Kerze chodit do parfumérie, ale ne na rande :) V Obou případech máme podobný vkus. Mně jenom nezáleží tolik na výšce, protože sama mám s bídou 165.
Ovšem zajímavé je, že se mi sice líbí tmavé typy, ale když si tak v duchu projdu své „objevy“ včetně toho posledního, tak to všichni až na jednoho byli vybledlí blonďáci (a ten jeden byl sice tmavovlasý, ale světlý byl taky). Sice vysocí, že by to možná stačilo i Kerze, ale blonďáci.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

george007
Učednice 114 příspěvků 05.01.08 10:45

Tak koukám, že se nám z těšírny na parfémy nakonec vyklubala těšírna na chlapy. Od Breda Pitta až k Sandokanovi. Rozmanitý vkus. :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 77 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist