Testovací papírky k parfémům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 17.07.12 22:10
Testovaci papirky k parfemum

Neni nas moc, ale i tak si muzem nejaky ty papirky povymenovat nebo jen tak poslat treba s necim dalsim, ne? :)

Co jsem mohla, to jsem vzala po dvou, vetsinou jsem na to strikla vuni dane znacky, nekdy ne. Chtel by nekdo tyto papirky?

Amouage do spicky rovny se zlabkem - splichnuto tou modrou novinkou, ale mela jsem pansky i damsky a oba papirky na sobe, tak se vune pomotaly
E. Coudray papirek ve tvaru flakonu, splichnuty nekterou z jejich vuni, uz nevim kterou
Stella mccartney rovny cisty
Ralph lauren rovny, cisty, z druhe strany nekolikrat napsano Polo
Viktor Rolf ctverecek s vyrazenym razitkem - ne barevne ale plasticky do papiru, mam 3* navoneno ruznyma vunema
Thierry mugler zaspicateny papirek striklej asi karamelovym? angelem
Roja Dove zaspicateny papirek
Armani Code luna obdelnicek s plasticky vyrazenymi kvety, necim striklej
Giorgio armani - obycejnej obdelnicek
Lacoste obdelnicek s vyrazenym krokousem a dole s nakreslenym
5 obrazkovych cernych papirku znacky Molton Brown London - jendou jsem je ja dostala, a ted je sama ziskala, tak i nastrikala, ale papirky jsou na sobe, takze je to zas nevypovidajici.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist