Testovací papírky k parfémům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 17.07.12 22:10
Testovaci papirky k parfemum

Neni nas moc, ale i tak si muzem nejaky ty papirky povymenovat nebo jen tak poslat treba s necim dalsim, ne? :)

Co jsem mohla, to jsem vzala po dvou, vetsinou jsem na to strikla vuni dane znacky, nekdy ne. Chtel by nekdo tyto papirky?

Amouage do spicky rovny se zlabkem - splichnuto tou modrou novinkou, ale mela jsem pansky i damsky a oba papirky na sobe, tak se vune pomotaly
E. Coudray papirek ve tvaru flakonu, splichnuty nekterou z jejich vuni, uz nevim kterou
Stella mccartney rovny cisty
Ralph lauren rovny, cisty, z druhe strany nekolikrat napsano Polo
Viktor Rolf ctverecek s vyrazenym razitkem - ne barevne ale plasticky do papiru, mam 3* navoneno ruznyma vunema
Thierry mugler zaspicateny papirek striklej asi karamelovym? angelem
Roja Dove zaspicateny papirek
Armani Code luna obdelnicek s plasticky vyrazenymi kvety, necim striklej
Giorgio armani - obycejnej obdelnicek
Lacoste obdelnicek s vyrazenym krokousem a dole s nakreslenym
5 obrazkovych cernych papirku znacky Molton Brown London - jendou jsem je ja dostala, a ted je sama ziskala, tak i nastrikala, ale papirky jsou na sobe, takze je to zas nevypovidajici.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist