Tetiny a exotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbucha  12.10.10 12:27
Tetiny a exotika

http://tunisko.orbion.cz/…e/animatori/

Přísahám, že jsem tyhle stránky našla čirou náhodou - ale je to něco tak strašnýho…v životě bych si nepomyslela, kolik lidí (jednoho pohlaví v tomto případě) je tak pitomejch .

Možná už jsem stará…za socíku (tedy ve věku kdy jsme ještě stály za hřích 8) ) jsme samozřejmě jezdili jen do Bulharska - kde nás sice taky naháněli místní plavčíci, z nichž jeden každý byl občanským povoláním buď kapitán křižníku, ředitel hotelu nebo alespoň student medicíny :mrgreen: )…ale v životě nás nenapadlo si s nimi zadat (nebo když už :whistle: , tak pomýšlet na vztah nebo jim dokonce dávat peníze!!)

Co se to s těma tetinama u všech čertů děje?! To nemají kousek sebeúcty?! Jsou to opravdu takový strašidla, že si o ně Evropan kolo neopře?!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 12.10.10 12:43

Barbucho, byla jsem tam před lety a dost mě takové nesourodé páry udivovali. Ptala jsem se tam na to jednoho mladíka - Jugoslávce (utekl do Tunisu před válkou) - když je Tunisan viděn s bílou ženou, tak prý stoupne na společenském žebříčku a více si ho váží. Nevím, nechápu to. Takže oni se velmi snaží a starším osamělým turistkám dělá pozornost asi dobře…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

barbucha  12.10.10 12:54

Já pročetla pár příběhů na těch stránkách a zdá se mi, že takto získávají nejen respekt okolí, ale na férovku a cíleně rovnou prachy!
A ty důry jim je fakt posílaj…na základě historek, podobnejch jak vejce vejci! :speechless:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 12.10.10 13:01

Ano, o peníze jim jde určitě také. Mají nouzi o slušnou práci, o peníze - když někdo získá místo jako státní úředník, tak je to prý jako výhra v loterii.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1112 příspěvků 12.10.10 13:05

Sem to sice nečetla, ale dovedu si představit co se tam asi píše…
Viděla jsem toho v těchto krajích dost a vždy mi z toho bylo :vomit:

Znám dokonce holku, která si po takovém krátkém románku z Egypta dovezla nějaký svinský virus, ležela v nemocnici na intenzivce v umělém spánku cca 14 dnů a doktoři se obávali nejhoršího…

Na poličce 51 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 12.10.10 13:14

Četla jsem jen kousek a na to se dá říct jen jedno - Svatá prostoto…Já znám jednu, která se během 14tidenního pobytu v Tunisku stihla zamilovat a otěhotnět - jaké překvapení, když potom (na dálku, odsud z Čech) musela složitě zjišťovat pánovu pravou totožnost a nakonec zjistila, že už je tam ženatej a rozhodně se nehodlá rozvádět…
Jak psala Barbucha - někdy je celkem příjemné nechat se nahánět, ale určitě by mě nenapadlo - když už teda - čekat od toho něco víc…Třeba i pochopím, když si chce někdo o dovolené „užít“, ale tím by to mělo končit.
Až budu mít čas, musím si to pořádně přečíst - jistě poučné příběhy…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 12.10.10 13:17

Jojo, svět se mění. Češkám se ve světě přezdívá K***Y Evropy.
Má to souvislost s tím, že si cizinci (teda kromě těch z východního bloku) v čechách přijdou jako v cukrárně a že se u nás rozmohly cesty za exotikou (často maskované jako aerobik u moře).

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 12.10.10 13:32

Juana: Ano, to je fakt s tím aerobikem - ta moje těhotná známá taky jela na pobyt u moře s každodenním cvičením aerobiku…Je mi jasný, že někdy to je jen zástěrka pro úplně jiný program.
Moje kolegyně letos vyrazily do Turecka a po návratu jsem taky musela poslouchat podobné historky - o tom, jak takovej pobyt zvedne sebevědomí a jak jsou ti Turci úplně jiní, samozřejmě mnohem galantnější než naši chlapi…Jak říkám, je příjemné si někde zaflirtovat (tím myslím opravdu zaflirtovat), ale nevím, jak by mi mohl zvednout sebevědomí Turek (nebo Egypťan, to je úplně jedno), kterej v každým turnusu sbalí několik turistek. Navíc teda nestojím o to si přivézt z dovolené suvenýr v podobě nějaké pohlavní nemoci…

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 12.10.10 14:05

:conf: Asi si budu o těch rajdózních paničkách myslet své.V podstatě je to jejich problém. Ale ve své podstatě se mi libí provázanost těch témat: svatba s Tunisanem…život s tunisanem…rozvod s Tunisanem… :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 12.10.10 14:37

Nechápu, kde se v těch ženských bere ta nebetyčná blbost :D

Teta mého přítele si teď bude brát Egypťana, aby ho dostala do UK, kde žije, vízum samozřejmě nedostal (ale jako občan ČR dostane) - takže on bude muset nějaký čas žít tady v Čechách s jejími rodiči, kteří ale neumí anglicky, ona za ním občas přiletí… Já bych do toho nešla. Ale je to velká láska prý :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.10.10 14:52

Tak jak jezdí chlapi za exotikou, jezdí i ženské. Třeba Angličanky do Afriky za urostlými černochy.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 12.10.10 15:14

tak já třeba i chápu, že jezdí za exotikou, no… oni někteří nevypadají špatně a většinou jsou celkem milí. Ale co je provelkéhozele­néhokřečopažou­ta vede k tomu, aby po týdnu náhodného sexování pomýšlely na svatbu a posílaly peníze kamsi do háje? :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 12.10.10 15:18

No právě, já chápu, že tam jedou za exotikou, za dobrodružstvím, užít si. Ale nechápu, jak někdo může po dovolenkové známosti uvažovat o vážném vztahu nebo někam posílat peníze někomu, koho v podstatě nezná? Nebo si ty ženské myslí, že ten „jejich“ číšník, animátor, plavčík - je jinej než ostatní?? Taková naivita…

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 12.10.10 15:26

haha, ja to jeste necetla, ale uplne si dovedu predstavit, co se tam pise :mrgreen: protoze kdysi jsem na takove stranky na orbionu taky narazila (myslim, ze to byl tehda egypt) - hledala jsem nejake obecne info o tekutinach do letadla a tohle forum bylo z jednech, co Google vyhodil

no pobavila jsem se tehda solidne (teda po nekolikerem presvedceni, ze to je spatne nechapu, a ze tam opravdu pisou, to co pisou :D), dokonce existovaly i nejake stranky v rustine a tam meli tech chlapu celou evidenci i s fotkama)

diky za pripomenuti :mrgreen:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 12.10.10 15:53

Holt - dobrej sex, ten dokáže dělat divy.
Je známo , že obřezaní muži dokážou dovést ženu k vaginálnímu orgasmu naprosto spolehlivě. :whistle: A k tomu pořádná dávka vášně…, na to nejsou od našich chlapů zvyklé.
Vak v Sexu ve městě to bylo jasně řečeno… :idea: :mrgreen:

Jeden bílý se nechal obřezat, a zatímco do té doby si neškrt, pak honil frajera, jak se o něho baby bily :lol: .

To se nedivím, že baby propadají panice :mrgreen: .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist