Tetování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 15.07.09 15:23
Tetování

Jaký máte holky názor na tetování na těle??? :wink:

Mně se líbí /sama mám na rameni/. Ale důležité je mít dobrého tatéra, který tomu rozumí a umí to. Líbí se mi, když je vkusně udělané.
Nelíbí se mi extrém-když má někdo potetovanou téměř každou část těla, to je moc. Ale jemná hezká kérka, to jo. To se mi líbí. :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 15:50

Tetování se mi líbí pokud je jak píšeš vkusné,jemné a ne po celém těle.Kérku bych chtěla, ale vadí mi, že když přijdu do salonu tady u nás, tak je to na dlouhé lokte,většinou chtějí zálohu a objednací lhůty 1 měsíc a více,což mi nevyhovuje.Nej­raději bych přišla vybrala,nebo přinesla nákres co bych chtěla a hned by mi to udělali(třeba během hodiny čekání), ale to tady u nás neexistuje. :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 15.07.09 16:03

tetovani se mi libi (i to, ktere by asi leckomu na tomhle foru prislo jako uplny a naprosty nevkus ;)))
rozsahle (tedy ne jeden maly obrazek, ale treba rukavy) se mi libi zejmena na muzich

sama na to nej nejsem spravny typ, prijde mi to prilis „fatalni“ - uz se vidim, jak me to za tyden zacina prudit (motiv, ktery bych rada a bez pochyb vlastnila po cely zivot, neznam)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.07.09 16:19

Asi budu jediná, komu se tetování nelíbí. A to ani „jemné a vkusné“ :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 15.07.09 16:35

Takové krasne, nové tema o zkraslovani a já se hned leknu z prvního prispevku ;0)…taky nemám rada tetování, zádné. Manzel porad straší, ze si jednou nechá vytetovat na ruce plameny, co mu budou sahat až na krk (takže vykukovat z limecku)…ale doufám, ze toho buhda neučiní…jinak rozvod :lol:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 16:38

http://www.mujzpravodaj.cz/…ir-Franz.jpg

A co říkáte na toto??Přitom je to velice inteligentní člověk.Takhle se znetvořit, tak to mi hlava nebere :conf:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 15.07.09 16:48

Tak to mi popelko hlava také nebere :twisted: !!!
Ale jestli on se v tom cítí dobře :???? Asi jo, ještě k tomu piersingy :o !!! Možná si na tom i zakládá. Ale pro mě je to teda fakt síla :twisted: !!

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 15.07.09 16:49

… jó, tak od toho mám tetování já :mrgreen: … líbilo se mi to už za totáče, takže jsem hned po revoluci chytla stopa a vyhledala toho, kdo to dělal jako první oficiálně … dnes se mi to už nelíbí,… ale nelituju toho a ani neuvažuju o odstranění …je to můj vývoj, moje součást - něco to o mně vypovídá ( :mrgreen: ) a stárne se mnou

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 15.07.09 16:51
popelka píše:
A co říkáte na toto??Přitom je to velice inteligentní člověk.Takhle se znetvořit, tak to mi hlava nebere :conf:

Třeba chtěl vypadat jako ještěrka :)

A tohle je zase Tom Leppard, je docela známý, tetování na celém těle: 

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 15.07.09 16:51
Slimek píše:
Takové krasne, nové tema o zkraslovani a já se hned leknu z prvního prispevku ;0)…taky nemám rada tetování, zádné. Manzel porad straší, ze si jednou nechá vytetovat na ruce plameny, co mu budou sahat až na krk (takže vykukovat z limecku)…ale doufám, ze toho buhda neučiní…jinak rozvod :lol:

slimek-vždyť tetování je svým způsobem ozdobou těla :wink: !!! A správný tatér netetuje místa, která nejdou zakrýt… Teda u takového jsem byla já :wink: .

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 16:54

http://vyvoleni.big-brother.cz/…ris_rudy.jpg

A toto je druhý adept našeho města, který se jmenuje Boris Rudý.Toho když potkáte na ulici, tak z něho jde hrůza,obcházím ho obloukem :!:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 15.07.09 16:57
popelka píše: A toto je druhý adept našeho města, který se jmenuje Boris Rudý.Toho když potkáte na ulici, tak z něho jde hrůza,obcházím ho obloukem :!:

se nedivím, že ho obcházíš obloukem :twisted: !!! Bych šla zrovna tak!! On byl popelko ve Vyvolených?? :o

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 17:05

Jj byl.Říká se, že se takhle začal tetovat na protest našeho režimu.Tohle jeho jméno je jeho pseudonym.Tetuje se sám.

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.07.09 17:08

Proboha to je zjev :twisted:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 15.07.09 17:11

Ty fotky jsou vostry.
Marci, pro někoho zkraslovani pro jiného hyzdeni ;0)

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist