Tetování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 15.07.09 15:23
Tetování

Jaký máte holky názor na tetování na těle??? :wink:

Mně se líbí /sama mám na rameni/. Ale důležité je mít dobrého tatéra, který tomu rozumí a umí to. Líbí se mi, když je vkusně udělané.
Nelíbí se mi extrém-když má někdo potetovanou téměř každou část těla, to je moc. Ale jemná hezká kérka, to jo. To se mi líbí. :wink:

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 15:50

Tetování se mi líbí pokud je jak píšeš vkusné,jemné a ne po celém těle.Kérku bych chtěla, ale vadí mi, že když přijdu do salonu tady u nás, tak je to na dlouhé lokte,většinou chtějí zálohu a objednací lhůty 1 měsíc a více,což mi nevyhovuje.Nej­raději bych přišla vybrala,nebo přinesla nákres co bych chtěla a hned by mi to udělali(třeba během hodiny čekání), ale to tady u nás neexistuje. :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 15.07.09 16:03

tetovani se mi libi (i to, ktere by asi leckomu na tomhle foru prislo jako uplny a naprosty nevkus ;)))
rozsahle (tedy ne jeden maly obrazek, ale treba rukavy) se mi libi zejmena na muzich

sama na to nej nejsem spravny typ, prijde mi to prilis „fatalni“ - uz se vidim, jak me to za tyden zacina prudit (motiv, ktery bych rada a bez pochyb vlastnila po cely zivot, neznam)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.07.09 16:19

Asi budu jediná, komu se tetování nelíbí. A to ani „jemné a vkusné“ :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 15.07.09 16:35

Takové krasne, nové tema o zkraslovani a já se hned leknu z prvního prispevku ;0)…taky nemám rada tetování, zádné. Manzel porad straší, ze si jednou nechá vytetovat na ruce plameny, co mu budou sahat až na krk (takže vykukovat z limecku)…ale doufám, ze toho buhda neučiní…jinak rozvod :lol:

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 16:38

http://www.mujzpravodaj.cz/…ir-Franz.jpg

A co říkáte na toto??Přitom je to velice inteligentní člověk.Takhle se znetvořit, tak to mi hlava nebere :conf:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 15.07.09 16:48

Tak to mi popelko hlava také nebere :twisted: !!!
Ale jestli on se v tom cítí dobře :???? Asi jo, ještě k tomu piersingy :o !!! Možná si na tom i zakládá. Ale pro mě je to teda fakt síla :twisted: !!

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 15.07.09 16:49

… jó, tak od toho mám tetování já :mrgreen: … líbilo se mi to už za totáče, takže jsem hned po revoluci chytla stopa a vyhledala toho, kdo to dělal jako první oficiálně … dnes se mi to už nelíbí,… ale nelituju toho a ani neuvažuju o odstranění …je to můj vývoj, moje součást - něco to o mně vypovídá ( :mrgreen: ) a stárne se mnou

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 15.07.09 16:51
popelka píše:
A co říkáte na toto??Přitom je to velice inteligentní člověk.Takhle se znetvořit, tak to mi hlava nebere :conf:

Třeba chtěl vypadat jako ještěrka :)

A tohle je zase Tom Leppard, je docela známý, tetování na celém těle: 

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 15.07.09 16:51
Slimek píše:
Takové krasne, nové tema o zkraslovani a já se hned leknu z prvního prispevku ;0)…taky nemám rada tetování, zádné. Manzel porad straší, ze si jednou nechá vytetovat na ruce plameny, co mu budou sahat až na krk (takže vykukovat z limecku)…ale doufám, ze toho buhda neučiní…jinak rozvod :lol:

slimek-vždyť tetování je svým způsobem ozdobou těla :wink: !!! A správný tatér netetuje místa, která nejdou zakrýt… Teda u takového jsem byla já :wink: .

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 16:54

http://vyvoleni.big-brother.cz/…ris_rudy.jpg

A toto je druhý adept našeho města, který se jmenuje Boris Rudý.Toho když potkáte na ulici, tak z něho jde hrůza,obcházím ho obloukem :!:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 15.07.09 16:57
popelka píše: A toto je druhý adept našeho města, který se jmenuje Boris Rudý.Toho když potkáte na ulici, tak z něho jde hrůza,obcházím ho obloukem :!:

se nedivím, že ho obcházíš obloukem :twisted: !!! Bych šla zrovna tak!! On byl popelko ve Vyvolených?? :o

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.07.09 17:05

Jj byl.Říká se, že se takhle začal tetovat na protest našeho režimu.Tohle jeho jméno je jeho pseudonym.Tetuje se sám.

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.07.09 17:08

Proboha to je zjev :twisted:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 15.07.09 17:11

Ty fotky jsou vostry.
Marci, pro někoho zkraslovani pro jiného hyzdeni ;0)

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist