Těžká sladká gurmánská vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.02.11 11:27
Těžká sladká gurmánská vůně

Prosím poraďte sladkou, těžkou gurmánku :wink:

Mám ráda vanilkové, sladké, teplé, hodně silné vůně, skořice, čokoláda a třeba i růže není na škodu…
Miluji Dior Addict a stále hledám k němu alternativu na prostřídání, pořád hledám, ale nějak mne zatím nic neuchvátilo :conf: Najít něco, co se mu vyrovná asi nebude snadné, aspoň pro můj nos…

Líbí se mi třeba Cašmir - ten už je teda sladký až dost, ale líbí se mi. Pak Lolita L - ale stále to není ono, z čeho bych padla na kolena.
Hypnotic Poison a jeho odnože nee, ten prostě nemůžu.

Hlavně hledám nějaký megadržák, protože na mojí kůži nevydrží téměř nic déle než 2-3 hodiny, vyjímkou je jen J´adore a Eternity - ty voní i 10 hodin. Musím všechno stříkat do vlasů, tam mi drží vůně dobře.

Co myslíte Aromačky, co by se mohlo líbit mému zmlsanému nosánku? A pokud možno něco snadno dostupného, nerada bych se zamilovala a pak šílela, že vůně není k sehnání :twisted:

Díky předem za tipy :P

Na poličce 16 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 16.02.11 12:11

Napadla mě Un Bois Vanille od Lutense, ale píšeš snadno dostupné :conf: Cítím tam hutnou vanilku a lékořici, pokaždé mi málem slina ukápne.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 16.02.11 12:43

Mám ráda přesně takové vůně, jako ty. Z těch dostupných ale mě nic jiného nenapadá..
Ano, Angel, ale… :|

Jinak
zkusila jsi Opium ? Není tolik gurmánské, ale je to pecka.
Hermessence Ambre Narguille je nádherná, ale je to exkluzivní Hermés
Tonka Imperiale a Gourmand Cocquin ,opět exkluzivky … :roll:

Krásná vanilka ve Vise , další Picquet - Fracas - jahůdky..
zvláštní vanilka - Habanita
no, nevím, asi jsem moc nepomohla..v běž­ných obchodech :bang: neee

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

barbucha  16.02.11 12:47

http://www.arome.cz/index.php?… :?:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.02.11 12:58

…nó, něco mi to připomíná… 8)

(…mě před časem…)

ale teda tipy:
FLOWERBOMB - v každé koncentraci je vypíchnuto něco jiného = nutno vyzkoušet, ale drží všechny velmi dobře
GUCCI BY GUCCI EdP
LOLITA LEMPICKA EdP
INSOLENCE EdT
- je to sice květinovka, ale drží fest, chválená
L´INSTANT - měla jsem kdysi a kdysi jsem ji vnímala jako vanilkové věnečky z odpal. těsta s polevou z cukru a citronů. Nyní ji cítím jako sytou sladkou květinovku, podobnou Angelique Noir
L´INSTANT MAGIC, L´INSTANT MAGIC ELIXIR - každý je něčím jinačí, každý má své krásy, drží
ANGEL VIOLET - pro mě nositelný „Angel“, chválený, držák, v létě nejhezčí, resp. v zimě by mohl někomu zhoupnout žaludkem
CUIR BELUGA - není těžká, je sytá a BEZKONKURENČNÍ ve všem
JIMMY CHOO - zde na fóru má dost odpůrců, ale mně se dost líbí, držák výborný, žel zatím jen v kamenkách
MY QUEEN A. McQueen - držák
CARA - není těžká, ale sladká fest, držák a chválená
ALESSANDRO - viz Cara…
FIFI CHACHNIL - sladký, ale ne ulepený, hustý, těžší, ale ne dusivý, trochu namyšlený ale s grácií
JAILIA Profumi de Panteleria - obdoba ANgela, ale je hezčí, propracovanější, bohatší o více složek, nositelnější, výdrž excelentní
MADERA Omnia Profumo
BOTRYTIS Ginestet
NOTE VANILLEE Micallef
FRAPIN 1270
BY NIGHT FOR WOMEN
Profumi del Forte - podobno L´INSTANT MAGIC ELIXIR, ale i ANGELIQUE NOIR Guerlain v luxusnějším a promakanějším provedení
VITTORIA APUANA Profumi del Forte
AMANDE SUCRÉE SInfonia di Note - prachový jasmín, prachová dřeva, mandlový prach a vanilka. Rozkošné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbucha  16.02.11 13:19

Miru, jak tak vidím tu druhou půlku…čemu ve výrazu snadno dostupné nerozumíš? :twisted:

alča68
Nevyléčitelná závislačka 1234 příspěvků 16.02.11 13:41
:lol: :lol:

já taky většinu z druhé půlky ani neumím přečíst :conf:

ale na Miru je obdivuhodné jaký má přehled, to teda smekám

Na poličce 100 parfémů 0 miniatur 40 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 16.02.11 13:47
Bridgett píše:
Prosím poraďte sladkou, těžkou gurmánku :wink:Mám ráda vanilkové, sladké, teplé, hodně silné vůně, skořice, :P

Kenzo Jungle L'Élephant

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.02.11 14:26

Holky děkuju za tipy :P

Většinu běžně dostupných vůní co zde píšete mám vyzkoušené, i když některé jen na papírku - takže vyzkouším znova na kůži, dojem může být úplně jiný.

Chystám se na Gucci by Gucci, tam mi zatím unikala a také L´Instant.

Opium jsem zkoušela, mám vzoreček, síla, zatím si netoufám, možná časem. Chybí mi v něm taková ta lahodnost… Kenzo Jungle jsem měla odstřik, byla velká očekávání, ale na mě bohužel nic sladkého - jen ostrá pánská vůně :cry:

Dolce Vita mne hrozně lákala podle složení, ale bohužel mi nevoní… ještě zkusím znova.

Těžko dostupných se bojím, co když by z toho byla láska a pak složitě shánět… na to bohužel nemám tolik času ani energie, kolik bych chtěla :? Takže ideálně mrknout na Elnino, odkliknout a druhý den mám poklad doma :mrgreen:

barbucha  16.02.11 14:51

No, klasická Prada by se taky mohla hodit…

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.02.11 17:37
barbucha píše:
Miru, jak tak vidím tu druhou půlku…čemu ve výrazu snadno dostupné nerozumíš? :twisted:
:speechless: :oops: …někdy se rychločtení nevyplatí, no… :whistle: …ale je pravda, že ty nikovky - to jsou husťárny, slaďárny, s kvalitou. Cena odpovídá výrobku. Jinak bych to sem nedávala.
A když člověk zkusí něco, co mu sedne, vyhovuje - těžko ze svých nároků slevuje, když ví, že existuje to, co chce… :mrgreen: :whistle: :D

…Prada - na mně děs, jde do pánska. ALe zase plno kočkám sedí a mně se na druhých, když jim sedne, líbí.

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.02.11 18:26

Pradu jsem zkoušela jen Tendre, klasickou zkusím :wink:

Je mi jasný, že ty nikovky budou echt kvalita a že by se tam pro mně asi něco našlo… :conf: Přeci jen jsem už docela zmlsaná, no… jen tak něco mi holt nevoní :twisted:

barbucha  16.02.11 19:28

Jo, to zas můžeš Miru věřit :lol:

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 17.02.11 09:33

Já bych vyzkoušela Angelique Noir a Iris Ganche - přijdou mi Addictu hoooodně podobné. Vím, že se nejedná o zrovna běžně dostupné vůně, ale teď, díky medvědům, jsou přece jen dostupnější :) (a hodil by se někdo, kdo by nám pomohl s Iris Ganache :D )

A ještě nikdo nenavrhoval Code. Sice se od Addictu dost liší, ale ta čokoládička tam je a navíc krásná vanilka :)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.02.11 09:52

CODE je dobrý tip, držák, chválený.
Angelique Noir mi je podobná k vůni L´Instant, k Addictu vůbec.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist