Těžká sladká gurmánská vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.02.11 11:27
Těžká sladká gurmánská vůně

Prosím poraďte sladkou, těžkou gurmánku :wink:

Mám ráda vanilkové, sladké, teplé, hodně silné vůně, skořice, čokoláda a třeba i růže není na škodu…
Miluji Dior Addict a stále hledám k němu alternativu na prostřídání, pořád hledám, ale nějak mne zatím nic neuchvátilo :conf: Najít něco, co se mu vyrovná asi nebude snadné, aspoň pro můj nos…

Líbí se mi třeba Cašmir - ten už je teda sladký až dost, ale líbí se mi. Pak Lolita L - ale stále to není ono, z čeho bych padla na kolena.
Hypnotic Poison a jeho odnože nee, ten prostě nemůžu.

Hlavně hledám nějaký megadržák, protože na mojí kůži nevydrží téměř nic déle než 2-3 hodiny, vyjímkou je jen J´adore a Eternity - ty voní i 10 hodin. Musím všechno stříkat do vlasů, tam mi drží vůně dobře.

Co myslíte Aromačky, co by se mohlo líbit mému zmlsanému nosánku? A pokud možno něco snadno dostupného, nerada bych se zamilovala a pak šílela, že vůně není k sehnání :twisted:

Díky předem za tipy :P

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 16.02.11 12:11

Napadla mě Un Bois Vanille od Lutense, ale píšeš snadno dostupné :conf: Cítím tam hutnou vanilku a lékořici, pokaždé mi málem slina ukápne.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 16.02.11 12:43

Mám ráda přesně takové vůně, jako ty. Z těch dostupných ale mě nic jiného nenapadá..
Ano, Angel, ale… :|

Jinak
zkusila jsi Opium ? Není tolik gurmánské, ale je to pecka.
Hermessence Ambre Narguille je nádherná, ale je to exkluzivní Hermés
Tonka Imperiale a Gourmand Cocquin ,opět exkluzivky … :roll:

Krásná vanilka ve Vise , další Picquet - Fracas - jahůdky..
zvláštní vanilka - Habanita
no, nevím, asi jsem moc nepomohla..v běž­ných obchodech :bang: neee

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

barbucha  16.02.11 12:47

http://www.arome.cz/index.php?… :?:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.02.11 12:58

…nó, něco mi to připomíná… 8)

(…mě před časem…)

ale teda tipy:
FLOWERBOMB - v každé koncentraci je vypíchnuto něco jiného = nutno vyzkoušet, ale drží všechny velmi dobře
GUCCI BY GUCCI EdP
LOLITA LEMPICKA EdP
INSOLENCE EdT
- je to sice květinovka, ale drží fest, chválená
L´INSTANT - měla jsem kdysi a kdysi jsem ji vnímala jako vanilkové věnečky z odpal. těsta s polevou z cukru a citronů. Nyní ji cítím jako sytou sladkou květinovku, podobnou Angelique Noir
L´INSTANT MAGIC, L´INSTANT MAGIC ELIXIR - každý je něčím jinačí, každý má své krásy, drží
ANGEL VIOLET - pro mě nositelný „Angel“, chválený, držák, v létě nejhezčí, resp. v zimě by mohl někomu zhoupnout žaludkem
CUIR BELUGA - není těžká, je sytá a BEZKONKURENČNÍ ve všem
JIMMY CHOO - zde na fóru má dost odpůrců, ale mně se dost líbí, držák výborný, žel zatím jen v kamenkách
MY QUEEN A. McQueen - držák
CARA - není těžká, ale sladká fest, držák a chválená
ALESSANDRO - viz Cara…
FIFI CHACHNIL - sladký, ale ne ulepený, hustý, těžší, ale ne dusivý, trochu namyšlený ale s grácií
JAILIA Profumi de Panteleria - obdoba ANgela, ale je hezčí, propracovanější, bohatší o více složek, nositelnější, výdrž excelentní
MADERA Omnia Profumo
BOTRYTIS Ginestet
NOTE VANILLEE Micallef
FRAPIN 1270
BY NIGHT FOR WOMEN
Profumi del Forte - podobno L´INSTANT MAGIC ELIXIR, ale i ANGELIQUE NOIR Guerlain v luxusnějším a promakanějším provedení
VITTORIA APUANA Profumi del Forte
AMANDE SUCRÉE SInfonia di Note - prachový jasmín, prachová dřeva, mandlový prach a vanilka. Rozkošné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbucha  16.02.11 13:19

Miru, jak tak vidím tu druhou půlku…čemu ve výrazu snadno dostupné nerozumíš? :twisted:

alča68
Nevyléčitelná závislačka 1228 příspěvků 16.02.11 13:41
:lol: :lol:

já taky většinu z druhé půlky ani neumím přečíst :conf:

ale na Miru je obdivuhodné jaký má přehled, to teda smekám

Na poličce 97 parfémů 0 miniatur 40 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 16.02.11 13:47
Bridgett píše:
Prosím poraďte sladkou, těžkou gurmánku :wink:Mám ráda vanilkové, sladké, teplé, hodně silné vůně, skořice, :P

Kenzo Jungle L'Élephant

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.02.11 14:26

Holky děkuju za tipy :P

Většinu běžně dostupných vůní co zde píšete mám vyzkoušené, i když některé jen na papírku - takže vyzkouším znova na kůži, dojem může být úplně jiný.

Chystám se na Gucci by Gucci, tam mi zatím unikala a také L´Instant.

Opium jsem zkoušela, mám vzoreček, síla, zatím si netoufám, možná časem. Chybí mi v něm taková ta lahodnost… Kenzo Jungle jsem měla odstřik, byla velká očekávání, ale na mě bohužel nic sladkého - jen ostrá pánská vůně :cry:

Dolce Vita mne hrozně lákala podle složení, ale bohužel mi nevoní… ještě zkusím znova.

Těžko dostupných se bojím, co když by z toho byla láska a pak složitě shánět… na to bohužel nemám tolik času ani energie, kolik bych chtěla :? Takže ideálně mrknout na Elnino, odkliknout a druhý den mám poklad doma :mrgreen:

barbucha  16.02.11 14:51

No, klasická Prada by se taky mohla hodit…

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.02.11 17:37
barbucha píše:
Miru, jak tak vidím tu druhou půlku…čemu ve výrazu snadno dostupné nerozumíš? :twisted:
:speechless: :oops: …někdy se rychločtení nevyplatí, no… :whistle: …ale je pravda, že ty nikovky - to jsou husťárny, slaďárny, s kvalitou. Cena odpovídá výrobku. Jinak bych to sem nedávala.
A když člověk zkusí něco, co mu sedne, vyhovuje - těžko ze svých nároků slevuje, když ví, že existuje to, co chce… :mrgreen: :whistle: :D

…Prada - na mně děs, jde do pánska. ALe zase plno kočkám sedí a mně se na druhých, když jim sedne, líbí.

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.02.11 18:26

Pradu jsem zkoušela jen Tendre, klasickou zkusím :wink:

Je mi jasný, že ty nikovky budou echt kvalita a že by se tam pro mně asi něco našlo… :conf: Přeci jen jsem už docela zmlsaná, no… jen tak něco mi holt nevoní :twisted:

barbucha  16.02.11 19:28

Jo, to zas můžeš Miru věřit :lol:

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 17.02.11 09:33

Já bych vyzkoušela Angelique Noir a Iris Ganche - přijdou mi Addictu hoooodně podobné. Vím, že se nejedná o zrovna běžně dostupné vůně, ale teď, díky medvědům, jsou přece jen dostupnější :) (a hodil by se někdo, kdo by nám pomohl s Iris Ganache :D )

A ještě nikdo nenavrhoval Code. Sice se od Addictu dost liší, ale ta čokoládička tam je a navíc krásná vanilka :)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.02.11 09:52

CODE je dobrý tip, držák, chválený.
Angelique Noir mi je podobná k vůni L´Instant, k Addictu vůbec.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist