Thajská masáž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 27.08.10 17:27
Thajská masáž

Premýšľam o darčekovom poukaze priateľovi k narodeninám na masáže a neviem sa rozhodnúť medzi klasikou a thajskou. Mohli by ste sa, prosím, podeliť o svoje zážitky a dojmy ak na thajské masáže chodíte alebo máte aspoň nejakú skúsenosť?

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 28.08.10 23:48

Tak v podstatě klasická masáž vychází ze znalostí orientálních masáží a přizpůsobuje je místním podmínkám (převážně kancelářsky pracující).

Thajská masáž narozdíl od klasické převážně! nehněte a netře monotónně přetěžované svalové skupiny a jejich chronické spazmy - křeče, ale stlačuje body a dráhy lymfatických cest a tím účinně osvěžuje např. přetížené nohy turistům.

Nezanedbatelná je ale i emocionální složka thajské masáže, pokud dokážeš zajistit, že ji provede sympatická slečna v příjemném a pro přítele neobvyklém prostředí, pak to může být zajímavý dárek. Emocionální složka se většinou u klasické masáže nekoná.

Ale vycházím pouze z vlastních zkušeností.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 29.08.10 19:39

thajská masáž může být i bolestivější, praktiky „neobvyklejší“ - záleží na masérce. Mě ta moje obvykle mj. spráskala ručníkem :mrgreen: . Někomu, kdo není na masáže zvyklý to může být nepříjemné. Stejně jako nahota u celkové masáže. Nedávno jsem viděla v TV olejovou masáž nebo jsou příjemné masáže lávovými kameny - zjisti, co by příteli vyhovovalo a zkus vybrat :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 29.08.10 21:57

kamarádka byla včera na olejové thajské masáži celého těla a byla nadšená!! dostala to taky jako dárek

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist