The Body Shop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 25.06.08 12:56
The Body Shop

Mate niekto vone znacky The Body Shop-ako vonaju, ako sa vam pacia a co vydrz? Konkretne ma zaujimaju Aqua Lily, White Musk Blush, Rougeberry, Neroli Jasmine. Dakujem

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 25.06.08 13:46

čakám na toaletku Lotus Petal, som zvedavá, možno už dnes bude doma na mňa čakať…dúfam, že nebudem sklamaná a ešte spolu s ňou dôjde aj srchový gél White Musk, to som tiež zvedavá, vôbec nemám skúsenosť s TBS toaletkami, s kozmetikou áno…o White Musk sa tu už písalo, te n White Musk Blush bude asi nejaká limitka

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.06.08 14:13

Měla jsem kompletní řadu White Musk. EDP na mně drží jen velmi málo (asi dvě hodinky), s parfémovým olejem je to o něco lepší a tělové mléko a sprchovací gel při jejich ceně podle mě nemá smysl kupovat - voní opravdu jen chviličku. Jinak textura příjemná, sprchový gel je bez mýdla, tedy použitelný i pro intimní hygienu.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 25.06.08 18:36

n tak balíček už je doma :D , Lotus Petal je krásna, jemnučká a čistá vôňa, pripomína mi Diorissimo zmiešané s detským púdrom, krása fakt. Sprchový gél White Musk vonia tiež fantasticky, proste biely mošus, ľahký ako páperie, teším sa, až ich vyskúšam

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 25.06.08 23:33

Tak uz som aj ja bola v obchodiku TBS a vyskusala som len dve Aqua Lily-z nej som citala len alkohol na zaciatku a dost silno- teraz asi po 6h som skusila, ci sa este drzi a prekvapujuco este stale ju citim na ruke:) a je dokonca aj pekna -svieza, drogerkova asi-lebo mi velmi pripomina nejaku vonu uz z daaaavnej minulosti (nespomeniem si:( nejaky Impuls alebo co… druha bola White Musk Blush-ta bola kremikova cistucka-prijemne sladka, citim ju podstatne slabsie, ale predsa len-na to, ze som ju striekla len 1× na skusku som prekvapena (milo) vydrzou.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist