The Body Shop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 25.06.08 12:56
The Body Shop

Mate niekto vone znacky The Body Shop-ako vonaju, ako sa vam pacia a co vydrz? Konkretne ma zaujimaju Aqua Lily, White Musk Blush, Rougeberry, Neroli Jasmine. Dakujem

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 25.06.08 13:46

čakám na toaletku Lotus Petal, som zvedavá, možno už dnes bude doma na mňa čakať…dúfam, že nebudem sklamaná a ešte spolu s ňou dôjde aj srchový gél White Musk, to som tiež zvedavá, vôbec nemám skúsenosť s TBS toaletkami, s kozmetikou áno…o White Musk sa tu už písalo, te n White Musk Blush bude asi nejaká limitka

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.06.08 14:13

Měla jsem kompletní řadu White Musk. EDP na mně drží jen velmi málo (asi dvě hodinky), s parfémovým olejem je to o něco lepší a tělové mléko a sprchovací gel při jejich ceně podle mě nemá smysl kupovat - voní opravdu jen chviličku. Jinak textura příjemná, sprchový gel je bez mýdla, tedy použitelný i pro intimní hygienu.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 25.06.08 18:36

n tak balíček už je doma :D , Lotus Petal je krásna, jemnučká a čistá vôňa, pripomína mi Diorissimo zmiešané s detským púdrom, krása fakt. Sprchový gél White Musk vonia tiež fantasticky, proste biely mošus, ľahký ako páperie, teším sa, až ich vyskúšam

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 25.06.08 23:33

Tak uz som aj ja bola v obchodiku TBS a vyskusala som len dve Aqua Lily-z nej som citala len alkohol na zaciatku a dost silno- teraz asi po 6h som skusila, ci sa este drzi a prekvapujuco este stale ju citim na ruke:) a je dokonca aj pekna -svieza, drogerkova asi-lebo mi velmi pripomina nejaku vonu uz z daaaavnej minulosti (nespomeniem si:( nejaky Impuls alebo co… druha bola White Musk Blush-ta bola kremikova cistucka-prijemne sladka, citim ju podstatne slabsie, ale predsa len-na to, ze som ju striekla len 1× na skusku som prekvapena (milo) vydrzou.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist