The different company

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.02.08 19:59

Nechala jsem si poslat jeden vzorek z Aus Liebe, protože jsem chtěla očichat všechny vůně J.C.Elleny. Nedá se nic dělat, ale musela jsem ho objednat :) Naštěstí to není cenově extrémní značka… Na Ebay jsou velmi slušné ceny.
Vzorek je Osmanthus http://www.thedifferentcompany.com/inde … anguage=en . Jemňoulince květinová, kompaktní , čistá a romantická… Sice na tyhle typy vůní moc nejsem, ale „keine Regel ohne Ausnahme..“…že jo?!
Znáte někdo tuhle značku a používáte něco od ní?

Jo, a klikněte si na ty flakonky - nabídne vám to, v jakém koženém oblečku je chcete…fakt „odlišné“…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ukázat značku The Different Company

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.02.08 15:50
Kerze píše:
Nechala jsem si poslat jeden vzorek z Aus Liebe, protože jsem chtěla očichat všechny vůně J.C.Elleny. Nedá se nic dělat, ale musela jsem ho objednat :) Naštěstí to není cenově extrémní značka… Na Ebay jsou velmi slušné ceny.
Vzorek je Osmanthus http://www.thedifferentcompany.com/inde … anguage=en . Jemňoulince květinová, kompaktní , čistá a romantická… Sice na tyhle typy vůní moc nejsem, ale „keine Regel ohne Ausnahme..“…že jo?!
Znáte někdo tuhle značku a používáte něco od ní?Jo, a klikněte si na ty flakonky - nabídne vám to, v jakém koženém oblečku je chcete…fakt „odlišné“…

65 € za 50 ml mozno nie je tak vela, ale neviem, ci ten flakon ma sprej, lebo to ma byt nahradna napln do kovoveho cestovneho flakona.
Zato 90 ml je za 125 €… Tie verzie v kovovych flakonoch a kozenych puzdrach maju mastne ceny, ale fakt vyzeraju elegantne.
Maju aj vzorkovy program: 18 € za 2ml mini vsetkych ich voni.

Mne sa od nich najviac paci Divine Bergamote, naozaj skvostna citrusova vona. Ohladne Jasmin de Nuit a Rose Poivree este nie som rozhodnuta, ci sa mi pacia alebo nie.
TDC je rozhodne pozoruhodna znacka.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.02.08 15:56

Já jsem na Ebay koupila tu sadu 3×10ml za 45 dolarů - to je slušné…
Ty vzorky bych si měla nechat poslat, když je to de facto „Ellena family“ značka…:) A Osmanthus znáš?

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.02.08 16:19

Nie :(

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.02.08 18:19
benvenuta píše:
Nie :(

Tak až mi dorazí, trochu Ti pošlu, ju?! Jinak, už mi jede ta sada vzorků - pak zas napíšu minirecenze…:)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.02.08 18:31

Si zlata :)

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 02.03.08 19:27

Kerze - už ti dorazila ta sada z Ebay? Pokud ano, prosím napiš recenzi :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.03.08 17:19
hafik píše:

Zatím ne, ale psali, že už ji posílají, tak čekám…pak napíšu…

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 03.03.08 19:39
Kerze píše:
hafik píše:
Zatím ne, ale psali, že už ji posílají, tak čekám…pak napíšu…

Hodná, jsem na Tvoji recenzi moc zvědavá :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.03.08 10:19

Dorazily vzorky

Zatím jen tolik, že typově mi dost připomínají edici FM a Jasmín de Nuit je úúúžasný!!! Večer možná více…:)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.03.08 10:27

Kerze, každopádně to máš vizuálně dokonale sladěné......­.......

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.03.08 18:06

Jasmin de Nuit - vůně nočního jasmínu ( velmi volný překlad )

„Tento parfém je vzpomínkou na voňavou zahradu mého mládí, jasmíny mého otce“ , říká dcera J.C. Elleny, Céline.
„Pamatuji si pozdní letní večery, kdy nadcházela noc a spící země dýchala smyslnými a intimními vůněmi květin, stromů a bylin. Večerní vítr přinášel bohatě vroucí závany ovocného a pižmového jasmínu, který se pnul po suchých kamenných zdech zpevněných dřevěnými prkny, na půdě terasy našeho domu v Grasse, v jižní Francii. To je důvod, proč považuji vůni jasmínu za nejsilnější, nejdychtivější a nejsmyslnější vůni na světě. “

90 ml Jasmin de Nuit obsahuje 700 000 kvítků Egyptského jasmínu. Dalšími složkami jsou badyán, skořice, kardamon, santalové dřevo, bergamot, ambra a mošus.

Jinak není co dodat. Snad jen to, že jasmín jsem nedávno objevila v zahradnictví a byla v pokušení, odnést si nějaký květináč domů. Odradil mne téměř bych se nebála použít slova „puch“, který se z kytek nemilosrdně linul. Tohle, že je ta opěvovaná květina?!
Po přivonění k Jasmin de Nuit jsem na rozpacích - láska na první přičichnutí…:)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.03.08 00:15

Další vůně, která mne zaujala, a to velmi, je d´Ailleurs and Fleurs ( „květiny jinak“ ?!). Autorkou je opět talentovaná dcera slavného tatínka - Céline Ellena.
Celý parfém je postavený na kontrastu výtažku ze dvou bílých květů - neroli a tuberózy. Neroli je údajně symbolem čistoty a paneství, zatímco tuberóza ( tajemství noci ), symbolem pokušení a svádění. Kromě toho je v parfému použit olej petitgrain, který k aromatarapii používali už staří Řekové…
Za sebe bych řekla, že vůně je opravdu krásná a vyvážená. Nevím, zda mne k těm úvahám pudí texty z mateřského webu, ale cítím že hořkosladká romantika tohoto parfému mne unáší na středomořské pobřeží. Sedím v taverně na pláži u stolečku s modrobílým kostkovaným ubrusem na nepohodlné vyplétané židli.Z orosené skleničky popíjím pryskyřičnou retsinu a zbytky chicken souvlaki od večeře krmím smečky koček, které se potulují kolem stolů . Dívám se na světla v přístavu a poslouchám směs hudby linoucí se z ostatních restaurací. Na stolečcích se v lampičkách mihotají plamínky svíček a lehký vánek ke mně přináší nejrůznější vůně. Zouvám si sandály a natahuju nohy, aby na k nim dosáhly vlny chladivého moře…:)

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 05.03.08 13:53

Kerze - jsi šikulka, moc se mi líbí tvoje recenze, pokračuj prosím dál :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.04.08 13:13

Tak mi před chvílí volal Vlado z Madelein, že zavedli novou exkluzivní značku - The Different Company… Ať to příjdu očuchat, že zatím mají d´Ailleurs Fleurs a do měsíce bude celá řada. Tak jsem mu oznámila, že používám Osmanthus a že mám testovací sadu přímo z mateřského webu a že jestlli budou mít Jasmín de Nuit levnější než na Ebay, jsem ochotná ho tam koupit…:P

No, jen tady oznamuji, že TDC bude k olčichání v Praze a že jsou to hezké, převážně svěží vůně - pro zájemce. Myyslím, že úspěch by mohl mít řečený Osmanthus a Bergamote pro milovnice citrusů. Pro muže je jedinečný Sel de Vetiver a pro milovnice růži velmi kořeněná, podle mne spíše pánská Rose Poivré…Tak za měsíc..:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist