The Different Company - Oriental Lounge

domenica 07.10.09 16:00

Má být smyslná, smyslná … a zase smyslná :D
Oriental Lounge , nová vůně firmy The Different Company, má být nejsmyslnějším dílem Céline Elleny. Ona sama ji charakterizuje těmito slovy: “Tajemná, provokující, vzrušující.. Hra protikladů: sladká, hořká, sametová, pikantní”.
Oriental Lounge nová interpretace “klasiky”, vize která spojuje modernitu firmy The Different Company s věčností Východu a pohádek Tisíce a jedné noci.
Složení: Bergamot, listy kaloupil?, pepř, růže, labdanum, fava tonka, ambra, altasové dřevo

Reklama

domenica 07.10.09 16:07

Má být smyslná, smyslná … a zase smyslná :D
Oriental Lounge , nová vůně firmy The Different Company, má být nejsmyslnějším dílem Céline Elleny. Ona sama ji charakterizuje těmito slovy: “Tajemná, provokující, vzrušující.. Hra protikladů: sladká, hořká, sametová, pikantní”.
Oriental Lounge nová interpretace “klasiky”, vize která spojuje modernitu firmy The Different Company s věčností Východu a pohádek Tisíce a jedné noci.
Složení: Bergamot, listy kaloupil?, pepř, růže, labdanum, fava tonka, ambra, altasové dřevo

Fanfan 07.10.09 18:11

To vypadá pěkně… A už je vypuštěná do světa? :wink:

1Miru 07.10.09 20:06

…to mě zajímá

cinkja 07.10.09 21:30

A sakra ......

WildOrchid 07.10.09 23:35

to stoji za to pockat, az bude v sample programu, a pak teprve koupit miniaturky :D

derad 31.10.09 18:45

The Different Company Oriental Lounge

by ještě před vánoci měl dorazit do Madeleine!

katerinka 31.10.09 18:49

Tak to jsem zvědavá, do teď tam nemají Sublime Balkiss :?

1Miru 31.10.09 19:24

…složení na flakonku vypadá lákavě..!

Kerze 04.03.10 19:30

Volal mi o víkendu Vlado, že už ji mají a že je to netypický orient - kdo ji zkoušel ? :D

derad 04.03.10 21:27

oni ji tam mají už dlouho, já myslel, že to víte.
mně nijak extrémně nezaujala, ale příznivce si určitě najde.
typově je to něco jako odtučněná „ovocnější“ Ambre Narguilé bez dominující ambry - ale ta je tam zřetelná, žádný strach :D

zdensy 05.03.10 15:19

Pokud znáte Desire for a Woman od Dunhill, tak Oriental Lounge mi ji silně připomněla. Jen s tím rozdílem, že Oriental Lounge je hladší.

Dalia 12.03.10 18:43

Mě by se, myslím, líbit mohla … :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist