The Different Company OUD SHAMASH

derad 11.05.11 21:11

The Different Company OUD SHAMASH

zvláštní edice - dvojnásobná cena ()

růžový pepř, šafrán, turecká růže, Nagarmotha, skořice, Laoský oud, rum, ambra, pačuli, dřeva, kůže, bílé pižmo, burbonská vanilka, balzám Tolu.
na surovinách se teda kua nešetřilo.

první parfém Bertranda Duchafoura pro TDC. Bertrand nahrazuje Celine Ellena, která s tím sekla. jestli úplně, nebo jde jinam, nevím.

Reklama

domenica 11.05.11 21:49

Ten Bertrand … kudy chodí, tudy tvoří … jeho vůni pro MDCI jsem taky ještě nezkoušela … Zatím mě žádný jeho výtvor výrazně nepřesvědčil … i když u Traversée du Bosphore jsem si řekla, že bude dobré jeho tvorbu sledovat :wink: Složení OUD SHAMASH je naprosto strhující. Takže kdyby byla vůně taková, jak na mě působí podle složení, a měla dvojnásobnou výdrž a intenzitu, než mnohé z vůní firmy, budu mít problém :D

mmija22 11.05.11 22:06

.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 20:31

domenica 11.05.11 22:12

Jejda, Frapin 1697 … to mi uniklo, že je jeho dílem :oops: . Krásná vůně. Jo, jo, sledovat ho budu! :D A o to víc jsem zvědavá na jeho OUD SHAMASH :wink:

1Miru 11.05.11 22:19

…tak to by tím pádem mohlo být slušně husté, oproti ostatním vůním TDC…,
také jsem zvědavá

derad 12.05.11 00:38
domenica píše:
Jejda, Frapin 1697 … to mi uniklo, že je jeho dílem :oops:
taky stvořil Amaranthine, nebo Timbuktu :heart:
Garfield 12.05.11 08:28

Ach, Bertrand Duchafour :heart: Tak to by rozhodně stálo za očmuch, ovšem bude-li to zvláštní edice, nevím, nevím :(

moudjahidine 12.05.11 09:53

Složení vypadá doopravdy slibně. Tímhle by si u mě TDC mohlo napravit reputaci.

cinkja 13.05.11 13:35

Už jenom podle složení to vypadá, že to bude „husté“ :wink:

Mitchell 19.02.13 11:33

Dvakrát jsem zažila lásku „na první počich“. Vždy bohužel při výběru vůně pro partnera :evil: . Poprvé Gucci( hnědá kostka) a nyní Oud Shamach. Zkoušela jsem
v pražské Madeleine. Nastříkaný papírek provoněl taštičku ze vzorky Annick a dosud cítím tu nádhernou suchou pryskyřici. :srdce: :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist