The Iceberg Fragrance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 03.01.10 21:41
The Iceberg Fragrance

Poznáte? Nosíte? Aká je?…

Matne si spomínam, že bola označená za veľmi peknú orientálku…
(Potrebujem parfém, čo zanecháva takú „stopu“ ako napr. Addict, Prada,BO Voile de Fleur…Dakujem za tipy.)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 04.01.10 08:58

Krásná orientálka, malinko sladší, je to styl podobny Ambre Gris (ta je jednodušší),
Neumím ji dost dobře popsat, není moc květinová - spíš taková kořeněně dřevito květinová. Není to žádná jemná vůňka její vůně je plná a intenzivní.
Kdysi jsem ji měla, bohužel jsem ji v záchvatu pocitu, že toho mám na poličce hodně poslala dál.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 04.01.10 14:43
estelle píše:
Poznáte? Nosíte? Aká je?…Matne si spomínam, že bola označená za veľmi peknú orientálku…
(Potrebujem parfém, čo zanecháva takú „stopu“ ako napr. Addict, Prada,BO Voile de Fleur…Dakujem za tipy.)

Estelka, neviem či by som ju nazvala čisto orientálkou. Je trocha zvláštna, možno je v nej niečo ako aromaterapia. Má v zložení bergamot, koriander, korenie, mimózu, pačuli, vanilku, musk a čo ja viem čo ešte. Ide trocha do korenista ale je v podstate nasladlá. Nekupovala by som ju naslepo, ale verím, že má svojich priaznivcov. Mne vyhovuje.

Ďalej si písala, že potrebuješ parfém, čo zanecháva „stopu“ ako napr. Addict, Prada, BO Voile de Fleur… Addict je podľa mňa úplne odlišný od Prady. BO Voile de Fleur nepoznám. Neviem, čo myslíš tou „stopou“ lebo obidve tieto vône sú dosť osobité a svojim spôsobom dosť jedinečné a nenapodobiteľné.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.01.10 17:12
estelle píše:
Poznáte? Nosíte? Aká je?…Matne si spomínam, že bola označená za veľmi peknú orientálku…

Musc Ravageur zanechává takovou „stopu“… :D

Pak ještě Stoned, Angel, Ambre Extreme, Indecénce, Sensuous atd.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 04.01.10 19:36

Dakujem pekne za vsetky reakcie, Juane a Evke za zaujimavy a pekny popis, Kerze za pochopenie „stopy“ a tipy…aj Sensuous? Musim znova vyskúšať…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

albeni1  26.09.11 19:36

Iceberg je zajímavý.
A nenápadný. Je úplně jiný než většina vůní z levnější kategorie (bonbonové břečky) - tomu komu se zalíbí se koupě vyplatí.
Ad vůně:
Na mě má mírně větrový kořeněný start a v základu chladnou vanilku jako CKin2U. Ale hezčí a nejde do pánska. Pistácie necítím vůbec. Sladký mi připadá jen mírně - kořenitá, suchá, chladně nasládlá vůně.
Bohužel je na mě slaboučká a rychle mizí, nemá pořádný základ.

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 26.09.11 21:07

Tak to mám asi štěstí, na mně je to tzv. „třístřiková vůně“ - ty mám nejradši - 3 střiky a vydrží celý den bez přiživení 8-) Na poličce jich moc nemám.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

albeni1  27.09.11 16:40

Ze mě zmizel příliš rychle, škoda. Líbí se mi.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 10.10.11 21:13

Mně se líbil, ale jen chvíli. Byl šťavnatý a vyvíjel se. Vanilka, banány?, koření, …
Pak se mi vůně zkazila :-( . Zakalila a smrděla. Na „vůně-parfémů“ mi vrátili peníze a už jsem ji nekoupila, ale občas zalituju.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 12.10.11 16:33

Ja mám tiež to šťastie a Iceberg (The Fragrance) na mne drží celý deň. Je pravda, že je sladký, ale tak zvláštne. Zo začiatku je to jemne korenená hruška so zmrzlinou, ktorá časom „skvetinkovatie“ až ostane semiš - aspoň ja ho tam vnímam, nakoľko vlastním doma 3 semišové čižmy :-D

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 12.10.11 16:47

Na mně taky drží velmi dobře. Líbí se mi, že je nositelný snad celoročně. V létě je spíš do hruškova, v chladnu je to banán s vanilkou a pistácií. Určitě si ho zopakuju, až mi dojde :mrgreen: .

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Menys
Nevyléčitelná závislačka 1386 příspěvků 26.10.11 10:51

Nádherná, teplá vůně. Nosím hlavně v létě, kdy se na mě rozkládá úplně fantasticky. Cena bezkonkurenční. :think:

Na poličce 19 parfémů 31 miniatur 24 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 0 parfémů

natacka
Učednice 80 příspěvků 20.07.13 10:21

Já byla z vůně úplně nadšená, zejména z té nevšední kořenitosti. Vážně úžasná. Bohužel při plánování koupi Icebergu, jsem ve své euforii a nadšení dala přičichnout manžílkovi, který okamžitě odtrhl nos se slovy: ,,No to je strašný, přesně takhle smrděj ty laciný vanilkový svíčky co jsme vloni dostali od babičky". Dámy, povím Vám ,že jsem vzorek znechucená hodila do šuplíku a očichám pouze když má drahá polovička není doma :-) :D

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 243 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Aethenea
Nováček 26 příspěvků 24.07.13 15:35

@natacka Taky jsem na ni měla od chlapů negativní reakci. Když si člověk myslí, jak to není super vůně a pak: Bože, čím to smrdíš 8o

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 18 vzorků V tužebníku 4 parfémy

natacka
Učednice 80 příspěvků 25.07.13 11:56

@Aethenea To máš pravdu, to je vždycky šok, když už člověku něco voní tak z toho ve finále zase nic není :-)

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 243 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist