Thé Pour un Été

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 09.05.12 16:08
Thé Pour un Été

Ahoj,

mám v nejbližších dvou týdnech snad v plánu vyrazit do Prahy do Madelein pro tuto vůni. Kdyby byl zájem, můžu vzít stovkové balení, které sama asi neupotřebím a udělat odstřiky (max.50 ml). Měli byste někdo zájem?

Cena by byla snad kolem 360 Kč s poštou i juli.

Na poličce 36 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:
 
Arome Alinka
Učednice 66 příspěvků 09.05.12 21:55

Já bych odstřik brala…vůně se mi hodně líbí a na léto jsem o ní i uvažovala, takže se určitě ráda přidám.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 10.05.12 10:42
@Arome Alinka píše:
Já bych odstřik brala…vůně se mi hodně líbí a na léto jsem o ní i uvažovala, takže se určitě ráda přidám.

a jak velký bys ten odstřik chtěla? velké balení stojí 2700 Kč, malé 1900 Kč…takže od toho by se odvíjela cena odstřiku, pokud bys chtěla, můžu ti vzít i třeba celé to menší nebo větší balení…

Na poličce 36 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
Arome Alinka
Učednice 66 příspěvků 10.05.12 17:27

Ahoj, tajné přání je kolem 30 ml - třeba se ještě někdo přidá, aby vyšlo velké?

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist