Thé Pour un Été

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 09.05.12 16:08
Thé Pour un Été

Ahoj,

mám v nejbližších dvou týdnech snad v plánu vyrazit do Prahy do Madelein pro tuto vůni. Kdyby byl zájem, můžu vzít stovkové balení, které sama asi neupotřebím a udělat odstřiky (max.50 ml). Měli byste někdo zájem?

Cena by byla snad kolem 360 Kč s poštou i juli.

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Arome Alinka
Učednice 66 příspěvků 09.05.12 21:55

Já bych odstřik brala…vůně se mi hodně líbí a na léto jsem o ní i uvažovala, takže se určitě ráda přidám.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 10.05.12 10:42
@Arome Alinka píše:
Já bych odstřik brala…vůně se mi hodně líbí a na léto jsem o ní i uvažovala, takže se určitě ráda přidám.

a jak velký bys ten odstřik chtěla? velké balení stojí 2700 Kč, malé 1900 Kč…takže od toho by se odvíjela cena odstřiku, pokud bys chtěla, můžu ti vzít i třeba celé to menší nebo větší balení…

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Arome Alinka
Učednice 66 příspěvků 10.05.12 17:27

Ahoj, tajné přání je kolem 30 ml - třeba se ještě někdo přidá, aby vyšlo velké?

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist