Theperfumedcourt.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 21.05.10 10:15
Theperfumedcourt.com

Nějak se mi nedaří na tomto webu nakoupit :roll: .

1.Zaregistroval jsem se.
2. Vybral jsem si vzorky a uložil je na Shoping Card.
3. Klikl jsme na PayPal checkout
4. Klikl jsem na cancel a return to Theparfumedcou­rt.com
5. Objevila se rekapitulace objdnávky včetně poštovného
6. Zvolil jsem platbu Paypal.
7. Odklikl jsem Order.
8. Přesměrovalo mě to na Paypal.
9. Přihlásil jsem se na Paypal.
10. Klikl na continue.
11. Hodilo mě to zpátky na Theperfumedcou­rt.com

Po té jsem zkontroloval stav objednávek, kde není žádná objednávka zaznamenána.
Vysledek je že mám pouze zboží vybrané v košíku. Žádná reakce v podobě potvrzení objednávky, či registrace. Nic.

Poradím mi někdo, kde dělám chybu? Všem předem děkuji.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 21.05.10 11:01
Chandler píše:

10. Klikl na continue.

No, paypal by ti měl ukázat fakturu, kde by mělo být Confirm Payment nebo něco takového. Pokud paypalová stránka ukazuje Continue, jestli se dobře pamatuju, tak se načítá, ale to bych musela dělat pokus a to se mi nechce, nemajouce za co u TPC nakupovat.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 21.05.10 11:14
kultakutri píše:
Chandler píše:

10. Klikl na continue.

No, paypal by ti měl ukázat fakturu, kde by mělo být Confirm Payment nebo něco takového. Pokud paypalová stránka ukazuje Continue, jestli se dobře pamatuju, tak se načítá, ale to bych musela dělat pokus a to se mi nechce, nemajouce za co u TPC nakupovat.

Paypal mi ukazuje pouze kurz dolaru. Žádná částka, která je na předtím uvedena na objednávce tam není :roll: . Když nakupuji na ebay, nebo jinde, tak se mi po přihlášení na Paypal ukáže přesně částka v Kč, která bude zaplacena. Tady se neukazuje žádná částka. Kliknutí na tlačítko Continue mě pouze „hodí“ zpět na na TPC.com, aniž by došlo k uhrazení čehokoli. V přehledu transakcí se na paypalu neobjeví žádná nová.

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.05.10 11:21

Já si myslím, že tam byla chyba kliknout na Cancel a návrat na TPC… Na Cancel neklikám, pokud chci něco objednat…

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 21.05.10 11:23

Ano, taktéž jsem se nad bodem 4 pozastavila - když checkout (obdoba českého „k pokladně“ - prostě zaplatit), tak proč pak cancel? :conf:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 21.05.10 11:33
Christabella píše:
Ano, taktéž jsem se nad bodem 4 pozastavila - když checkout (obdoba českého „k pokladně“ - prostě zaplatit), tak proč pak cancel? :conf:

Souhlasím, že je to poněkud nelogické. Ale to byla zatím jediná (a taky překvapivá :) ) cesta, jak se dostat na stránku, kde bych odklikl kompletní objednávku. Jiný způsob jsem nenašel :roll: . Pokud se „nevrátím“ na TPC hned, tak to dopadne stejně blbě, tzn. po kliku na Continue mě to hodí zpět na tu objednávku. Po odeslání objednávky mě to opět vyzve k přihlášení na paypal. Prostě mi to nefunguje a z tohodle kruhu se nemůžu dostat.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 21.05.10 11:36

Asi jediný recept je zkusit/zkoušet znovu, obvykle musím jednu objednávku dělat minimálně na3×, než se podaří ji odeslat a zaplatit. Podle mne mají chybové stránky /původně jsem si říkala, že to bude mnou, nastavením PC, ale pokud vím, tak problémy mají i jiní, údajně při platbě kartou fungují bez problému/.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 21.05.10 11:44
Evax píše:
Asi jediný recept je zkusit/zkoušet znovu, obvykle musím jednu objednávku dělat minimálně na3×, než se podaří ji odeslat a zaplatit. Podle mne mají chybové stránky /původně jsem si říkala, že to bude mnou, nastavením PC, ale pokud vím, tak problémy mají i jiní, údajně při platbě kartou fungují bez problému/.

Taky mám ten dojem, že něco maj v nepořádku právě u toho paypalu. Kartou se mi platit moc nechce. Zkusím to ještě víckrát. Uvidím co to udělá. Už koukám jestli to nepujde líp přs např. LuckyScent.com :D.

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 21.05.10 11:51

Po bodě 3 by se mělo objevit toto:

Tedy normálně okénka pro přihlášení na PayPal.

Ta možnost „Cancel and return to TPC“ je tam titěrným písmem pouze pro případ, že si placení rozmyslíš.

Jestli Ti to takto nefunguje, pak jedině zkusit celé znovu - nic lepšího mě také nenapadá.

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 21.05.10 12:04
Christabella píše:
Po bodě 3 by se mělo objevit toto:

Tedy normálně okénka pro přihlášení na PayPal.

Ta možnost „Cancel and return to TPC“ je tam titěrným písmem pouze pro případ, že si placení rozmyslíš.

Jestli Ti to takto nefunguje, pak jedině zkusit celé znovu - nic lepšího mě také nenapadá.

Tohle okénko se mi zobrazuje. Poté když pokračuji, se objeví další paypalovská stránka, kde kliknu na Continue a hodí mě to do PRÁZDNÉ objednávky. Proto tam používám ten cancel, aby mě to vrátilo do VYPLNĚNÉ objedávky. Tu potvrdím. Přihlásím se do paypalu (zobrazí se to samé okénko). Kliknu na continue. A šup zpět na prázdnou objednávku. Totální Kafkovina.

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 21.05.10 12:10

Tak a teď jsem potvrdil tu prázdnou objednávku, kde bylo jen Shipping a ejhe: Than you for your order :lol: . Tak zmatený a nelogický postup objednávání jsem ještě neviděl :D . Jestli to vyjde tak sem dám zcela podrobný popis jak postupovat :D . Dokonce jsou stržený i penízky na paypalu. Další chybička je, že mě to neodhlásilo z paypalu, takže je třeba potom jít na stránky paypalu, zkontrolovat platbu a odhlásit se ručně.

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.05.10 12:20

Já si šla vyzkoušet, jestli mi to funguje jako vždy a funguje… :smack: :lol: :lol: Další vzorky na cestě… :oops:

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 21.05.10 12:34
Fanfan píše:
Já si šla vyzkoušet, jestli mi to funguje jako vždy a funguje… :smack: :lol: :lol: Další vzorky na cestě… :oops:

Jéje. Co jsi objednala ? :lol:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.05.10 12:36

Jen pár vzorků - jeden od Byreda, pak čistý parfém Violett od Prady a to, co nemám na cestě od Juliette has Gun… :wink:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 21.05.10 12:36
Chandler píše:Taky mám ten dojem, že něco maj v nepořádku právě u toho paypalu. Kartou se mi platit moc nechce. Zkusím to ještě víckrát. Uvidím co to udělá. Už koukám jestli to nepujde líp přs např. LuckyScent.com :D.

No jo, ale LuckyScent do Česka nezasílá. :(

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist