Thierry Mugler A*men

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.07.12 17:38
Thierry Mugler A*men

Máte někdo zkušenosti s vodou po holení? EdT se mi líbí, ale tak po 8 hodinách od aplikace - tak jsem si říkal, že AS by mohla být snesitelnější… :nevim:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:
 
Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 20632 příspěvků 16.07.12 10:28

Jako první nápad, možná že k thematu příliš nepomůže, zkusit jinou A*Men: kupř. Pure Malt , kterou osobně docela „vydýchám.“

A*Men jsem vlastnil se stejným problémem, úvod a střed chvílemi obtížně snesitelné, rozhodně hůře/ne v teplém počasí. Nezpochybňuji tímto kvality, neotřelost a nestvůrnou výdrž. ;)

Na poličce 620 parfémů 130 miniatur 653 odstřiků 986 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
haschm
Parfémová maniačka 508 příspěvků 07.09.15 20:13
A*MEN kovové edice

Můžete mi prosím potvrdit, to co jsem se dočetl na zahraničních forech, a to, že Metal a Gold Edition jsou s identickým obsahem? I zde jsou udávána rozdílná složení, ale nemělo by to tak být. Díky

Na poličce 59 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Dreamer
Učednice 81 příspěvků 11.09.15 09:19

Zlozenie je rovnake. Gold je udajne len limitovana edicia s inym flakonom. Co sa tyka vone, tu ber ohlad skor na rok vyroby (cim starsia tym bude silnejsia nakolko A*Men bol v poslednych rokoch reformulovany).

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
haschm
Parfémová maniačka 508 příspěvků 16.09.15 00:31
@Dreamer píše:
Zlozenie je rovnake. Gold je udajne len limitovana edicia s inym flakonom. Co sa tyka vone, tu ber ohlad skor na rok vyroby (cim starsia tym bude silnejsia nakolko A*Men bol v poslednych rokoch reformulovany).

díky , potvrzeno dalším hlasem. Tím lépe a levněji :mrgreen:

Na poličce 59 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist