Thierry Mugler A*men

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.07.12 17:38
Thierry Mugler A*men

Máte někdo zkušenosti s vodou po holení? EdT se mi líbí, ale tak po 8 hodinách od aplikace - tak jsem si říkal, že AS by mohla být snesitelnější… :nevim:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21131 příspěvků 16.07.12 10:28

Jako první nápad, možná že k thematu příliš nepomůže, zkusit jinou A*Men: kupř. Pure Malt , kterou osobně docela „vydýchám.“

A*Men jsem vlastnil se stejným problémem, úvod a střed chvílemi obtížně snesitelné, rozhodně hůře/ne v teplém počasí. Nezpochybňuji tímto kvality, neotřelost a nestvůrnou výdrž. ;)

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

haschm
Parfémová maniačka 542 příspěvků 07.09.15 20:13
A*MEN kovové edice

Můžete mi prosím potvrdit, to co jsem se dočetl na zahraničních forech, a to, že Metal a Gold Edition jsou s identickým obsahem? I zde jsou udávána rozdílná složení, ale nemělo by to tak být. Díky

Na poličce 61 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 11.09.15 09:19

Zlozenie je rovnake. Gold je udajne len limitovana edicia s inym flakonom. Co sa tyka vone, tu ber ohlad skor na rok vyroby (cim starsia tym bude silnejsia nakolko A*Men bol v poslednych rokoch reformulovany).

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

haschm
Parfémová maniačka 542 příspěvků 16.09.15 00:31
@Dreamer píše:
Zlozenie je rovnake. Gold je udajne len limitovana edicia s inym flakonom. Co sa tyka vone, tu ber ohlad skor na rok vyroby (cim starsia tym bude silnejsia nakolko A*Men bol v poslednych rokoch reformulovany).

díky , potvrzeno dalším hlasem. Tím lépe a levněji :mrgreen:

Na poličce 61 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist