Thierry Mugler Angel/Alien/Womanity Aqua Chic 2013

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 21.02.13 18:18
Thierry Mugler Angel/Alien/Womanity Aqua Chic 2013

Thierry Mugler Angel Aqua Chic 2013 50ml EdT

raspberry bloom, green apple
rose water
patchouli, vanilla

Thierry Mugler Alien Aqua Chic 2013 60ml EdT

pink grapefruit, lemon blossom
orange blossom
amber, woody notes

Thierry Mugler Womanity Aqua Chic 2013 60ml EdT

coriander, red berries, black currant
mandarin blossom
woody notes, spicy notes

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 22.02.13 14:08

Dle složení mě tentokrát nejvíc láká Womanity…

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

tinapods
Znalkyně 317 příspěvků 28.02.13 15:23

Mna zas Alien.Ten flakon je krasny.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 04.04.13 22:23

Alien mi velmi připomíná Pradu Tendre, přijde mi taková nesladká elegantní jiskřivá vůně - je tedy o dost řidší než ostatní Alieny včetně limitek ale i tak se mi zalíbil hned po nanesení, ovšem za chvíli na ruce dost zhořkl, něco jako trpký grapefruit možná mi to připomělo i nějaký WC prostředek, budu zkoušet znovu, protože Alieny jsou na mě opravdu nevyzpytatelné. Womanity je pro mne opět nositelná v létě u moře, sladší a líbivější než klasická, Angel mi přišel borůvkový - nakonec jsem zjistila, že to bude spíš to jablko s malinami, u všech třech mě štve slabá výdrž.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 05.04.13 16:16

Zeptala bych se PROČ to musí bejt, ale je to asi zbytečný… :roll:

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.04.13 16:25
@moudjahidine píše:
Zeptala bych se PROČ to musí bejt, ale je to asi zbytečný… :roll:

ze všech zbytečných vůni se mi tyhle zdají o něco míň zbytečné…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 05.04.13 18:32

Nesahat mi na „zbytečného“ kakaového Angela; co se mě týče, překonal originál.
Mně se ta Muglerova filozofie v rámci současného chrlení limitek, odnoží, zhuštěnin a zředěnin docela líbí.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 05.04.13 20:54

Mně se Aliení odnože taky líbí - ale kdyby tak držely. Loňská limitka - která se mimochodem jmenovala stejně - proč, nevím, nedržela vůbec.
Ale je to fajn, každý si najde to své :palec:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 06.04.13 19:31

tak Alien je favorit, začátek pěkný, pak tak 10 minut nic moc a pak opravdu krásná, tělová vůně, škoda, že musím zabořit nos až do ruky, jinak je cítit jen malinko…, abych ale řekla pravdu, neuráží mě ani jedna z těchto limitek a zdají se mi povedené…

tea_of_cup
Učednice 226 příspěvků 03.05.13 16:18

i když jsem byla po zážitku s womanity eau pour elle hodně skeptická, v parfumerii mi to nedalo a aqua chic verzi vyzkoušela. a moc příjemně mě to překvapilo! zatímco pour elle verze mi přišla jako womanity naředěná nešikovně nějakou drogérovkou, aqua chic je lehčí, ale tím správným způsobem. hodně jsem cítila grep a trošku koření. přišla mi svěží, ale zachovala si charisma abych tak řekla:)
prostě, hned bych ji na léto chtěla! :potlesk:

Na poličce 9 parfémů 7 miniatur 7 odstřiků 17 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 03.05.13 17:55

Womanity se mi líbí opravdu moc, je krásně sladká a přitom ne ulepená nebo jinak otravná. Jako ovoce někde na pláži u moře, chladné a osvěžující.
Alien je také povedený,téměř nesladký, ale už není tak originální, připomíná mi trošku Insolence Eau Glacée.
Angel jsem nezkoušela,neboť jsem ho neviděla (že by vyprodáno? :think: )

..........edit:
Nějak se to přehouplo začíná se mi líbit více Alien, Womanity mi začala najednou kysnout.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Ultraalien
Učednice 65 příspěvků 28.06.13 01:21

Me Womanity Aqua Chic zklamala.. Vubec v ni necitim nic z klasicke Womanity nebo z jinych odnozi.. Na ruce i papirku mi vonela jako neurcita panska vonavka. Nechapu to:D mozna nejaka spatna konstelace meho nosu a vonavky..maximalne slanost jsem citila..
Ale Alien je krasny, pruzracny, jiskrivy, jemny.. Opravdu soft verze klasickeho.. Ja jsem v nem citila i serik.. Nevim.. Ale velmi prijemna vune, takova uklidnujici..

Na poličce 38 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 23 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 28.06.13 19:03

Mám nakonec koupenou Womanity a jediné minus které jí nedokážu odpustit je výdrž, nebo spíše silage, protože z ruky přímo jí cítím dlouho, ale jinak se musím polévat, aby byla cítit od oblečení až k mému nosu, ale je hezká, na léto mi sedne ( a skoro polovička je fuč jen to hvízdlo). Cítím hlavně ten rybíz, potom jakoby nádech kokosu, který tam není. Celkově bych mohla mít všechny tři. :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 28.06.13 22:55

Skúšala som Angel Aqua Chic 2013, pripadal mi viac kvetinový ako ovocný, pomerne dosť nariedený vodou.

Příspěvek upraven 31.07.14 v 11:03

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Ultraalien
Učednice 65 příspěvků 29.06.13 00:11

@pichjit
Jste me navnadila … Ze bych ji dala jeste sanci? Miluju vsechny odnoze Womanity, tak jsem se na Aqua chic tesila jak na Vanoce..uz jsem asi prisla na to, co jsem tam citila a co mi vadilo..ten koriandr..ale jak o ni ctu od Vas, mam na ni chut..nekde musim splasit odstrik a poradne se s ni szit;D

Na poličce 38 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist