Thierry Mugler Womanity Eau Pour Elles

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 11.01.12 16:42
Thierry Mugler Womanity Eau Pour Elles

Thierry Mugler Womanity Eau Pour Elles 50/80ml EdT

pôvodná figovo-kaviárová Womanity doplnená ovocnou sviežosťou jahody

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 11.01.12 17:18
JUJ

:srdce: :srdce: Mam pocit ze bude lepsia a budem nad nou rozmyslam. Juuuuj ako sa tesim urcite bude zaujimava. :kytka: :*

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 11.01.12 17:55

Mne už tá prvá nesadla, a keď si k tomu domyslím ešte „sviežosť jahody“ … no, všetko skúšať naozaj nemusím. :D

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 11.01.12 18:09

tak ja zase čakám pecku, prvá womanity môjmu nosu sadla dokonale a jahoda to môže krásne zdokonaliť :jazyk:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 11.01.12 18:50

Mám pocit,že Womanity se neprodává,protože je to vážně utrejch-je silná,zvláštní a tak to naředíme,dáme tam jahůdku,nějaké vysmáté holky…budou to kupovat slečny,bude to líbivější,zapo­menutelnější a třeba i kupovanější…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

KKinga
Nováček 5 příspěvků 12.01.12 12:07

Já se těším velmi. Některým dámám Womanity nesedí, ale když se jí dá čas, nemá chybu. Já jí mohu hned od začátku. Tohle vypadá na letní variantu. Tak uvidíme…doufám, že se opět potvrdí, že u „Mugleru“ to umí :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Anoja
Nováček 9 příspěvků 12.09.12 23:19

Před dvěma lety v Livignu při užívání zimních radovánek byla i radovanka každodenního šmejdení po obchodech bezcelní zóny (jak jinak) wonaniny tehdejší novinka stala jako tester venku před každou parfumerií. Už ten podstavec ve kterém byl nádherný kovány flakon byl nebezpečný. Zamilovala se už při pohledu na nej a párkrát prošla jen okolo. Stalo se co se stát muselo vůni jsem zkusila a dílo bylo dokonáno. Nejprve mě štípla do nosu jako by mela obsahovat pepř a potom mi ten zmrzlý nos zahřála. Ne že by ostatní verze womanity byli zlé … ale nejsou lepší. Womanity je pro me pouze jedna TA první :)

Na poličce 51 parfémů 32 miniatur 11 odstřiků 59 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Teroušek
Učednice 113 příspěvků 21.09.12 22:47

Hodně podobná původní Womanity. Slibované jahody jsou skutečně cítit a řekla bych, že díky nim je pro spoustu lidí nositelnější. Womanity se mi líbí mnohem víc, v této jsem chvílemi cítila umělé tóny, ale asi jsme si „nesedly“, protože na papírku to bylo ok.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 26.09.12 11:30

Původní Womanity patří k mým top parfémům, zato tato verze mi dělá vyloženě zle :nevim: Moc sladká, moc umělá a „špinavá“ (klasická Womanity na mně voní svěže, čistě). Prvotní nástřik je s jedničkou podobný jen chviličku, celkově jde o výtvory ubírající se každý jiným směrem.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 26.09.12 11:33
@janicka24 píše:
Mám pocit,že Womanity se neprodává,protože je to vážně utrejch-je silná,zvláštní a tak to naředíme,dáme tam jahůdku,nějaké vysmáté holky…budou to kupovat slečny,bude to líbivější,zapo­menutelnější a třeba i kupovanější…

Womanity se neprodává? To je oficiální informace? 8o Kdyby mi zrušili Womanity 1, byla bych velice nešťastná :,(

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

tea_of_cup
Učednice 226 příspěvků 08.02.13 23:31

fuj fuj. womanity je jedna z mých nejoblíbenějších vůní, ale tohle se podle mě moc nepovedlo. ty umělé jahody ji hrozně kazí. původní womanity má šmrnc a kouzlo, na tuhle verzi se to ale nepřeneslo

Na poličce 9 parfémů 7 miniatur 7 odstřiků 17 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist