Tibetská houba, tibi krystaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1086 příspěvků 07.05.14 13:37
Tibetská houba, tibi krystaly

Přečetla jsem si o zázračných účincích těchto dvou organismů, ze kterých se vyrábí (teda oni vyrábí) kefír mléčný a vodní. Nemáte někdo zkušenosti?? :think:

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1171 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

GG
Učednice 38 příspěvků 07.05.14 23:40

Nevím jestli kefír, ale vím, že kamarádka ty krystaly ,,pěstovala" a pak z toho dělala pití. Nikdy jsem neměla odvahu ochutnat, ale můžu se jí zeptat na podrobnosti ;)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 2 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1086 příspěvků 08.05.14 08:39

@GG tak to by bylo super :palec:

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1171 vzorků V tužebníku 23 parfémů

GG
Učednice 38 příspěvků 18.05.14 20:54

Omlouvám se za to zpoždění :oops: Tak jsem se zeptala a: na internetu se dají ty krystalky koupit, pak se jenom vezme ovoce (nejjednodušší je prý použít rozinky), cukr a smíchá se to, potom se to nechá kvasit a vyrábí se z toho to pití (úplně přesnou proceduru si nepamatuju). Co se týče blahodárnosti, tak to bohužel nevím :D No, snad jsem trochu pomohla.

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 2 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist