Tiež darcek poradte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bounty
Učednice 77 příspěvků 18.12.08 19:56
Tiež darcek poradte

Poprosim vas o radu. Zajtra ideme s maminou zhanat nejaky darcek pre moju sestru. Dohodli sme sa, ze to bude parfem (aby nekradla tie moje).

Ide o drobnu (1,60 m), hnedovlasu, snedu, veselu, trochu hlucnejsiu, ale velmi peknu slecnu (trosku sa podoba na Audrey Tatou - najma okruhlimi lickami) :-)

Co by ste nam odporucili? Nema rada uplne svieze citrusove vone a cisto kvetinove jej nesedia - vraj ju z nich boli hlava.. :-(

Dakujem za podnetne napady :-)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

bounty
Učednice 77 příspěvků 18.12.08 19:58

a este - oblieka sa skor elegantne (nie je to ziadny riflovo-teniskovy typ), niekedy do romantickych kvetinkovych kosielok, inokedy zas nahodi taky muzsky styl :-)

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 18.12.08 20:19

Chanel Chance Fraiché :lol: pre veselú kopu podľa mňa ok a zároveň je to Chanel :), nemyslím, že nejaké kvetinovka alebo orient by bolo to pravé orechové. Okrem toho som túto vôňu videla vo Fann parfumérka aj v sympatickom 20 ml balení, na webe som ju žiaľ nenašla, tak neviem…

alebo nová Chloé je veľmi fajn :wink:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

scarlet
Učednice 72 příspěvků 18.12.08 20:32

já bych se podívala na poličku právě Petry nebo Chaantal, snad se na to nebudou na mě zlobit, myslím si, že jsou mladší na tomto foru a vybrala bych něco podle nich

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

bounty
Učednice 77 příspěvků 18.12.08 21:19

dakujem, pozriem.. ten chanel chance sme skusali spolu, na nej nebol velmi pekny, nejako ztazkol a bol len taky trpky..

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 18.12.08 21:51
scarlet píše:
já bych se podívala na poličku právě Petry nebo Chaantal, snad se na to nebudou na mě zlobit, myslím si, že jsou mladší na tomto foru a vybrala bych něco podle nich

scarlet, nebudem sa hnevať, ani by ma to nenapadlo :), mám 32. Ja som síce športovejší typ, ale mám tam aj ,,vážnejšie,, vône, pretože business look je práve to, čo by som mala v práci nosiť /ale väčšinou zhreším, najmä ak je casual friday :lol: /

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist