Tip na nákupy v Polsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 06.11.11 13:41
Tip na nákupy v Polsku

Docela hodně lidí jezdí nakupovat do Polska. Je to blízká země s dlouhou hranicí, tudíž i tady je určitě plno lidí, kteří mají s nákupy zkušenost. Já tam jezdím málo, ale koupila jsem tam výbavu synovi do tanečních, sobě dvoje šaty, svetr a kdysi dveře a náhradní díly na auto. Většinou o dost levněji než u nás. Předloni jsme byli v Katowicích v Ikea pro skříně, které tam byly cca o třetinu levnější. Dejte prosím tipy na zajímavé nákupy, místa k nákupu, zkušenosti, na co si dát pozor a tak. :-D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů
Reakce:

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 10.05.14 17:28

Minulý víkend jsme byli ve Zhořelci - mimochodem zajímavé přeshraniční německo-polské město - a při té příležitosti jsem se byli kouknout i do obchodů.
Byli jsem v Castoramě (něco jako Bauhaus), koukali jsem po vybavení koupelny a ceny mají opravdu lepší (kamenná umyvadla, masážní boxy…).
A ještě jsme byli v Carrefouru - mají výborné máslo a taky „lososovou“ šunku, nadýchané chleby, chutné mléko.
Ještě jsem stihla drogerii Natura (taky v Galeria Słowiańska) - ceny úplně stejné jako u nás, ale zrovna měli akci -40% na veškerou dekorativní kosmetiku. Mají trochu širší výběr, navíc i nějaké polské levné značky dekorativky, Ziaju a hodně mě překvapila široká nabídka Lirene, mají i příjemný make-up (výborný odstín, perfektní silikonová textura, zajímavá vůně, ale slabší výdrž).
Jinak se podrobněji polské drogerii věnovala Plum Foolery na svém blogu.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist