Tip na zajímavou vůni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 13.10.11 20:36
TIP NA ZAJIMAVOU VUNI

Hezky vecer,
Lovim tady mezi prispevky tip na neco neobvykleho, rozhodne ne bestseller, ty nesnasim, napr chloe je moc pekna cista mydlickova vune, ale majii asi 3 moje kamaradky z 5.
Myslim, ze mam celkem dobry nos, ale pro vuni se vzdy dlouho rozhoduju, vzdy mi tam neco nevoni nebo se mi nezda :roll: musim se s vuni dokonale ztotoznit, chodim se vonet treba mesic do parfumerky, nez si ji koupim…
Mezi oblibene pocitam YSL Cinemu( kdysy jsem ji mela asi 4× po sobe,stale mi celkem voni, ale pripomina mi minulost),Estee Lauder Sensuous ty jsem nekolikrat zopakovala, jinak mam Chanel au premiere, ta me trosku stipe v nose nebo klasiku No 5, ta mi pry sedi.Zboznuji Addict, ale nikdy jsem si ho nekoupila. :think:
Jsem exibicionista, nemam rada tuctovost a miluji dokonalost,mi­nimalismus a cistotu.
Radeji sladke vune.
Kdo mi poradi neco vyjimecneho? Na podzim, zimu…
Mockrat dekuji mistnim znalkynim. :mrgreen:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.10.11 20:53

Napadá mě Narciso Rodriguez (EdT i EdP)

a z řada Hermessence - Ambré Narguile a Vetiver Tonka

A pokud máš ráda vanilku (soudím podle Cimeny)- možná najdeš nějaký tip tady
 http://www.arome.cz/…nilka-32808/

A s tím Addictem - když se ti líbí, tak si ho kup (začni třeba odstřikem :wink: ).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 13.10.11 20:58

NR jsem tady vyspekulovala taky ale ktereho, cerneho nebo ruzoveho?Asi ho ma kamoska, to asi nezvladnu vonet jak ona, navic se k ni nehodi… :roll:
Jo vanilka dobra, ale nebranim se necemu jinemu, pokud to bude zajimava vune.
Addict znam moc dobre, pujdu ho co nejdriv zase prubnout, ale zda se mi spis na luxusni pani v letech 35-40…
Jaky mas nazor na novy Cartier, Baise vole?

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.10.11 21:22

Narcisy zkus oba - oba jsou krásní a každý z nich je trochu jiný (takže si můžeš pořídit odlišný od kamarádky). Ostatně kamarádka nemusí mít přímo Narcise (jsou minimálně další 3 vůně, které se Narcisovi podobají).

Baiser Volé je dobrý nápad - pudrové lilie (je to sladké tak akorát, to by se ti líbit mohlo).

Z novinek zkus i Bottega Veneta a Diane (ta mi připadá zvlášť povedená).

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 13.10.11 21:34

Uz jsem si nastudovala ty Hermesy oba, uplne se mi sbihaji sliny, vypadaji uzasne a hoodne luxusne, ostatne jako vsechny Hermesy, jsou to jedny z nejlepsich vuni,podle me.
Moc dekuji za tip, vzdy jsem ty kozene flakonky prehlizela, nevim proc…
Ma Narcise, rikala to, ale nevidam ji, uz jsem na to zapomnela,ktery to byl…
U Baiser vole, me zaujala reklama, modelka i flakon, dokonala cistota, jen jsem nemela tolik casu si ji dostat do nosu, opaplala jsem jen vzorek v Elle… :-(
Co treba ten Novy Tom Ford, v Cesku jsem ho jeste nevidela…cosi Noir, nepamatuju…husta vune, ale asi ne na bezne noseni…

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.10.11 21:49

Na běžné nošení mi taky většina Fordových vůní nepřijde - spíš sem tam příležitostně (ale na Fordy je větší odbornice 1Miru :think: ).

Ještě mě napadla Tonka Imperiale - taky by stála za zkoušku…

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 13.10.11 22:00

Jsi fakt sikula, hodne se mi trefujes do vkusu, az to vse poradne ocicham, urco dam vedet, co jsem vybrala.
Taky to snad bude vonet memu nejdrazsimu, neni asi nic horsiho, kdyz chlapovi parfem, co mas nevoni… …ten Ford me laka taky, ale urco nebue tolik luxusni jako tyto kousky do Hermese :wink:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.10.11 22:10

Na ty Hermesy bacha - jsou to unisexy (tak aby ses pak o ně s chlapem neprala :lol: ).

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 13.10.11 22:20

Jojo vim, ale to nebude asi jeho salek caje, ale kdo vi…kazdopadne jsou fakt bozi, nadhernej letnicek je un jardin sur le toit, naaadhera…co se tyka unixu, moc povedeny mi prijde gaultier!
Ten jsem expriteli malem vypiplala celej :-P

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 13.10.11 22:26

Ano,
Vetiver Tonka (a ještě víc Poivre Samarcande) sedí moc pěkně i chlapovi. Potvrzuji, v pražském butiku jsem se exkluzivní řadou pročichával dvakrát. :wink:

Máš-li možnost zajít do pražského Hermesu, doporučuju. Jsou tam i jiné trháky, bez obav. :wink:

Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 16.10.11 12:33

Píšeš, že zbožňuješ Addict - tak do toho určitě jdi, litovat nebudeš - to ti zaručuji :-D V nikovkách se moc nevyznám, to ti poradí jiné odbornice zde :wink: Příjemné hledání!

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

la.reina  16.10.11 17:41
patricia.84 píše:
Co treba ten Novy Tom Ford, v Cesku jsem ho jeste nevidela…cosi Noir, nepamatuju…husta vune, ale asi ne na bezne noseni…

No jo, když ono u Tomíka je černého kde co… :mrgreen: Noir de noir, Japon noir, Black orchid, Black violet…

jerry píše:
Na běžné nošení mi taky většina Fordových vůní nepřijde

Jak jako nepřijde na běžné nošení? :lol: Kde je ten smalík, kterým ti můžu dát na zadek? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já ho nosím denně, poněvadž si říkám, že nikdy nevím, kdy se vyvrátím a v hrobě bych už si ho neužila. Ačkoliv bych asi byla nejvoňavější nebožtík na celém krchově. :lol:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.10.11 17:58
la.reina píše:
jerry píše:
Jak jako nepřijde na běžné nošení? :lol: Kde je ten smalík, kterým ti můžu dát na zadek? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já ho nosím denně, poněvadž si říkám, že nikdy nevím, kdy se vyvrátím a v hrobě bych už si ho neužila. Ačkoliv bych asi byla nejvoňavější nebožtík na celém krchově. :lol:

A za co 8-o :-D
Mně fakt až na některé (např. na Violet Blonde, Black Violet, Black Orchid a ještě pár dalších) ty Fordovy vůně přijdou jako ne-každodenní vůně…
Vzít si je prostě jen občas - třeba na nějakou zajímavou příležitost a tak :think:

Z mé poličky na mě podobně působí 1270 nebo Hermèssence Vétiver Tonka…

la.reina  22.10.11 16:01
jerry píše:
la.reina píše:
jerry píše:
Jak jako nepřijde na běžné nošení? :lol: Kde je ten smalík, kterým ti můžu dát na zadek? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já ho nosím denně, poněvadž si říkám, že nikdy nevím, kdy se vyvrátím a v hrobě bych už si ho neužila. Ačkoliv bych asi byla nejvoňavější nebožtík na celém krchově. :lol:

A za co 8-o :-D
Mně fakt až na některé (např. na Violet Blonde, Black Violet, Black Orchid a ještě pár dalších) ty Fordovy vůně přijdou jako ne-každodenní vůně…
Vzít si je prostě jen občas - třeba na nějakou zajímavou příležitost a tak :think:

Z mé poličky na mě podobně působí 1270 nebo Hermèssence Vétiver Tonka…

No přece za tu skoro-už-svatokrádež! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Víš přece, že Tomík je jedním z mé „svaté trojice“ Guerlain-Lutens-Ford. :mrgreen:

Ale jo, v zásadě souhlasím s tím, že ony ty jeho vůně opravdu krásně vyzní hlavně k dobře zvolenému outfitu a k určité příležitosti. A zrovna s Vetivér Tonka to mám taky tak - je malinko do pánska, takže běžná polejvačka nee. :wink:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.10.11 17:27
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist