Tip - vůně pro mě - muž 37 let

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 24.07.12 01:46
Tip-vůně pro mě-37let

Zdravím všechny nadšence krásných vůní a prosím zkušené o radu jaký parfém pro mě, strop je tak 1500,– né nic sladkého, výdrž hodně dobrá, tak 6-8hodin, vůně co je cítit už z dálky, líbí se mi Attitude (Giorgio Armani), Gucci by Gucci pour Homme (Gucci), Visit (Azzaro) taky není špatné, ale mohu i Allure Homme Sport (Chanel) a The One for Men (Dolce & Gabbana), raději bych ale podobnou prvním třem. Pro každodenní nošení. Jsem typ moderního kluka, rifle, triko, sportovnější, a žádnej cukrouš :-) jo a oblek fákt né :-), přemýšlel jsem nad A*Men (Thierry Mugler), ale něco mi tam nesedí, asi ten karamel, snad jsem na něco nezapomněl, Stanley

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

filmagor
Učednice 58 příspěvků 24.07.12 02:51

37 rokov? Tam by som uz začal uvažovať o Quore a iných serióznejších veciach. A k tričku sa hodí aj Azzaro pH, len na tom tričku nesmie byť žiadna potlač á la NewYorker- to by bol totiž zločin. :)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sasa  24.07.12 08:04

Proč si nezajistíš vzorky a nerozmyslíš se, co ti sedne nejlépe. Nebo odstřiky. Nabízí se tu toho dost.
Copak to jde, takto poradit?

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 24.07.12 09:49

Určitě jde poradit podle takto precizního popisu. Nejdřív je třeba ten výběr vzorků nějak omezit, jinak Stanley dopadne jako já, utratí za vzorky tisíce a ani jeden mu nesedne :-)
Nedávno jsem zkoušela Gucci pour Homme II (modrá kostka). Je to krásná, dřevitá vůně, jako borovicové jehličí. Sladká není, do prostoru jde dobře. A pro trochu klasické elegance Dior Eau Sauvage. Nelekni se hned, je to stará dobrá pánská vůně, podle mě se ale hodí i k tričku, dodá mu trochu elegance a tajemna.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 24.07.12 09:59

@Mandarinka
Zajímavé, že mne ta Gucci PH II současně napadla také, zároveň Eau Sauvage je velmi dobrá volba. Z osobní zkušenosti přikládám poznatek, že harmonizují/lépe vyniknou s mým potem, resp. pravé slovo by znělo, ještě lépe se rozvoní.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 24.07.12 10:50

Takže tyto dvě rozhodně stojí za vyzkoušení, když je to potvrzeno i od skutečného muže ;)

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 24.07.12 11:23

Tak já děkuji za rady, vezmu to od shora: vzorky?? připadá mi zbytečné nechat si poslat několik desítek vzorků, čichnout, vyhodit. Stačí mi tak 5,6,7 tipů a já si to zajdu očichat do parfumerií a odnesu si i domu stříknuté papírky abych věděl jak se vůně po několika hodinách mění a drží, vím na kůži je to jiné, ale přeci jen poznám jak moc se vůně změní a hlavně jestli bude cítit ještě po pár hodinách.
Gucci pour Homme II vím, takže trefa, uvažoval jsem o ní, Dior Eau Sauvage a Azzaro pour Homme to asi ne, přeci jen ten můj věk+aktivní způsob života a taky takový občasný puberťák :D. I když Dior Eau Sauvage dám šanci také a nechám ji na sobě vyniknout.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 24.07.12 12:04

Kupř…Gucci by Gucci Sport, Davidoff Zino, Armani Code, Diamonds for Men, Attitude Extreme, Dior Homme/Intense/Spor­t/Higher, něco od C. Herrera (CH Men, 212 Men), Hermès Bel Ami, Boss Bottled/Orange, Paco Rabanne Black XS, Prada Infusion de Vétiver, Thierry Mugler, A*Men Pure Malt, Victor&Rolf Antidote, YSL M7, La Nuit de L´Homme/Le Parfum, Libre, etc.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 24.07.12 12:24

Díky :) mám: Armani Black Code, Armani Attitude, Extreme fakt ne-nesedl mi, Hermes Terre D´ Hermes-také mi nesedl-takové moc šťavnatě sladké, Yves Saint Laurent La Nuit De L´ Homme Le Parfum-zkoušel jsem a zapůsobil. Ostatní budu muset jít očichat :)

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3043 příspěvků 24.07.12 19:12

Radila bych: Égoïste (Chanel)
ten je krásný vždy, k džínám, triku, košili a i do obleku (holt někdy ho vzít asi taky musíš :D )
a je to tedy silák, výdrž famózní
ovšem uznávám, že komu nesedne, tak nosit nemůže
a můžeš ho zkusit v každé parfumerii (skoro v každé) a v menším balení (50ml) se do 1500 vejdeš.
tak hodně štěstí při zkoušení :)

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 24.07.12 19:52

@Verda2

Nemáš ty cyankáli na prvním místě v pánských?
Už mi svítá, proč ho navrhuješ…
:lol:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3043 příspěvků 24.07.12 19:57

@Frantatata

Teda!! taková krásná vůně a Ty na mě s KCN! :D

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 24.07.12 20:02
@Verda2 píše:
@FrantatataTeda!! taková krásná vůně a Ty na mě s KCN! :D

ANO/ to NE! :lol:
S tím jsi přišla tady ty…

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3043 příspěvků 24.07.12 20:14

Pardon za OT :)

@Frantatata

V úžasu koukám na Tvoji skvostnou poličku, NE! obr polici!
takový arzenál nemaj ani v největší parfumerce v Brně!
nádhera :potlesk:
ale chich :D, na 2. straně máš to pekelné KCN taky :D

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 24.07.12 20:18

Guerlain Homme je nádherný

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist