Tipy na dárky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 07.09.10 10:50
Tipy na dárky

Zahřívací voňavý medvídek # Pokud ho nahřejete v mikrovlné troubě, tak velmi dlouhou dobu hřeje # Po nahřátí uvolňuje příjemnou a decentní vůni levandule http://www.uzasne-darky.cz/190/zahrivac … videk.html

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 07.09.10 11:00

Tak to je slaďoch :D

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 07.09.10 11:03
:D

Hledač klíčů

Jakmile začnete něco hledat, stačí jen zapískat. Hledač klíčů vydá hlasitý zvuk a ještě na vás zabliká. http://www.tvojedarky.cz/nejmodernejsi- … klicu.html

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 07.09.10 11:25

Plavky Tan Thru, přes které se opálíte

http://www.e-butik.cz/…-p-2807.html

barbucha  07.09.10 11:48
Incognita píše:
Zahřívací voňavý medvídek

Jo, kdyby se tak dal nakrmit oblíbeným parfémem… :wink:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 13.10.11 10:32

Vykopala jsem toto staré téma na denní světlo. Chytá mě mírná panika, při představě, že vánoce jsou tu za 10 týdnů. S dětma problém nemám, spíš opačný, jak a co vyeliminovat a nekupovat blbosti. Ovšem největší oříšek jsou dospělí. Samozřejmě, že se budu snažit najít něco k jejich zálibám a koníčkům, ale přece jen pokud máte nějaké tipy a nevadí Vám se o ně podělit, sem s nimi. :wink:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 13.10.11 12:10

Taky bych potřebovala nějakou isnpiraci na Vánoce. Ne všem můžu dávat parfémy :think:

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 13.10.11 13:12

OK, tak môj plán:
mama 48r.-kabelka, kniha, šátek, nejakú osviežujúcu vôničku- lebo som zistila, že na tie reaguje najviac pozitívne- no neva, snáď sa niekedy prepracujeme na iný level :mrgreen: /x-ročné: šperk, bižu, oblečenie, knihy, kozmetika/

tata 59r.- každoročná vôňa, mikina /x-ročné darčeky: knihu o víne, sadu na víno, klasika pyžamo, gps, rukavico-škrabka do auta/

dedo 83r.- sada termooblečenia /spoďáre, triko/, papuče zahrievacie /x-ročné: geriavit, vitamíny, tlakomer/
babka 80r-kabelka /x-ročné: tlakomer, niečo do domácnosti- hrnce, nože, váha na potraviny/

brat 18r.- príspevok na notebook, /čiapka „lepšej“ značky, športové oblečenie, prilba+doplnky na cykel, poukážka do športového obchodu/

priateľ 28r- kožené púzdro na kindle a tiež mi došla inšpirácia :roll: /xročné: cyklobatoh, termooblečenie, sada na zimu - šál, čiapka, rukavice -mimoriadne zimomrivý typ, pc myš+podložka nejaká gamblerská značka Razer :mrgreen: , peňaženka, hodinky, gps držiak na bicykel, poukážka do kníhkupectva/

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 19.10.11 13:18

emily to jsou pěkné tipy, v dost věcech jsi se trefila se mnou :-)

Jinak mě ještě napadlo, myslíte, že je hodně blbý, dávat flašku k Vánocům? Normálně bych se k tomu asi neschylovala, ale nějak nevím, co jiného. Je to milovník Jacka Danielse, pár flašek už ve výstavce má a střeží je jako poklad :-) Tak mě napadlo, dát mu nějakou limitovanou sběratelskou edici…Nejdřív mě to nadchlo, že bych mu tím položila základní kámen k nějaké pořádné sbírce, ale teď mě elán nějak přešel, jestli to není trapné, odbít ho ,,jen,, flaškou. Kromě toho nemůžu nikde natrefit na pořádný unikát… :think:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 19.10.11 13:38

Není. Flaška spoustu lidí (včetně mě) potěší víc než nějaké dárkové blbiny, věci do domácnosti, kosmetika nebo oděvy. Tam se dárce málokdy trefí (kupuju si radši sama), s flaškou obvykle jo :mrgreen:

(a ani bych netrvala na sběratelský edici, potěší mě cokoliv, co ráda piju. Zrovna tak mi přijdou fajn luxusní čokolády a podobný atrakce; dárek, na kterém si můžu pochutnat, přitom vzpomenout na dárce, a pak mi doma nepřekáží žádnej krám, je nejlepší :-D )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 19.10.11 14:29

Moje jedna kamarádka říká, že přijímá jen dárky, které se dají „sníst, vypít či vymydlit“ - hlavně žádný pracholapy ve stylu upomínkové předměty, zkrášlování domácnosti a podobně! Mám pro to velké pochopení 8-)

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 19.10.11 14:35

Taky mám radši praktické věci, které člověku k nečemu jsou, nějak je užije a něco z nich má. Ale ta flaška nevím, je to takové klišé, když člověk někam jde, veme flašku, když neví co dát, dá flašku…aby to nevypadalo tak odbytě, jakože jsem si s tím nechtěla lámat hlavu…

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 19.10.11 15:00

Nojo, ale klišé to je proto, že to obvykle fakt potěší :mrgreen:

(podle mě stačí dát si pozor na to, abych donesla věc, kterou člověk rád pije, a pokud možno v lepší kvalitě, než si obvykle kupuje sám; pak mi dárek přijde hodnotný dostatečně, a invence byla použita na zjištění, co teda pije :wink: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 19.10.11 15:03

Tak jo, jste mě uklidnily :-)

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 19.10.11 18:45

Flaška Jacka Danielse, pokud má obdarovaný rád Jacka Danielse, je dobrý dárek. Blbý dárek by to byl tehdy, když by byl dotyčný abstinent.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist