Tipy na dárky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 07.09.10 10:50
Tipy na dárky

Zahřívací voňavý medvídek # Pokud ho nahřejete v mikrovlné troubě, tak velmi dlouhou dobu hřeje # Po nahřátí uvolňuje příjemnou a decentní vůni levandule http://www.uzasne-darky.cz/190/zahrivac … videk.html

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 07.09.10 11:00

Tak to je slaďoch :D

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 07.09.10 11:03
:D

Hledač klíčů

Jakmile začnete něco hledat, stačí jen zapískat. Hledač klíčů vydá hlasitý zvuk a ještě na vás zabliká. http://www.tvojedarky.cz/nejmodernejsi- … klicu.html

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 07.09.10 11:25

Plavky Tan Thru, přes které se opálíte

http://www.e-butik.cz/…-p-2807.html

barbucha  07.09.10 11:48
Incognita píše:
Zahřívací voňavý medvídek

Jo, kdyby se tak dal nakrmit oblíbeným parfémem… :wink:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 13.10.11 10:32

Vykopala jsem toto staré téma na denní světlo. Chytá mě mírná panika, při představě, že vánoce jsou tu za 10 týdnů. S dětma problém nemám, spíš opačný, jak a co vyeliminovat a nekupovat blbosti. Ovšem největší oříšek jsou dospělí. Samozřejmě, že se budu snažit najít něco k jejich zálibám a koníčkům, ale přece jen pokud máte nějaké tipy a nevadí Vám se o ně podělit, sem s nimi. :wink:

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 13.10.11 12:10

Taky bych potřebovala nějakou isnpiraci na Vánoce. Ne všem můžu dávat parfémy :think:

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 23 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 13.10.11 13:12

OK, tak môj plán:
mama 48r.-kabelka, kniha, šátek, nejakú osviežujúcu vôničku- lebo som zistila, že na tie reaguje najviac pozitívne- no neva, snáď sa niekedy prepracujeme na iný level :mrgreen: /x-ročné: šperk, bižu, oblečenie, knihy, kozmetika/

tata 59r.- každoročná vôňa, mikina /x-ročné darčeky: knihu o víne, sadu na víno, klasika pyžamo, gps, rukavico-škrabka do auta/

dedo 83r.- sada termooblečenia /spoďáre, triko/, papuče zahrievacie /x-ročné: geriavit, vitamíny, tlakomer/
babka 80r-kabelka /x-ročné: tlakomer, niečo do domácnosti- hrnce, nože, váha na potraviny/

brat 18r.- príspevok na notebook, /čiapka „lepšej“ značky, športové oblečenie, prilba+doplnky na cykel, poukážka do športového obchodu/

priateľ 28r- kožené púzdro na kindle a tiež mi došla inšpirácia :roll: /xročné: cyklobatoh, termooblečenie, sada na zimu - šál, čiapka, rukavice -mimoriadne zimomrivý typ, pc myš+podložka nejaká gamblerská značka Razer :mrgreen: , peňaženka, hodinky, gps držiak na bicykel, poukážka do kníhkupectva/

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 19.10.11 13:18

emily to jsou pěkné tipy, v dost věcech jsi se trefila se mnou :-)

Jinak mě ještě napadlo, myslíte, že je hodně blbý, dávat flašku k Vánocům? Normálně bych se k tomu asi neschylovala, ale nějak nevím, co jiného. Je to milovník Jacka Danielse, pár flašek už ve výstavce má a střeží je jako poklad :-) Tak mě napadlo, dát mu nějakou limitovanou sběratelskou edici…Nejdřív mě to nadchlo, že bych mu tím položila základní kámen k nějaké pořádné sbírce, ale teď mě elán nějak přešel, jestli to není trapné, odbít ho ,,jen,, flaškou. Kromě toho nemůžu nikde natrefit na pořádný unikát… :think:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 19.10.11 13:38

Není. Flaška spoustu lidí (včetně mě) potěší víc než nějaké dárkové blbiny, věci do domácnosti, kosmetika nebo oděvy. Tam se dárce málokdy trefí (kupuju si radši sama), s flaškou obvykle jo :mrgreen:

(a ani bych netrvala na sběratelský edici, potěší mě cokoliv, co ráda piju. Zrovna tak mi přijdou fajn luxusní čokolády a podobný atrakce; dárek, na kterém si můžu pochutnat, přitom vzpomenout na dárce, a pak mi doma nepřekáží žádnej krám, je nejlepší :-D )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 19.10.11 14:29

Moje jedna kamarádka říká, že přijímá jen dárky, které se dají „sníst, vypít či vymydlit“ - hlavně žádný pracholapy ve stylu upomínkové předměty, zkrášlování domácnosti a podobně! Mám pro to velké pochopení 8-)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 19.10.11 14:35

Taky mám radši praktické věci, které člověku k nečemu jsou, nějak je užije a něco z nich má. Ale ta flaška nevím, je to takové klišé, když člověk někam jde, veme flašku, když neví co dát, dá flašku…aby to nevypadalo tak odbytě, jakože jsem si s tím nechtěla lámat hlavu…

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 19.10.11 15:00

Nojo, ale klišé to je proto, že to obvykle fakt potěší :mrgreen:

(podle mě stačí dát si pozor na to, abych donesla věc, kterou člověk rád pije, a pokud možno v lepší kvalitě, než si obvykle kupuje sám; pak mi dárek přijde hodnotný dostatečně, a invence byla použita na zjištění, co teda pije :wink: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 19.10.11 15:03

Tak jo, jste mě uklidnily :-)

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 19.10.11 18:45

Flaška Jacka Danielse, pokud má obdarovaný rád Jacka Danielse, je dobrý dárek. Blbý dárek by to byl tehdy, když by byl dotyčný abstinent.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist