TISSERAND.... máte niekto skúsenosti???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 11.05.08 15:00
TISSERAND.... máte niekto skúsenosti???

…máte prosím niekto skúsenosti s touto kozmetikou? Po prečítaní reklamných letákov sa mi zdá ako jedna z najlepších… na SK som ju v ponuke nenašla… máte preto niekto skúsenosti s jej kvalitou? Riskla by som objednanie zo zahraničia.

Angličan Robert Tisserand sa aromaterapii venuje od roku 1969. Robert Tisserand je úplne oddaný vede o aromaterapii a preto si stanovil tie najvyššie požiadavky. Jeho cieľom je vytvoriť najkvalitnejšie, autentické výrobky za použitia tých najlepších ingrediencií, aby zlepšovali ľudské zdravie, pôžitok a blaho. Práve preto je Robert Tisserand všeobecne uznávaný ako znovuobjaviteľ aromaterapie. Jeho dlhoročné skusenosti v tvorbe smesí tvorí základ celej rady výrobkov.

Tiserand produkty obsahujú len certifikované veganové zložky a sú registrované spoločnosťou Vegan Sociaty. Robert Tisserand je zásadne proti testovaniu na zvieratách či používaniu vedlajších živočišných produktov ako je napr. včelí vosk a preto volí vždy náhradné rastlinné zložky.Sleduje tiež neustále výskum ingrediencíí a preto k výrobe nie sú používané žiadné prvky, ktoré sú považované za Oralix, Bratislava, Tisserand, aromatherapie­nezdravé ako je napr. síran sodný,minerálny olej, triclisan,BHA či zlúčeniny hliníka.

Všetky vône sú vyrobené zo 100% prírodných olejov bez pridaných syntetických aromachemikálií.

Práve najčistejšie esenciálne oleje z celého sveta, výtažky z organicky pestovaných rastlín, etické principy a hľadanie toho najlepšieho odlišuje tisserand produkty od ostatných.

Mnohé nezávislé ohodnotenia rady Tisserand ako najlepšieho výrobku roka potvdzuje, že zákazníci rozdiel poznajú a cenia si ho!

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Katka
Učednice 175 příspěvků 14.05.08 11:10

Jé, zrovna jsem chtěla založit téma Tisserand a Dior mě předběhla :wink:

Také by mě zajímaly vaše zkušenost s touto značkou. Zaujaly mě především nové roll-on esenciální oleje, mají v prodejnách Profimed http://www.profimed.cz/…bchod/aromat … l-novinka/

Ale ještě jsem neměla možnost vyzkoušet.
Napište prosím své zkušenosti s touto značkou!

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Katka
Učednice 175 příspěvků 16.05.08 08:55

Tak už jsem vyzkoušela..nedalo mi to :D Koupila jsem si roll - on olejíček na podporu koncentrace. Voní moc příjemně, ale bohužel strašně rychle vyprchá..Každopádně je moc příjemné, nanést ho na zápěstí a spánky, aromaterapie má něco do sebe :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.05.08 17:25

Moje sestra má deo roll-on levandulový a moc si ho chválí. Je bez parabenů a aluminiových solí. Asi si ho koupím taky.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 16.08.09 15:52

kosmetiku této značky sice nemám, ale koupila jsem si takové to dlabátko na čištění pórů a nemůžu si vůbec stěžovat. Oproti jiným značkám to očko nepraská.

Ale ovoněla jsem si některé ty oleje a docela mě zaujaly, zkusím časem.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 15.09.09 19:21

Raz som si objednala Tisserand telové levanduľové maslo a tam boli parabény. Bola som veľmi sklamaná. Bolo to asi pred 1 1/2 rokom. Objednávala som odtiaľto: http://www.eterika.sk/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist