TISSERAND.... máte niekto skúsenosti???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 11.05.08 15:00
TISSERAND.... máte niekto skúsenosti???

…máte prosím niekto skúsenosti s touto kozmetikou? Po prečítaní reklamných letákov sa mi zdá ako jedna z najlepších… na SK som ju v ponuke nenašla… máte preto niekto skúsenosti s jej kvalitou? Riskla by som objednanie zo zahraničia.

Angličan Robert Tisserand sa aromaterapii venuje od roku 1969. Robert Tisserand je úplne oddaný vede o aromaterapii a preto si stanovil tie najvyššie požiadavky. Jeho cieľom je vytvoriť najkvalitnejšie, autentické výrobky za použitia tých najlepších ingrediencií, aby zlepšovali ľudské zdravie, pôžitok a blaho. Práve preto je Robert Tisserand všeobecne uznávaný ako znovuobjaviteľ aromaterapie. Jeho dlhoročné skusenosti v tvorbe smesí tvorí základ celej rady výrobkov.

Tiserand produkty obsahujú len certifikované veganové zložky a sú registrované spoločnosťou Vegan Sociaty. Robert Tisserand je zásadne proti testovaniu na zvieratách či používaniu vedlajších živočišných produktov ako je napr. včelí vosk a preto volí vždy náhradné rastlinné zložky.Sleduje tiež neustále výskum ingrediencíí a preto k výrobe nie sú používané žiadné prvky, ktoré sú považované za Oralix, Bratislava, Tisserand, aromatherapie­nezdravé ako je napr. síran sodný,minerálny olej, triclisan,BHA či zlúčeniny hliníka.

Všetky vône sú vyrobené zo 100% prírodných olejov bez pridaných syntetických aromachemikálií.

Práve najčistejšie esenciálne oleje z celého sveta, výtažky z organicky pestovaných rastlín, etické principy a hľadanie toho najlepšieho odlišuje tisserand produkty od ostatných.

Mnohé nezávislé ohodnotenia rady Tisserand ako najlepšieho výrobku roka potvdzuje, že zákazníci rozdiel poznajú a cenia si ho!

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Katka
Učednice 175 příspěvků 14.05.08 11:10

Jé, zrovna jsem chtěla založit téma Tisserand a Dior mě předběhla :wink:

Také by mě zajímaly vaše zkušenost s touto značkou. Zaujaly mě především nové roll-on esenciální oleje, mají v prodejnách Profimed http://www.profimed.cz/…bchod/aromat … l-novinka/

Ale ještě jsem neměla možnost vyzkoušet.
Napište prosím své zkušenosti s touto značkou!

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Katka
Učednice 175 příspěvků 16.05.08 08:55

Tak už jsem vyzkoušela..nedalo mi to :D Koupila jsem si roll - on olejíček na podporu koncentrace. Voní moc příjemně, ale bohužel strašně rychle vyprchá..Každopádně je moc příjemné, nanést ho na zápěstí a spánky, aromaterapie má něco do sebe :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.05.08 17:25

Moje sestra má deo roll-on levandulový a moc si ho chválí. Je bez parabenů a aluminiových solí. Asi si ho koupím taky.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

saeculi-felicitas
Učednice 184 příspěvků 16.08.09 15:52

kosmetiku této značky sice nemám, ale koupila jsem si takové to dlabátko na čištění pórů a nemůžu si vůbec stěžovat. Oproti jiným značkám to očko nepraská.

Ale ovoněla jsem si některé ty oleje a docela mě zaujaly, zkusím časem.

Na poličce 10 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 15.09.09 19:21

Raz som si objednala Tisserand telové levanduľové maslo a tam boli parabény. Bola som veľmi sklamaná. Bolo to asi pred 1 1/2 rokom. Objednávala som odtiaľto: http://www.eterika.sk/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist