TM Amen vs. TM Amen Pure Havane

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 26.09.11 10:31
TM Amen vs. TM Amen Pure Havane

Vedel by mi niekto popísať rozdiel medzi klasickým Amenom od Thierryho Muglera a limitkou Amen Pure Havane? Včera manžel vyskúšal v parfumérii klasický A*men a páčil sa mu. Tá limitka vyzerá ešte lákavejšie (manžel fajčí cigary a má rád vôňu tabáku) ale vzorku som nebola schopná zohnať a v parfumériách ho nemajú. Chcela by som mu Pure Havane kúpiť ako darček k narodeninám, ale potrebovala by som ju trušku popísať alebo aspoň prirovnať ku klasike, aby som si urobila obraz. Ďakujem.

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 26.09.11 11:31

Přijde mi sladší než klasika (a ta se mě nijak zvlášť nezaujala, proto si ji moc nepamatuju). Pure Havane se mi líbí moc, i občasně zvažuju, že ji muži koupím a budu mu na ni chodit (jen jsem zatím vždycky koupila něco jiného, ale tak nějak je v pořadí).
Trošičku to připomíná Fordovo Tobacco Vanille, akorát ne tak dobrý a ne tak moc tabáku, ten v Havaně rychlejc zmizí a nechá jen tu sladkost. Ale povedená je podle mě velice.

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 26.09.11 11:56

Ďakujem Leisha, on je vyložene na sladké, tak sa mu to bude,dúfam, páčiť.

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 26.09.11 16:01

Ked sa mu paci A*Men original tak mu kup radsej ten. Pure Havane je viac zzenstila, tabak tam necitim ani omylom, skor velke mnozstvo visni s medom na zaciatku. Neskor to prejde do vanilky s patchouli.

Mna by si nou teda urcite nepotesila (a to sa mi paci aj A*Men aj Pure Malt). Vzorku mozes kupit na stranke xparfemy odkial ju mam aj ja.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 26.09.11 16:06

Tú vzorku tam nemajú, bola by som si ju kúpila. Ked máš vzorku - nechceš vymeniť, alebo ešte lepšie predat?

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 26.09.11 16:25

Skoda. Prepac vzorky parfemov ktore sa mi vyslovene nehnusia a obzvlast limitky si odkladam ako referenciu do buducnosti :) Mozno sa manzelovi bude pacit no ako som pisal ja osobne uprednostnujem A*Men a Pure Malt ktore su muznejsie a sadnu mi viac. Ber ma ale s rezervou pretoze mam sice rad sladke vone, ale len kavovo/cokola­dovo/vanilkove­ho typu, nie ovocneho. Po takej hodinke alebo 2 v Pure Havane tiez ovocny ton zmizne ale pripada mi to uz potom len ako lahsia verzia Pure Maltu.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 30.09.11 13:47

Tak som to nakoniec neriskovala a objednala som klasický A*men (Dreamer ma vyľakal) :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist