TM Womanity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Turmawen
Znalkyně 431 příspěvků 16.10.13 01:35
TM Womanity

Poprvé jsem objednávala z parfemgroup.cz a mám pocit že mi poslali padělek Womanity. Zkoušela jsem googlit jestli padělky této vůně vůbec existují a nic jsem nenašla. Zaráží mě, že na všech fotkách má růžovou barvu a ta moje nemá žádnou. Je to EDP 50ml a zdá se mi, že i voní jinak než v Sephoře 8o
Nemáte někdo doma tuhle vůní pro porovnání? Případně zkušenosti s tímhle obchodem? Objednávala jsem i Burberry Body a taky mi voní úplně jinak :/

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.10.13 10:03

ta vůně nemá úplně růžou barvu jako např. letní verze Womanity nabo i Womanity pour Elle, je spíš jen narůžovělá ale pokud vůně není uplně nová tak pak je spíš taková nažloutlá, Mugllerovky mají v sobě nějaké barvivo, které má tendenci strašně rychle měnit barvu vůně - Angel do zelena a Alien je za chvíli takový nahnědlý, Womanity jsem měla doma dvě originální balení a barva u obou měla do pěkné růžové daleko ale obě voněly stále stejně dobře.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Menys
Nevyléčitelná závislačka 1386 příspěvků 16.10.13 11:14

Též ji mám lehce růžovou a pokud se podívám proti světlu, je opravdu spíš čirá než růžová.
Pokud se řídíš tím obrázkem, co mají na stránkách, tak tento odstín růžové jsem na Womanity nikdy neviděla, je přehnaný.
Z parfemgroup jsem objednávala několikrát a vždy vše v pořádku.
Ještě jde o to, kterou verzi jsi v Sephoře zkoušela, proto se ti může zdát vůně jiná…

Na poličce 19 parfémů 31 miniatur 24 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.10.13 11:20

@Menys souhlasím, těch verzí je tolik, že si je člověk snadno poplete, přitom lahvička je stejná a třeba to mohla být pour Elle nebo letní a pak ještě je v prodeji verze taste Fragrance a ty jsou všechny právě růžové a voní krapet jinak…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Turmawen
Znalkyně 431 příspěvků 25.10.13 00:52

Byla to určitě ta co mám, ale už mi voní (nevím, zda stejně jako tenkrát:). Jen ta barva mi vrtá hlavou, není vůbec do růžova a spíš čirá než barevná. Když ji víc zkoumám tak možná lehce do žluta. Je to možné?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.11.13 11:18
@Turmawen píše:
Byla to určitě ta co mám, ale už mi voní (nevím, zda stejně jako tenkrát:). Jen ta barva mi vrtá hlavou, není vůbec do růžova a spíš čirá než barevná. Když ji víc zkoumám tak možná lehce do žluta. Je to možné?

ano je to možné, fakt oproti ostatním WOmanity, které jsou do růžova je tahle klasická spíše do žluta taková ne moc pěkná barva, něco jako čirá a mírně zažloutlá, měla jsem určitě minimálně dvě a obě byly takové a obě z parfumérky

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist