Tmavě zelená

rakuli 08.01.11 11:47

Tmavě zelená

Vždycky mě přitahovaly flakónky s tmavě zelenou tekutinou, ale při příchodu blíž jsem zjištovala, že jsou vytvářeny jen pro muže.
Není něco takového i pro ženy? Myslím sladšího, nepředstavuji si zelenou svěžest, ale spíš temný a tajemný les s vůní pryskyřice…
Tenhle flakónek mi připadal ideální, vůně je prý ale jemná a krémová, škoda. 

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

WildOrchid 08.01.11 13:58

o tmave zelenych vim asi jen od Hermese, ale jsou to kolinsky, takze svezenky.
Ten flakon na fotce je fakt moc hezkej, i s krabickou. takovej by se mi na policce tedy taky libil!

tapuz 08.01.11 16:41
rakuli píše:
Vždycky mě přitahovaly flakónky s tmavě zelenou tekutinou, ale při příchodu blíž jsem zjištovala, že jsou vytvářeny jen pro muže.
Není něco takového i pro ženy? Myslím sladšího, nepředstavuji si zelenou svěžest, ale spíš temný a tajemný les s vůní pryskyřice…
Tenhle flakónek mi připadal ideální, vůně je prý ale jemná a krémová, škoda. 

Malachite mám a pro můj nos je to květinová vůně s vanilkovým základem, skutečně docela jemná, měkká. Má v sobě takový nasládlý „navinulý“ tón - ve složení je mango a to bude asi ono - který může leckoho odradit, je takový dosti živočišný (takový tón má v sobě třeba Nirmala (má láska) - taky mango - a o ní říkají, že smrdí potem). Mně se líbí. Ale s lesem a pryskyřicí nemá nic společného. A zelené je sklo flakonu, nikoli tekutina.

rakuli 08.01.11 16:56

Díky za recenzi. Je lepší, když je zabarvený flakón, než tekutina, když vůně ubývá, tak flakón zůstane krásný :D

…tak mě napadá, že v tomhle směru se asi bude dát hledat jen v pánských vůních…

mmija22 08.01.11 17:02

.

rakuli 08.01.11 17:22

Vida, další hezký flakón, zaslouží pochvalu :D

…a jaká ta Amouage Epic woman vlastně je? :P

moudjahidine 08.01.11 17:50

Ten tmavě zelený Amouage je nádherný. OT - Tmavě zelená je moje milovaná, co milovaná, nejmilovanější! barva, každý rok zoufale procházím obchody v touze pořídit si něco na sebe v téhle barvě a každej rok jsem hrozně zklamaná a odcházím s prázdnou.

pichjit 08.01.11 18:29

Dioressence

Sama vůně není sice barvou tak zelená, ani to sklo ne, ale voní zeleně a nasládle, jehličnatě i kořeněně.

pichjit 08.01.11 18:39
Tigra píše:

To je ale čisté trápení, když se nevyrábí!

pichjit 08.01.11 19:04

To je krásy!
Chci ten úplně dole, s plovoucíma rybkama.

Salinas 08.01.11 19:06

Mám i jiné barvy :wink: kdyby byl zájem :D

Svatka 08.01.11 19:09

Fascinující je ta bota (exkluzivní zelenej gumák)! Co to vůbec je?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist