Tml.cz (bylinka)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.09.11 09:03
tml.cz (bylinka)

Na základě přečtení jednoho vlákna tady na arome mě napadlo zajít do krámku internetového obchodu tml.cz. Jde o ruskou kosmetiku, oleje, masti, aromaterapiské produkty, kvas… prostě tam mají mišmaš všeho. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli s nima máte někdo zkušenost?

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.09.11 09:09

Zatím jsem koupila:

kosmetický olej broskvový - čistý broskvový olej na pleť, v 10 ml lahvičce, vypadá jako olejíčky do aromalamp:) Vůně nevýrazná, konzistence.. je hodně tekutý. No, ráno jsem si ho dala na obličej (suchý, ikdyž třeba saloosácké a hádkovy oleje jsem dávala na mokrý) a uvidím

maličkou vialku čistého jasminového oleje - do aromalampy, případně na míchání s jinými oleji. Ještě nevím, co s ním podniknu, ale vždyckyjsem chtěla mít doma jasmínový olejíček:) (a došlo mi, jak moc je Samsara jasmínová…)

ořechový olej - hledala jsem něco s trochu hřejivým účinkem na masáž, míchání a na zjemnění kůže. Nakonec jsme s paní v obchůdku vybrali tenhle s tím, že když se nebude kůži líbit, můžu ho sníst třeba do salátu… (je to ořechový, za studena lisovaný a ke všemu má i certifikaci košer:))

rakytníkový olej - spousta z vás si tady pochvalovala rakytníkový olej jako takový a oni ho měli za (zdálo se mi) rozumnou cenu. Chci ho zkusit na konečky vlasů, případně vnitřně. A prý funguje i na gynekologické problémy… vypadá to fakt multifunkčně:)

A ještě jsem si domů přinesla kameny - šungit. Na šutry jsem úchyl.

Tak doufám, že se po tom všem neosypu…:)

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 30.09.11 13:27

Já tam nakupuju pravidelně..Ra­kytníkový olej,který užívám vnitřně, a míchám ho do všech tělových mlík a někdy i do krémů na obličej..Ostro­pestřcový olej, lékořicový sirup(to je fakt úžasná věc),dýňový olej..a když jsem měla potíže se zády, tak i ruské masti,které fakt účinkovaly :-)
Taky různé koupelové soli-cedrovou,boro­vicovou…Cholo­sas sirup při nachlazení..ma­rockou mátu a gunpowder na míchání čaje Tuareg..bylin­ky..Nechám tam někdy dost peněz,ale všechny věci vždy zabraly a pomohly,paní je i léčitelka,takže dokáže poradit co a jak na který problém…

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 30.09.11 15:39

Jé, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo byl nadšen:) S paní jsme si povídaly asi hodinku:)

Já právě rakytníkový olej ještě nikdy nezkoušela, takže ještě nevím moc co a jak… Jaký je ten ostropestřcový o­lej?

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 30.09.11 15:44

Ostropestřcový olej sice není nachuť nic moc,ale dávám si ho s rakytníkem jako očistnou kůru pro játra a žlučník..Taky působí téhle kombinaci ještě s dýňovým olejem po cca dvouměsíčním užívání na pleť a vlasy, ještě jsem to prostřídvala amarantovým..
Rakytníkový je úžasný do opalováků-zaprvé výborně regeneruje kůži, za druhé se člověk krásně do zlatova „opeče“…

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 01.10.11 08:26

Tak jsem včerejší večer využila (přítel nebyl doma:)) k tomu, abych si napatlala dolní polovinu vlasů rakytníkovým olejem. Strašně mi to smrdělo, ale vypadá to, že to zabralo:) A ořechový olej jsem zatím použila jenom do jídla. Zato broskvovým kosmetickým jsem si namazala obličej už třikrát (ráno, večer, ráno). Doufám, že se mi neucpou pory. Co mě mrzí je, že mu trvá než se vstřebá. Na každoranní mazání budu muset najít něco jiného:(

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 03.10.11 11:26

Já tedy oleje na obličej samotné vůbec používat nemůžu,do týdne jsem jak těžký puberťák (ve 44).I do krému dávám rakytníkového málo..Na vlasy je nedávám vůbec, to pak nevymyju..jedině pár kapek do henny..

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 03.10.11 11:42

ja by som to medzi prírodnú kozmetiku nezaradila, len ako kozmetiku s prírodnými zložkami
Pozrela som si zloženie niektorých krémov, mastí a šampónov, je tam príliš veľa chemických zložiek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 04.10.11 08:05

To je možné.. Já zatím koukala jenom na sortiment čistých olejů a esenciálních olejů… Na míchání.

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 04.10.11 08:35

Chystám se na ně. Již mám napsaný seznam, co všechno potřebuji.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 04.10.11 12:28

Kosmetika,co se tam prodává,čistě přírodní není,ale to mě netrápí,protože čistě přírodní věci mi nedělají dobře na pleť, holt už je vychovaná trochou té ropy. :-P .Ale oleje jsou úžasný, bio či košer kvalita, stoprocentní, žádný podvodný mix… :-)

Lenka22
Parfémová maniačka 855 příspěvků 20.01.13 13:42

Vytahuju tohle vlákna - teprve včera jsem objevila a studovala všechny výrobky - mají toho hodně a leccos vypadá dost zajímavě. http://bylinka.cz/shop/
Mají i krámky v Praze i Brně.
Zkoušel jste někdo něco z jejich sortimentu kromě výše uvedených? Zajímal by mě účinek fytokomplexů, šamponů proti padání vlasů a i další věci. Někdo tu někde také zmiňoval olej z hroznového vína.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 32 odstřiků 92 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 20.01.13 17:00

chmmm ty tělové bio peelingy a husté sprchové gely na vlasy a tělo vypadají velmi zajímavě, i cena parádní, máte zkušenosti?

http://bylinka.cz/…hygiena.html

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.01.13 16:57

Mají značku Fragonard. Neskutečně draze. 8o

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Lenka22
Parfémová maniačka 855 příspěvků 27.01.13 19:46

Hm, je otázka, jestli i to ostatní není podobně předražené.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 32 odstřiků 92 vzorků V tužebníku 34 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist