To be a king

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7805 příspěvků 03.02.15 22:08
To be a king

Dostala jsem od kolegyň k narozkám od Police vůni To be a king. Prý unisex, píše se o ní jako o pánské. Design je příšerný, v životě bych si nic takového sama nekoupila. Ale nevoní vůbec špatně, znáte ji někdo?

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 306 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlineArome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 3203 příspěvků 04.02.15 19:34

@mmaat vuni neznam, ale videla jsem je vcera ve Fannu. Ty flakony jsou priserny a velky flakon to je primo vrazedna zbran :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 27 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 1 parfém

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7805 příspěvků 05.02.15 10:49

No vždyť jsem říkala, že flakon je strašnej. A bohužel po dvou hodinách mně ta vůně začala vadit, takže skončila na poličce u syna. Je mu sedmnáct, takže proti lebkám nic nemá :mrgreen:

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 306 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist