Toaletka nebo parfemovaná voda - denní nošení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
ProBoo
Učednice 77 příspěvků 12.08.14 18:50
Toaletka nebo parfemovaná voda - denní nošení?

Zdravím všechny,
zajímalo by mě, jestli je lepší mít na běžné denní nošení toaletku nebo parfémovanu vodu. Je mi jasné, že i když je daný určitý poměr, tak může ostřejší parfémová voda vonět stejně dlouho a intenzivně jako parfémovaná voda nějaké lehčí, svěží vůně.
Problém ale nastává, když mají někde na výběr stejnou vůni jak v edt, tak v edp. Co byste mi doporučily? (myslím, že tu jsou spíše ženy, proto to y, kdybych se náhodou pletla, pánům se omlouvám). Jsem zvyklá se stříknout ráno a potom, když jdu do posilovny. Chtěla bych, aby ze mě vůně byla trochu cítit, ale jen lehce. Nechci, aby byl za mnou „voňavý pás“. Jde i spíš o to, kdyby se ke mně někdo více naklonil, aby vůni cítil, zapamatoval si ji. Ráda bych totiž používala jen jednu. :)))
Snad jsem tu napsala vše, co jsem chtěla.
Moc děkuji za odpovědi

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:
 
aneta33
Učednice 92 příspěvků 12.08.14 19:40

@ProBoo ahoj.já používám pořád koncentraci edp.na mě ty toaletky nejdou cítit.pokud už si nějakou pořídím tak jsem schopná třicítku zlikvidovat do 14dní.vůbec se toho neboj.jinak tento dotaz patří do/ blbé parfémové dotazy/.je dobrý nezakládat zbytečně nový vlákna.navíc ti tam víc aromaček poradí. :mavam:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist