*TOM FORD

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.04.09 22:30
*TOM FORD

Chtěla jsem se zeptat, kolik vůní máte vyzkoušených a které se líbí nejvíc. A konkrétně se zeptat Japon Noir. Dík.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ukázat značku Tom Ford

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 29.04.09 22:34

Mě se velmi líbí Black Orchid a White Patchouli , kterou vlastním.
V obou je pačuli, takže to je jasná věc pro mě…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 29.04.09 22:36

Já jen tři - Black Orchid, BO voilá de fleur a White patchouli. První dvě se mi líbily, ta poslední ne.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.04.09 22:36

Já mám zatím vyzkoušenou jen tu první a taky se mi moc líbí. Ale mám v tom docela zmatek, neustále se vynořují nové vůně- nebo nové názvy, že už mi připadá divné, že by jich měl za tak krátkou dobu tolik.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 30.04.09 09:56
janas píše:
Já jen tři - Black Orchid, BO voilá de fleur a White patchouli. První dvě se mi líbily, ta poslední ne.

úplně stejně! z white patchouli cítím močovinu :vomit:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 30.04.09 10:28

Já jen Black Orchid a musela hned z domu, pro mě příšerná vůně :vomit: ostaní jsem radši nezkoušela :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 30.04.09 10:33

I já Popelko jsem se s BO nesnesla. White Patchouli mám odstřik a ten mi taky k srdci nepřirostl.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 30.04.09 10:44

Zrovinka téma, na které jsem si myslela :wink:

Hodně mi teď vrtá v hlavně gardenie v různých podobách a Tom Ford má v repertoáru taky jednu - Velvet Gardenie - četla jsem na ní pěkné recenze a obávám se, že mě bude hodna :wink: :lol:

Jinak znám taky jen ty tři dokola zmiňované, všechny zajímavé, nejpovedenější mi příjde BOV, ale říznější BO se v menších dávkách taky unese :roll:, White patchouli je zvláštní, neřku-li divná :twisted:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.04.09 10:47

White Patchouli je divná?
Tak to jsem divná i já :cry: . Mě přijde dokonalá. Pačuli a bílé květy, dvě věci, které ve vůni miluji.
Je to zvláštní, protože když se jí navoním, tak je kolem mě vůně cítit na půlk metru třeba, ale když je někdo úplně u mě, tak cítit není (=reakce okolí).
Je podobná Soir de Lune, jen podle mě není tak medová.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.04.09 10:48

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 30.04.09 12:07
janicka24 píše:
Já jsem měla vzoreček Black Orchid…no začátek,to pro mě byla staroba,zatuchli­na…ale pak je to nádhera…cítím luxusní pralinky…a začala jsem o ní uvažovat…ale je tak silná,zápěstí mě vonělo 2 dny…Myslím,že odstřik bych měla na vždycky a ještě bych si musela pořídit něco např,se štětečkem…protože pro mě by byl i ten jeden střik asi hodně......Ale je to první parfém,u kterého jsem ochotná přetrpět celkem nepěkný začátek......

A mě zrovna začátek přijde nejfantastičtější :D Tam jsou totiž nejvíc cítit ty pralinky a čokoláda tmavá jak noc, pak dále je vůně také pěkná, ale už tak nějak stejná…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 30.04.09 12:21
verunka2201 píše:
janicka24 píše:
Já jsem měla vzoreček Black Orchid…no začátek,to pro mě byla staroba,zatuchli­na…ale pak je to nádhera…cítím luxusní pralinky…a začala jsem o ní uvažovat…ale je tak silná,zápěstí mě vonělo 2 dny…Myslím,že odstřik bych měla na vždycky a ještě bych si musela pořídit něco např,se štětečkem…protože pro mě by byl i ten jeden střik asi hodně......Ale je to první parfém,u kterého jsem ochotná přetrpět celkem nepěkný začátek......
A mě zrovna začátek přijde nejfantastičtější :D Tam jsou totiž nejvíc cítit ty pralinky a čokoláda tmavá jak noc, pak dále je vůně také pěkná, ale už tak nějak stejná…

Tmavá čokoláda? Hodně hořká? Ne jak v Musc Maori mléčná? A nečouhají z ní moc kytky? To bych možná mohla…

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.04.09 12:28
:D
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 30.04.09 12:42

Japon Noir jsem zkoušela letmo a je to krásná hluboká orientálka ve stylu Shalimar.Nejvíc dojmů ve mě zanecharla Noir de noir - bohatá ovocně sladká růže.Nááádherná

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 30.04.09 12:48
Širín píše:
White Patchouli je divná?
Tak to jsem divná i já :cry: . Mě přijde dokonalá. Pačuli a bílé květy, dvě věci, které ve vůni miluji.
Je to zvláštní, protože když se jí navoním, tak je kolem mě vůně cítit na půlk metru třeba, ale když je někdo úplně u mě, tak cítit není (=reakce okolí).
Je podobná Soir de Lune, jen podle mě není tak medová.

Zlaticko, nebud hned vztahovacna ;0)
Ja taky obcas jedu v divnych a divna si nepripadam :0)))). Hlavne na zacatku jsem taky napsala, ze se mi libi vsechny tri zminene, vcetne white patchouli. A i divne veci mohou byt svym zpusobem krasne.....vzdycky si vzpomenu na film Americka krasa, jak se tam rozplyvali nad igelitovym pytlikem, co se vznasel ve vetru :0)

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist