Tom Ford Black Orchid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enna
Nováček 15 příspěvků 11.08.08 11:06
Tom Ford Black Orchid

Ahoj, prosím zná některá tuto vůni?
Přitahuje mě jako magnet a láká ke koupi naslepo.. :twisted:

Má velmi zvláštní složení:

černý lanýž, ylang-ylang, bergamot, šumivé citrusy, černý rybíz, jasmín, černá orchidej Tom Ford, ovocný akord, lotosové dřevo, pačuli, kadidlo, vetiver, vanilka, balzám, santal

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 11.08.08 11:08
...

Tak si zajdi přede do parfumérie, tam to ozkoušej a kup si to, to nejde? Já bych naslepo nikdy kupovat nemohla…je to velký risk:-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 11.08.08 11:09
...

No podle složení si myslím, že to bude hooodně citrusová a zelená vůně…a také ovocná…prostě kyselkavé ovoce s podtóny květin… Láká Tě ten lanýž? :wink: asi…

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 11.08.08 13:54

Tohle jsem našla na http://revue.idnes.cz/…-john-si-kou … iozity_ved

„Chtěl jsem šokovat a myslím, že se mi to povedlo. Co už zamilovaným lidem voní nejvíce, když ne vůně partnerova přirození?“ položil řečnickou otázku návrhář, kterému se už podařilo pohoršit řadu lidí vlastní lechtivou reklamou. V té je totiž detailně vidět pánský a dámský klín s lahvičkou jeho parfému. Parfémy nesoucí název Black Orchid, které voní po pánském přirození, a Tuscan Leather, evokující svou vůní kokain, si už oblíbila řada celebrit."

Kdo ji máte, opravdu je to tak?

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.08.08 21:08
maricka píše:
Tak si zajdi přede do parfumérie, tam to ozkoušej a kup si to, to nejde? Já bych naslepo nikdy kupovat nemohla…je to velký risk:-)

To se jen tak řekne - viděla jsi někdy v parfumerii tady nějakou vůni od Toma Forda ? :) - ještě jsem neviděla aby tuhle značku tady prodávali

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.08.08 21:12
maricka píše:
No podle složení si myslím, že to bude hooodně citrusová a zelená vůně…a také ovocná…prostě kyselkavé ovoce s podtóny květin… Láká Tě ten lanýž? :wink: asi…

Není citrusová - možná jen prvních 5 sekund je něco cítit po citrusech - pak už vůbec ne, je omamná, hořko-sladká, není tam ale sladost obyčejných ovocných vůní - je sladká jako roztavený do černá cukr nebo s příchutí nějakého hořkého koření. Spíš víc orientální.

Po panském přirození Black Orchid nevoní :lol: to musí být omyl redaktora toho článku, Black Orchid nepatří ke speciální kolekci Private Blend , jsou tam 12 vůní, ale Black Orchid tam není, Tuscan Leather - ano.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Enna
Nováček 15 příspěvků 11.08.08 22:06

Díky Oleko!!!

Jsem teď o něco moudřejší.. :)

Hmmm… Určitě bude zajímavá…

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 11.08.08 22:26

Voní krásně, s pánským přirozením nemá nic společného, redaktor míchá hrušky s jablkama, Oleka má pravdu, Black Orchid nepatří do Private Blend kolekce. Také je pro můj nos hořko sladká a částečne zelená :) , smyslná, gurmánská, opravdu neotřelá a nová 8)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 11.08.08 22:31
maricka píše:

Toma Forda a spoustu jiných u nás očichat nelze. Chce to občas zariskovat :D , ne?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.08.08 07:31

Já ji zkoušela v květnu v Římě. Nejdříve mne naprosto nadchla a málem jsem ji koupila, ale naštěstí jsem se šla projít a po hodině to byl pro mne naprostý hnus - kombinace ylangu, pačuli a vetiveru je smrtící… :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Enna
Nováček 15 příspěvků 12.08.08 08:57

A jejda. Katerinka píše o zelenosti - to mě trochu překvapilo..
Zelené vůně nějak nemusím.
A když si představím tu směsici vetiveru, ylangu a pačuli :shock:

No nic, i když někdy ráda riskuji, v tomto případě to asi nebude. Zkusím nejdřív vzorek.
Vůně vypadá na opravdu hodně specifickou pecku :D

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 12.08.08 09:21
Kerze píše:
Já ji zkoušela v květnu v Římě. Nejdříve mne naprosto nadchla a málem jsem ji koupila, ale naštěstí jsem se šla projít a po hodině to byl pro mne naprostý hnus - kombinace ylangu, pačuli a vetiveru je smrtící… :?

Mě se víc líbí Black Orchid Voile de Fleur, ale pačuli je tam taky dost :wink:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 12.08.08 09:59
Oleka píše:
maricka píše:
To se jen tak řekne - viděla jsi někdy v parfumerii tady nějakou vůni od Toma Forda ? :) - ještě jsem neviděla aby tuhle značku tady prodávali

Neviděla, nesháněla jsem:-) Zase tak moc se v nabídce parfumerií nevyzná:-) Našla jsem u nás jen tohle: http://www.avy.cz/Tom+Ford

Toť vše…

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 12.08.08 10:11
Kerze píše:

Já ji zkoušela ve Francii jen na papírku, moc se mi líbila. Ale obávám se, že na kůži (a po rozležení) to může být něco naprosti jiného. „Pecka“.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 08.11.16 20:15

Znepokojuje mě výskyt fejků této báječné vůně. Tady jsem našla hezké porovnání, tak doufám, že se bude hodit i vám.
 http://www.fakeblack.com/…hid-perfume/

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist