Tom Ford Black Orchid

Enna 11.08.08 11:06

Tom Ford Black Orchid

Ahoj, prosím zná některá tuto vůni?
Přitahuje mě jako magnet a láká ke koupi naslepo.. :twisted:

Má velmi zvláštní složení:

černý lanýž, ylang-ylang, bergamot, šumivé citrusy, černý rybíz, jasmín, černá orchidej Tom Ford, ovocný akord, lotosové dřevo, pačuli, kadidlo, vetiver, vanilka, balzám, santal

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

maricka 11.08.08 11:08

...

Tak si zajdi přede do parfumérie, tam to ozkoušej a kup si to, to nejde? Já bych naslepo nikdy kupovat nemohla…je to velký risk:-)

maricka 11.08.08 11:09

...

No podle složení si myslím, že to bude hooodně citrusová a zelená vůně…a také ovocná…prostě kyselkavé ovoce s podtóny květin… Láká Tě ten lanýž? :wink: asi…

Svatka 11.08.08 13:54

Tohle jsem našla na http://revue.idnes.cz/…-john-si-kou … iozity_ved

„Chtěl jsem šokovat a myslím, že se mi to povedlo. Co už zamilovaným lidem voní nejvíce, když ne vůně partnerova přirození?“ položil řečnickou otázku návrhář, kterému se už podařilo pohoršit řadu lidí vlastní lechtivou reklamou. V té je totiž detailně vidět pánský a dámský klín s lahvičkou jeho parfému. Parfémy nesoucí název Black Orchid, které voní po pánském přirození, a Tuscan Leather, evokující svou vůní kokain, si už oblíbila řada celebrit."

Kdo ji máte, opravdu je to tak?

Oleka 11.08.08 21:08
maricka píše:
Tak si zajdi přede do parfumérie, tam to ozkoušej a kup si to, to nejde? Já bych naslepo nikdy kupovat nemohla…je to velký risk:-)

To se jen tak řekne - viděla jsi někdy v parfumerii tady nějakou vůni od Toma Forda ? :) - ještě jsem neviděla aby tuhle značku tady prodávali

Oleka 11.08.08 21:12
maricka píše:
No podle složení si myslím, že to bude hooodně citrusová a zelená vůně…a také ovocná…prostě kyselkavé ovoce s podtóny květin… Láká Tě ten lanýž? :wink: asi…

Není citrusová - možná jen prvních 5 sekund je něco cítit po citrusech - pak už vůbec ne, je omamná, hořko-sladká, není tam ale sladost obyčejných ovocných vůní - je sladká jako roztavený do černá cukr nebo s příchutí nějakého hořkého koření. Spíš víc orientální.

Po panském přirození Black Orchid nevoní :lol: to musí být omyl redaktora toho článku, Black Orchid nepatří ke speciální kolekci Private Blend , jsou tam 12 vůní, ale Black Orchid tam není, Tuscan Leather - ano.

Enna 11.08.08 22:06

Díky Oleko!!!

Jsem teď o něco moudřejší.. :)

Hmmm… Určitě bude zajímavá…

katerinka 11.08.08 22:26

Voní krásně, s pánským přirozením nemá nic společného, redaktor míchá hrušky s jablkama, Oleka má pravdu, Black Orchid nepatří do Private Blend kolekce. Také je pro můj nos hořko sladká a částečne zelená :) , smyslná, gurmánská, opravdu neotřelá a nová 8)

katerinka 11.08.08 22:31
maricka píše:

Toma Forda a spoustu jiných u nás očichat nelze. Chce to občas zariskovat :D , ne?

Kerze 12.08.08 07:31

Já ji zkoušela v květnu v Římě. Nejdříve mne naprosto nadchla a málem jsem ji koupila, ale naštěstí jsem se šla projít a po hodině to byl pro mne naprostý hnus - kombinace ylangu, pačuli a vetiveru je smrtící… :?

Enna 12.08.08 08:57

A jejda. Katerinka píše o zelenosti - to mě trochu překvapilo..
Zelené vůně nějak nemusím.
A když si představím tu směsici vetiveru, ylangu a pačuli :shock:

No nic, i když někdy ráda riskuji, v tomto případě to asi nebude. Zkusím nejdřív vzorek.
Vůně vypadá na opravdu hodně specifickou pecku :D

katerinka 12.08.08 09:21
Kerze píše:
Já ji zkoušela v květnu v Římě. Nejdříve mne naprosto nadchla a málem jsem ji koupila, ale naštěstí jsem se šla projít a po hodině to byl pro mne naprostý hnus - kombinace ylangu, pačuli a vetiveru je smrtící… :?

Mě se víc líbí Black Orchid Voile de Fleur, ale pačuli je tam taky dost :wink:

maricka 12.08.08 09:59
Oleka píše:
maricka píše:
To se jen tak řekne - viděla jsi někdy v parfumerii tady nějakou vůni od Toma Forda ? :) - ještě jsem neviděla aby tuhle značku tady prodávali

Neviděla, nesháněla jsem:-) Zase tak moc se v nabídce parfumerií nevyzná:-) Našla jsem u nás jen tohle: http://www.avy.cz/Tom+Ford

Toť vše…

Barbarra 12.08.08 10:11
Kerze píše:

Já ji zkoušela ve Francii jen na papírku, moc se mi líbila. Ale obávám se, že na kůži (a po rozležení) to může být něco naprosti jiného. „Pecka“.

E.Evulenka 08.11.16 20:15

Znepokojuje mě výskyt fejků této báječné vůně. Tady jsem našla hezké porovnání, tak doufám, že se bude hodit i vám.
 http://www.fakeblack.com/…hid-perfume/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist