Tom Ford - Black Orchid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome laura
Nováček 29 příspěvků 18.01.08 13:02

Zdravím a přeju pěkné odpoledne. Znáte některá tuhle novinku od T.F. na vlastní kůži a nos? Rush i Rush 2 jsou podařené, Envy (a její klony)taktéž, Lauder Youth Dew Amber Nude neznám, ale složení má zajímavé a Gucci Eau de Parfum ( i II) rozhodně taky nezapadly v zapomnění.Jsem zvědavá.Jak vy?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 18.01.08 14:46
Laura píše:
Zdravím a přeju pěkné odpoledne. Znáte některá tuhle novinku od T.F. na vlastní kůži a nos? Rush i Rush 2 jsou podařené, Envy (a její klony)taktéž, Lauder Youth Dew Amber Nude neznám, ale složení má zajímavé a Gucci Eau de Parfum ( i II) rozhodně taky nezapadly v zapomnění.Jsem zvědavá.Jak vy?

Budu mít v dohledné době vzorek, sama jsem zvědavá.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Arome laura
Nováček 29 příspěvků 19.01.08 13:50

No, tak, doufám, že se podělíš o dojmy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 30.01.08 20:41

Tak mi přišel vzorek Black Orchid, čekala jsem něco sladce temného, a ejhle je to úplně jinak. Ze začátku proběhne jakoby závan čokolády, který hned zmizí v černém rybízu s bergamotem, za chvilku to celé lehounce zezelená a zeslábne a napovch vyleze pačuli s vetiverem, ani na konci čokoláda nějak nemá šanci :) Vůně je nesladká, pikantní, lehce nahořklá. Docela mě zaujala, ještě ji prozkoumám. Celé to na mě dělá dojem obrazu přísně se tvářící, stroze oblečené, velice atraktivní ženy, ve které vřou skryté a spoutané vášně, a při tom stačí jen ťuknout a uragán je tady :))))) Dobře drží.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 30.01.08 20:46

zajímavé popsáno :), to je skoro já, ale t'ukat je zapotřebí trochu silněji :).

Dívala jsem se na internet, ve spojených statech dá se koupit v podstatě za normálné peníze, nechápu proč tady tuto vůně neprodávají, myslím si že by se libila hodně lidí.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist