Tom Ford Noir Quartet

Alex 21.07.12 23:49

Tom Ford Noir Quartet

Štyri ódy na indol
stelesnenie kvetov a noci vo flakóne

50ml EdP

Café Rose (kávová ruža)
Jonquille de Nuit (nočný narcis)
Ombre de Hyacinth (tieň hyacintu)
Lys Fumé (dymová ľalia)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Ronna 22.07.12 11:10

No teda! Jsem zvědavá na všechny čtyři.

janicka24 22.07.12 20:49

Café Rose!.....Tak to je pro mě novinka roku! Jsem hodně zvědavá!

slniecko 22.07.12 21:12

No…a som v keli…a to som mala ktovieake huste reci dnes, ako budem setrit…

moudjahidine 23.07.12 14:29

Kávovou růži si nechte, všechno ostatní beru! Třeba se už Tom vzpamatoval z Velvet Gardenie :twisted:

domenica 23.07.12 14:35

Ódy na indol? No, abychom se nedivily :mrgreen: Jj, jsem zvědavá na všechny, především na Jonquille de Nuit…

1Miru 26.07.12 21:55

Zajímají mě přesně v tom pořadí, jak jsou uvedeny.

Lyonella 26.07.12 21:59

Mě to vůbec, ale vůbec nezajímá!! :pocitac:

la.reina 04.08.12 16:32

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Spaste la. reinu a pošlete na Aljašku! Ještě jsem se finančně neotřepala z Noir de noir a teď tohle?

Odevzdaně svěšuji hlavu mezi ramena a táži se… kdy že to má nastat?

andry 04.08.12 18:39

Ne že bych nechtěla vyzkoušet, to jó, ale vzhledem k tématu - nebojím se vlka (rozuměj díry v rozpočtu) nic :mrgreen:

la.reina 05.08.12 09:26

No, já se teda docela klepu, protože mně ještě pořád čeká ta svatební cesta (odložili jsme si ji na podzim) a kam já asi tak můžu jet, že? Takže jestli na ně někde v Paříži narazím, tak mě tam buď můj muž nechá a nebo se vrátím s flaškou.

Jsem marná, na Toma trpím jak na větry, snad i kdyby navrhl Eau d'Tchoř, tak já budu první, která ji bude hrdě nosit… :nevim:

andry 05.08.12 10:02

Já nevím, jestli mám to štěstí nebo smůlu, asi podle úhlu pohledu, ale mám to s Tomem jako se Sergem (a s Amouage a s… atd.): vůně se mi strašně líbí a kdyby bylo po mém, mám jich plnou polici, ale na mně to nějak nejde (a že pokusů byla řada). asi nejsem ten typ :roll:

la.reina 07.08.12 17:06

Jak přešťastná a tlusťoučká musí být tvoje peněženka!!! :mrgreen:

Lyonella 17.08.12 00:36

Tak dle prvních ohlasů: Café Rose bez kafe, prý ostřejší růže s oudem a trochou šafránu. Druhý ohlas: káva lehce v pozadí.
No uvidíme, jsem na ni zvědavá, už pro mou oblibu růží.

Ombre de Hyacinth, kopíruji:

This smells like a good classic gentleman's fra­grance. I get hyacinth, herbs and fresh spices. Something my grandfather would probably wear as his signature scent, or I on the odd occasion. After Cafe Rose, my second fav of the newer releases.
Unisex? Pushing it slightly on the masculine side, but a Lady could certainly give it a try. I give it a 3.8/5.

…tak asi nic pro mě… :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist