Tom Ford - Oud Wood, Oud Fleur, Tobacco Oud

andry 10.11.13 20:35

Tom Ford - Oud Wood, Oud Fleur, Tobacco Oud

Tom chrlí vůně, že se nestačíme divit. Na Luckyscentu se objevily další tři novinky, potažmo dvě, protože nám už známý Oud Wood se stal základem nové oudové kolekce z řady Private Blend (jestli došlo k reformulaci OW nechť posoudí znalejší).

Oud Wood

Oud, Chinese pepper, pink pepper, cardamom, birch tar, cistus, incense, sandalwood, vetiver, patchouli, cedarwood Atlas, vanilla, tonka bean

Oud Fleur

Oud wood, ginger, cardamom, cinnamon bark, pimento berry, rose Bulgaria, rose absolute Morocco, rose absolute Turkey, geranium, tagette, osmanthus, davana, date accord, patchouli, sandalwood, incense, styrax, cistus, leather accord, ambergris, castoreum

Tobacco Oud

Oud, tobacco dust absolute, coriander, cistus, labdanum, cedarwood, patchouli, sandalwood, roasted organic tonka bean, castoreum

Reklama

katerinka 10.11.13 21:27

Furt všude samý oudy :?

moudjahidine 11.11.13 19:40

No jo, jednou to přijít muselo…

wendulka29 11.11.13 19:58

No složení Oud Fleur mi zní moc dobře, pokud toho oudu v ní nebude vražedné množství, což v případě Toma není tak nepravděpodobné :mrgreen: .

Medojedka 11.11.13 20:19

To castoreum bude asi syntetické?

blackviolet 10.02.14 20:01
@wendulka29 píše:
No složení Oud Fleur mi zní moc dobře, pokud toho oudu v ní nebude vražedné množství, což v případě Toma není tak nepravděpodobné :mrgreen: .

Neni ho tam vrazedne mnozstvi :) Zda se mi, ze je tam vic kytek nez oudu. Z tech tri oudovek nejjemnejsi a vic damska nez panska. Hlavne ruze, osmanthus a trochu ovocnych tonu a kuze. To jsou moje prvni dojmy z jedne rychle zkousky.

wendulka29 10.02.14 20:03

Tak to zní docela dobře :) . Doufám, že se taky brzo dostanu k vyzkoušení.

bubena 10.02.14 20:18

no,mne pravdupovediac ani jedna nepacila…pre mna vela oudu… :poblion:

Mizyan 10.08.16 12:31

Zadna slava oud wood navic za ty prachy. To uz je zajimava Evody panska ve fann je jen jedna ted nevim nazev. Ale ford za 4 tacy ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist