Tom ford Santal Blush

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 18.06.11 16:04
Tom ford Santal Blush
  • nic bližšího není na fragrantice známo
Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 18.06.11 16:51

…to tak pro Černovlásku…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 19.06.11 09:17

zajímá… teda minimálně do shlédnutí složení a přečtení pár recenzí :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4063 příspěvků 19.06.11 10:46

Tím myslíte interpretace santalu od Toma Forda, toho Toma Forda, jehož schopnost pracovat se dřevem je legendární a geniální??

Tak to jsem v pr…

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 19.06.11 18:49
Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 20.06.11 11:12

Ten mě zajímá moc…to by mohlo být něco pro mě…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3065 příspěvků 26.11.11 18:51

Zkoušela jsem poprvé v září a tento týden opět. Je to krásná santalovka s kořením, růží, pižmem a oudem. Mohla by být klidně unisex. Líbí :palec:

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 20.12.11 01:35

Santal Blush byl můj kůň…ale po pár minutách je to naprosto stejná vůně,jako Hermes Santal Massoia.....Hermes má ostřejší start-až pendrekový,Ford je uhlazenější,žádná nálož hned na začátku,jako u ostatních Fordovek.....obě jdou lehce do kokosova,Ford se moc nemění,jen se přidá kokos k santalu a to je vše…růži a nic kromě santalu a kokosu necítím…zklamání a nevidět flakonek,že je to Ford mě ani nenapadne…Druhý parfém-Jasmin Rouge to je tedy jiný úderník!Vyděsil mě z celé jejich produkce nejvíc…Laicky popsáno-Duch Moskvy s obr náloží jasmínu.Měla jsem možnost vyzkoušet všechny Fordy a Santal je rozhodně nejslabší....­.Favorit je Tobacco Vanille,ale kopii mám už na poličce a to Un Crime Exotique s tím,že v ní je o lžíci meruňkové marmelády více :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 19.07.12 22:23

Krásná santalová tělovka. Hustá, s výbornou výdrží, není úderná jako ostatní Fordovky. Obalí tělo do závoje, nejde moc do prostoru. Santal a kořeníčko. Santal Massoiu mi nepřipomíná a kokos v ní necítím ani náhodou. Ale na každé pokožce se samozřejmě rozvoní jinak… Luxusní vůně na kdykoliv ;)

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

neeve1
Nováček 1 příspěvek 30.09.12 11:46

moc ráda bych tuto vůni zkusila, nemohl by mi někdo zaslat vzoreček? omlouvám se za drzost :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist