tommy hilfiger tommy girl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veronika  02.02.08 22:06

potrebovala by som poradit ohladom tejto vone, zvazujem jej kupu, ale potrebujem vediet aka je, podla zlozenia sa mi paci, nemate ju niekto_?

Reakce:

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 03.02.08 00:34

Já jsem ji používala asi 4 roky, byla jediná, se kterou jsem tak dlouho vydržela. V parfumerii mně ji nedoporučili, protože mně tenkrát bylo hodně přes 30 a " pan parfumér " tvrdil, že je to vůně pro mladé holky, ne na mě. Přesto jsem koupila - moc mně voněla a ráno během ranní hygieny jsem si připadala oblečená, jen pokud jsem se nastříkla touto vůní. Sice na začátku trošku čpí do nosu, voněla jsem se jí na chodbě, v koupelně bych asi kýchala, ale krásně se rozloží a voní celkem dlouho. Samozřejmě se musíš rozhodnout sama, ale já ji jen chválím. Bohužel jsem ji po těch 3- až 4letech na sobě vůbec necítila, chtělo to samozřejmě změnu. Nedám na ni dopustit, na to, že to byla jen kolínská voda, vydržela fakt dlouho.Pokud ti voní, ber.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 03.02.08 00:40

Jen dodatek - od té doby hledám,zkouším, inspiruju se, nenacházím, Možná, že za pár let se k ní vrátím, pokud nenajdu „náhradu“. A je mně jedno, jestli se „pro střední věk nehodí“.Hlavně, že se v ní budu cítit dobře a budeme spolu kamarádit.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

veronika  03.02.08 10:17

velmi ti dakujem za odpoved, idem teraz do parfumerky a idem to vyskusat, a nemyslim, si ze pan parfumer ma rozhodovat co je pre mladu kocku a podobne, ved ak sa ti paci tak sa ti hodi, este raz dakujem velmi pekne

Fleur  03.02.08 10:18

Moje sestra (40 let) ji pořídila pro dospívající dceru (15 let) a nakonec se stala univerzální „rodinnou“ vůní, se kterou se občas přestříkla i nejmladší neteř (10 let). Sestra ji používala přes den, když si chtěla dodat optimismu a pocitu svěžesti (no, když jsem psala to slovní spojení, které se stalo téměř rétorickou figurou reklamních mágů, tak se mi prsty na klávesnici úplně vzpříčily, ale vhodnější synonumum mě nenapadá). Vůně měla příjemný nádech citrusů - ne ten z osvěžovačů vzduchu, ale spíš jako když je někdo ve vaší přítomnosti začne loupat.

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 04.02.08 10:08

tiež som ju mala a mala som ju veľmi rada, dostala som vzorku od tatka, doniesol mi ju asi pred 8. rokmi z USA a hneď ako bola na SVK som si ju musela kúpiť, je perfektná, ležérna, veselá, dlho vydrží a sú na ňu, resp, boli veľmi kladné ohlasy…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist