Tónovací olej na tělo, nebo jiná vychytávka na nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 28.06.11 12:51
Tónovací olej na tělo, nebo jiná vychytávka na nohy

Používám na nohy Saloos oleje, ale chtělo by to něco lepšího: jsem sýrová královna, samopalováky mne otravují, na té bílé pleti je vždycky vidět flek a jemně opalující mlíčka neopalují vůbec.

Nepotřebuju mít nohy (jako) opálené, ale aby bez punčoch aspoň trochu slušně vypadaly - pamatujete na takové ty opalovací oleje, co se prodávaly za bolševika, možná to byla Sahara - jeden byl světlý a jeden tmavý, podle typu pleti. A právě ten tmavý lehounce tónoval, takže kůže se po něm tak dozlatova leskla a středoevropan hned přestal vypadal jak moučný červ.
Tak něco takového.

Anebo znáte jinou vychytávku?

pozn. neopaluju se, ani na slunci, ani solárko, takže mi jde vyloženě o „nabarvení“.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 28.06.11 12:56

Jé, hele, není to ono, jen v jiném obalu? Nepamatujete si někdo - byl to Nubian? http://www.vmd-drogerie.cz/vmd-drog/esh … -OF6-50-ml

Nekupujete ho někdo - je tmavý?

cruela.devil
Znalkyně 291 příspěvků 28.06.11 12:59
Tigra píše:
Jé, hele, není to ono, jen v jiném obalu? Nepamatujete si někdo - byl to Nubian? http://www.vmd-drogerie.cz/vmd-drog/esh … -OF6-50-mlNekupujete ho někdo - je tmavý?

Nubian je perfektní :lol: Teď jsem ho měla s sebou na dovolený, ale to je olej na opalování, ne samoopalovák.
Saharu si pamatuju, po tý člověk vypadal, jako kdyby měl žloutenku.

Na poličce 24 parfémů 15 miniatur 35 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 23 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 28.06.11 13:00

ano, byl to Nubian.......a tento mám doma, normální- trochu ale opravdu jen nepatrně zabarvující, spíš ne než ano…

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 28.06.11 13:00

No asi je to ono,tmavý je a když se s ním namažeš tak barví oblečení,tak pozor.Jinak jdeš do hněda. :)

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 28.06.11 13:03

A to má tedy tu kůži lehce zabarvit nebo je to jen na opalování? :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 28.06.11 13:10

Obojí - po opalování doladíš barvu. To bude ono, holky, dík, ale jestli to barví oblečení, tak je to naprd, protože to chci nosit třeba i do práce.

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 28.06.11 13:21

Jediné, co mě napadlo… :conf: Ale zkušenosti s tím nemám… Ani nevím, jak dlouho to vydrží. http://www.lushcz.cz/…p/katalog/99- … oleje.html

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 28.06.11 13:27

Kdyby to nebylo tak drahé, tak si to koupím, vypadá to dobře. I když ta samba má jen 3 hvězdičky hodnocení.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 28.06.11 13:42

Hm, to vypadá dobře - Rumba je asi moc tmavá, co? A nebarví to? Musím si zajet do Lushe pro šampon, tak to osahám.

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 28.06.11 14:36

Nubian farbi akurat plavky. Saharu si pamatam, bola super pre mna ako albina, skoda uz sa nevyraba.
Tigro dobre farbia orechove supky, nie tie tvrde skrupinky ale tie zelene. Je to dobre aj na farbenie vlasov a je to prirodne. Staci to macerovat v nejakom oleji a mas to, len pozor na dlane. Sama som to neskusala ale niekde som to citala…

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 28.06.11 18:59

možno tento tónovací gél by stál za test http://www.feelunique.com/p/Garnier-Amb … -Gel-150ml

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 28.06.11 21:33
Zyra píše:
Nubian farbi akurat plavky. Saharu si pamatam, bola super pre mna ako albina, skoda uz sa nevyraba.
Tigro dobre farbia orechove supky, nie tie tvrde skrupinky ale tie zelene. Je to dobre aj na farbenie vlasov a je to prirodne. Staci to macerovat v nejakom oleji a mas to, len pozor na dlane. Sama som to neskusala ale niekde som to citala…

A není to tím, že Sahara obsahovala právě ořechový extrakt nebo něco takového? Já si pamatuju, že to tak jako ořechově vonělo, moc příjemně.

Jinak díky za téma. Já jsem boj se sýrobarvou před časem vzdala, smířila jsem se s tím, že jsem prostě bledule a v létě radši nosím oblečení takových barev, abych nevypadala divně, ale kdyby se tu našel nějaký prima tip, ocením to.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 28.06.11 22:29

Já používám Garnier,je dobrý a tolik nesmrdí…ale jinak doporučuji občas solárko…já vím,já vím :lol: …ale jen tak pro barvičku a pak už to dotírat krémem…nedělá to takové fleky a vypadá to pěkně souměrně…samo­op.krém a bílou nohu-to je skoro vždycky katastrofa…jinak samoopalováky barví naprosto všechny.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 28.06.11 23:04

Garnier je dobrý, měla jsem asi předloni v létě a opálení vypadalo přirozeně, všichni říkali jak jsem hezky opálená :lol: a taky jako jediný nesmrdí jako ostatní samoopalováky. Ale jak už někdo psal - chce to na už opálenou pokožku, dát to na bílou kůži, tak to je oranžáda děsná. Když jsem už lehce opálená, pěkně doladí barvu. Zrovna jsem na něj dneska koukala na netu a zítra pro něj běžím do DM :D

Koukala jsem, že Sahara už se zase vyrábí: http://www.vmd-drogerie.cz/vmd-drog/esh … ani-200-ml

Ale těžko to bude to samé složení co před lety, pamatuju si na ní, že nádherně kokosově voněla, maminka nás s ní mazala :D

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist