Too Femine

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 01.10.08 21:52
Too Femine

Omlouvám se,že zase přispívám,narazila jsem tady na tenhle Too femine,vůni neznám,za tu cenu mě láká,co myslíte je nebo není?asi nebude,že?http:/­/www.mimibazar­.cz/foto.php?id=1685­7287&tab=0
neměla jsem originál v ruce tak nemá srovnání.díky

Na poličce 33 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 01.10.08 22:26

Radullinko, v tomhle balení vidím tuto vůni poprvé......tak ti nevím, jestli je to opravdu originál ( mám ale pochyby !!!!! )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 01.10.08 22:40

Ta vrchní část flakonu, kde je nápis, je obvykle kovová, nebo se pletu?

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 01.10.08 23:11

ale překvapuje mě,že se padělá už i Aigner?teď už se padělá asi všechno,co se prodává dobře,že?

Na poličce 33 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.10.08 00:14

„Nevím, zda je to origo, proto prodávám za nízkou cenu“ = vím moc dobře, že je to fake, jen se pojišťuju, abych pak nemusela vracet peníze.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 02.10.08 08:17

Bude to tak, jak to napsala Ada !!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 02.10.08 11:11
Radka

No ja neviem, ci je to zle nafotene, alebo co, ale ta nesklenena čast ma byt kovova, mala som 100 ml original, tak viem. Na tej fotke to vyzera akoby umelohmotne a cena sa mi zda tiez velmi nizka.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chechtalka
Učednice 77 příspěvků 16.01.09 15:02
originál too feminine

mám originál, nahoře je kovový vršek, který nejde sundat, vůně je na hzpůsob zelených letních vůní, ale lépe drží the Vért od Bvlgari nebo taková ta zelená aromatická vůně v podlouhém flakonku od Oriflame. Přestože si tu Oriflame žádnou vůni nekupuji, tak na tuto zelenou aromatickou vzpomínám ráda, byla svěží ,držela a líbila se, byla do letních veder. To jsem si myslela i o té too feminine, pořídila jsem si jí k vánocům a zklamala mi, je taková nemastná, neslaná a nevydrží,za tu cenu nic moc - to na obrázku, jak uvádíš odkaz rozhodně není originál.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist