TOP Pánské parfémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 04.05.11 18:32
TOP Pánské parfémy

Ráda bych se dozvěděla,dá-li se sestavit nějaký žebříček nejužívanějších pánských parfémů.

Před 7 lety používal můj bývalý šéf tak překrásnou vůni.Nikdy jsem se na ni nezeptala,ale byla naprosto božká.Neskutečný držák,uklidňu­jící,vanilková,bá­ječná,ojedině­lá.Nic víc si nepamatuji.Ale už párkrát se mi stalo,že jsem ji někde v obch.centrech ucítila.
Napadlo,zda by se nedal sestavit nějaký žebříček top vůní.Že bych zkoušela dle čichu.S šéfem již nejsme 7 let v kontaktu.i když mail mám.Ale je mi trápné se zeptat :oops:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 04.05.11 20:52

ahoj, jednoznacne u mna top vone : Davidoff - Zino , Pierre Balmain - BalMan , Pal Zileri - Sartoriale , Armand Basi - Homme /cierno-biely flakon/…u mna zimni favoriti,,, na leto zboznujem Loewe - Solo a Jesus Del Pozo - Quasar

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.05.11 13:54

vanilkový je jak ten Zino, tak třeba Escada Homme, Chanel pour Monsieur Concentree, Jaipur a ze starších Habit Rouge…

moje hodnocení ti asi moc nepomůže, protože i když vanilkové vůně mám rád, žebříčku zrovna nevévodí

1. Quorum a Vetiver (obojí Puig)
2. Carlo Corinto Classic
3. Roma Uomo
4. Vetiver Guerlain a L'Occitane
5. Krizia Uomo, Xeryus a Xeryus Rouge, Boss no.1, Lapidus pour Homme, Versace L'Homme
6. Van Cleef Arpels pH a Cartier Santos, Aramis for Men
7. Versace Versus Uomo, Escada Homme, Ungaro III, Joop Homme
8. Giorgio Beverly Hills, Habit Rouge
9. Drakkar, Coveri pH, Photo
10. VCA Tsar a Cartier Pasha

(aneb jak dostat do desetibodového žebříčku cca 25 položek) :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 05.05.11 14:02

Givenchy Pi - krasne vanilkovy

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.05.11 20:15
beliala píše:
Givenchy Pi - krasne vanilkovy

pravda…

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 05.05.11 20:34

Mám dotaz - Chanel pour Monsieur byl přeformulován?
Nebo Chanel for Men je/byla jiná vůně?
A kde případně v Čechách Chanel for Men sehnat? :conf:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.05.11 07:29

Ano, přeformulován byl. Chanel for Men je myslím anglický název, pod kterým se v US prodávala vintage verze a seženeš ho nejspíš maximálně tak na ebayi. Ale tohle bude asi lépe umět vysvětlit Chandler…
:)

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 06.05.11 08:47

sakra, já jsem to tušila. Ty reformulace, to je mor.
A něco, co by se té vintage verzi podobalo? :conf:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 06.05.11 09:03

Tohle je fakt téma pro Chandlera :wink:

Mimochodem stávající PM je skvělej, ale má naprosto tragickou výdrž :cry:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lamaya
Znalkyně 271 příspěvků 06.05.11 09:23

zatím děkuji za tipy. :D Určitě se po nich podívám.Není možné,abych ji nenašla,připadně se zamilovala do jiné :whistle: :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.05.11 13:09

Chandler říká, že se ty dvě verze liší - mně to zase až tak moc nepřijde…po cca 20 minutách od aplikace mi připadají shodné :D

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 06.05.11 13:19
veronika.sk píše:
sakra, já jsem to tušila. Ty reformulace, to je mor.
A něco, co by se té vintage verzi podobalo? :conf:

No jo vintage Chanel :-).

Moje zkušenost je taková, že vintage verze je s dnešní verzí hodně srovnatelná, ale mě přijde vintage verze o hodně lepší. Prostě tam cítím takový jemný tón, který neumím moc popsat a který asi představuje „tu věc“ proč vůbec existují obdivovatelé chypre vůní. Koncept chypre mi nepřijde příliš vábný, až na to, že se u něj často vyskytuje „ten tón“, který tak nějak zázračně vyplave z té podivné směsi jednotlivých vůní, ze kterých je složený. Druhý rozdíl vnímám ve výdrži, kdy vintage je držák, narozdíl od dnešní verze. A konečně třetí rozdíl vnímám v závěru, kdy aktuální verze mi přijde taková modernější a naproti tomu vintage může v základu působit dost staromódně (srovnatelně staromódně jako u Guerlain Vetiver, Caron pour Un Homme apod.). Jinými slovy vývojové změny vintage verze jsou oproti aktuální verzi o dost dramatičtější, z čehož nejsem už tolik nadšen :-). Co se týče podobnosti vintage verze, tak často se na bazenotes objevilo srovnání s Tiffany for men. Kdysi jsem měl vzorek Tiffany a že by se mi po přičichnutí k Chanelu vybavila reminiscence k Tiffany říct nemůžu. Ostatně Tiffany se shání skoro hůř než ta vintage verze Chanelu. Pokud budeš mít zájem není problém poslat vzoreček a pokud by se líbil, mohu uvolnit i větší množství z mých objemných zásob :-)

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 21 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.05.11 16:42

já četl srovnání s Tiffany právě u recenzí na Concentree :D

Anouk
Učednice 186 příspěvků 10.05.11 15:40
Lamaya píše:
Před 7 lety používal můj bývalý šéf tak překrásnou vůni.Nikdy jsem se na ni nezeptala,ale byla naprosto božká.Neskutečný držák,uklidňu­jící,vanilková,bá­ječná,ojedině­lá.Nic víc si nepamatuji.Ale už párkrát se mi stalo,že jsem ji někde v obch.centrech ucítila.

Okamžitě mě napadl Joop Homme. To je ohromný držák a vanilka je tam taky. Ve své době (tak 14 let zpátky) byl docela oblíbený. Myslím, že už se nevyrábí, ale stále se dá sehnat za dobrý peníz.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Lenka22
Parfémová maniačka 857 příspěvků 06.04.12 20:56

@Lamaya
Nezeptala jsi si přeci jenom šéfa? Mě by to taky moc zajímalo.

Muži, přidejte ještě svoje žebříčky, můžete-li.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 32 odstřiků 92 vzorků V tužebníku 34 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist