Tradiční čínská medicína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.06.11 15:26
Tradiční čínská medicína

Máte s ní někdo zkušenost?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 04.06.11 15:42

jo, toto ma tiež zaujíma… práve včera som narazila na nejaké detoxikačné blbosti a dosť ma začalo zaujímať, či fungujú :D

Niekde som sa dočítala, že by som si mala prečistiť oblasť pľúc, a samozrejme ako vždy, keď neviem čo so sebou, začalo ma to mátať :roll: :roll:

Skúšali ste niekto?

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.06.11 15:46

No právě to zkouším - bylinný odvar, má to být na trávicí potíže - tedy očekávala jsem uklidnění a né sr..ku!

Tak by mě zajímalo, jestli jste to někdo zkusil?
(Ani jsem dnes nemohla nikam, protože se nemůžu vzdálit od WC.)

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 04.06.11 16:24

Nic takového nezkouším, páč jsem původu středoevropského a po čínské stravě se zpravidla pos.ru, tak proč by měla čínská medicína fungovat jinak… :mrgreen: :idea: Neříkám, že to nefunguje, ale není to prostě v souladu s mými kořeny a přesvědčením…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 04.06.11 17:49
janas píše:
No právě to zkouším - bylinný odvar, má to být na trávicí potíže - tedy očekávala jsem uklidnění a né sr..ku!Tak by mě zajímalo, jestli jste to někdo zkusil?
(Ani jsem dnes nemohla nikam, protože se nemůžu vzdálit od WC.)

UF!! jedine že by to fungovalo podobne ako iné alternatívne prostriedky: najprv zhoršenie, po dlhej dobe zlepšenie…
Mňa celkom pobavilo, že oblasť pľúc sa dá detoxikovať a týmto ovplyvniť celkový stav organizmu a postoj k životu :lol: , ale práve toho sa bojím, aké komplikácie by to so sebou nieslo :conf:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 04.06.11 17:51

…můj „delší“ příspěvek. :wink: viewtopic.php?f=24&t=­40468&start=45

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 04.06.11 18:59
:lol:

http://www.youtube.com/watch?… … r_embedded

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.06.11 19:40

:lol: Dušičko, mám na homeopatii stejný názor.
K těm čínským bylinám jsem se nechala ukecat svojí snachou a po dvou dnech toho lituji!
Jenže je mi už 5 měsíců dost špatně, od lékařů jsem vyšetřená až na kost, ale to je všechno, takže už nevím, co bych zkusila. Závady znám, ale co s nimi, to nevím.

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 04.06.11 19:50

Jsem přesvědčena, že naprostá většina chorob pramení z nitra, ale naprosto to odmítám řešit třeba přes čakry a podobné děsy. To je pro mě cesta někam špatně, a může se to projevit až za pár let… i když to zdánlivě třeba na chvilku pomůže… ale to už je trochu o něčem jiném, pardon :?

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 04.06.11 23:41

tak ja sa tých čachier machier tiež bojím :lol:

a vôbec rôzneho experimentovania s energetickými poľami a psychikou… v dnešnej expresnej dobe to môže dosť zle dopadnúť… verím, že to funguje, pokiaľ sa to robí správne, pomaly a poctivo - bohužiaľ, vôbec nemám tušenie, komu by sa v tomto smere vlastne dalo veriť :mrgreen:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 05.06.11 09:54

Homeopatika používám u koní už dlouhou dobu a mám s nimi dobré zkušenosti, u koně můžete placebo efekt vyloučit :wink:

Na bolesti páteře používám akupunkturu s velmi dobrými výsledky.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 05.06.11 10:03

Ano..kupodivu homeopatika skutečně fungují, speciélně čínské bylinky jsem nezkoušela, stačila jsem se po…t i z našich dostupných a receptů na detox je tolik…na trávicí potíže s většinou používají hořčiny a to není moc chutné :vomit:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 05.06.11 10:21

Katerinko, ty koně mě tedy matou! Tam je jasné, že placebo efekt nefunguje.

Akupunktuře na páteř věřím, pokud to někdo umí. Obávám se ale, že je to móda a spousta lidí si udělala krátkodobý kurs! :mrgreen: Takže asi bych šla jedině k rodilému Číňanovi.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 05.06.11 10:22

…máme doma momentálně nějaký blbý prohlížeč, čili našla jsem jen tento odkaz.
Ale když si v českém prohlížecči zadáte Radomír Klimeš, měly by jste narazit na jeho ofic. stránky.
Tato následující stránka uvádí jen údaje, kde a jak je možno ho zatihnout…
(nikomu nic nenutím, každý si najde to, co je mu blízké… :wink: ) http://translate.google.com/translate?h … rmd%3Divns

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 05.06.11 10:46
janas píše:
Takže asi bych šla jedině k rodilému Číňanovi.

Dva měsíce jsem se léčila u čínské doktorky, která léčila i V. Havla a výsledek byl ten, že jsem to pak vzdala z finančních důvodů. Po zdravotní stránce mohu konstatovat, že s tím, co jsem tam šla, jsem se nevyléčila, ale celkově mi stoupla kondice. Chce to delší dobu, to je mi jasné, člověk si pěstuje nemoci i několik let, nemůže být vyléčený za měsíc, za dva. No a jelikož jsme v Čechách, potřebuje i bezednou peněženku. Takže s čínskou medicínou jsem skončila, posledních patnáct let jsem na homeopatikách i s dcerou a dokonce i manžel si sem tam zobne, když viděl výsledky. A loni jsem ještě najela na ajurvédu u pana doktora Lebenharta. Ten napsal vynikající knížku: „Svlékl jsem bílý plášť“.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist