Trapasy a průšvihy, které nás něco stály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.03.11 20:27
Trapasy a průšvihy, které nás něco stály

Tak, králem všech trapasů jsem se dnes stala já. :evil: :cry:

Máme ve sklepě sušárnu na prádlo. Někdy ložní prádlo nesuším v sušičce, ale přehodím jej přes šňůry. Tak jsem učinila i s teplým povlečením s tím, že jej dám již uložit do skříně a vezmeme si lehčí. V pátek jsem šla v noci potmě pro prádlo, protože jsem, jako obvyle, nemohla spát. Ze šňůr jsem jej sbalila, dala v té tmavé sušárně do pytle složené, ale nevyžehlené a odvezla výtahem do třetího patra. A ráno říkám manželovi, ať dá ten pytel nahoru do skříně, kam nedosáhnu.

Včera jsem četla v sušárně vzkaz: Kdo jste mi čmajzli prádlo, vraťte ho.

Usmála jsem se, kdo by komu kradl tady věci? Dnes zvoní někdo na zvonek od bytu, otevřu a za nimi drobounká milá slečna, která mi oznamuje, že chodí byt od bytu a prosí toho, do ji vzal povlečení, aby jí ho vrátil. Zbystřila jsem! Povlečení?

Dívka odešla, já vytáhla štafle, vylezla do skříně a s hrůzou zjistila, že jsem s naším prádlem sbalila i to její. Roztřásla jsem se! :bang: :bang: :bang: :bang:

Povlečení jsem vzala, urovnala, v koupelně udělala 10ml odstřik Prady Tendre a pádila z bytu č. 10 do bytu č. 5. Omluvila jsem se, třesoucím se hlasem slečně věnovala její prádlo a onen odstřik parfému. S pokorou jsem vycouvala a teď mě bolí hlava, třesou se ruce a mám dojem, že se studem propadnu! Sakra drahá moje blbost, nepozornost, noční potulování a vůbec! Jsem idiot. :bang: :bang: :bang: :smack:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 09.03.11 20:31

:lol: :lol: :lol: a jaká byla její následná reakce? Já bych se tomu zasmála :lol:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.03.11 20:42

Sendy, nic si z toho nedělej, to není žádná trapasová tragédie - slečna je určitě ráda, že to byl omyl a ne krádež a odstřik je určitě příjemné odškodnění.
Poučení: chci-li vyvíjet pracovní aktivitu v noci, svítím si na předmět činnosti :wink:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.03.11 20:42

Jo, byla super. Říkala, jak je šťastná, že má povlečení zpáty. Taková osmnáctiletá holčina. Blbý, když se takovému mláděti musí omlouvat ženská, co by skoro mohla být její matka. :evil: Ale odstřik si vzala. Neprotestovala. :D

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.03.11 20:45
jerry píše:
Sendy, nic si z toho nedělej, to není žádná trapasová tragédie - slečna je určitě ráda, že to byl omyl a ne krádež a odstřik je určitě příjemné odškodnění.
Poučení: chci-li vyvíjet pracovní aktivitu v noci, svítím si na předmět činnosti :wink:

Asi se naučím svítit očima. Většinu aktivit vyvíjím hlavně v noci, kdy ne a ne usnout a nesvítím, protože nechci probudit manžela. Ale ve sklepě jsem mohla, no. :conf:

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 09.03.11 20:49

Sendy a nechceš si na chvíli půjčit i moje povlečení? Nějaký odstřik z tvé poličky plné pokladů by mě potěšil, taky bych neprotestovala :lol:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbucha  09.03.11 20:49

V noci bych do sklepa nešla :?

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.03.11 20:50
foxy píše:
Sendy a nechceš si na chvíli půjčit i moje povlečení? Nějaký odstřik z tvé poličky plné pokladů by mě potěšil, taky bych neprotestovala :lol:
:lol: :lol: :lol:

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.03.11 20:53

Hodně se potuluji v noci domem, tady je vše pod kamerovým systémem, chodby, výtah, jen na to občas zapomenu a bloudím chodbami jako bílá paní v županu. :whistle:

Dole máme totiž nejen sušárnu, ale i společenskou místnost s universálním PC a internetem, takže v domě je poměrně živo. A navíc venčím hafíky v noci. :wink:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 09.03.11 20:57

Takhle jsem se štrachala v noci před vánocemi ze sklepa, který máme v jiné budově než byty. Po naší dlouhé chodbě směrem k bytu to znám nazpaměť a proč si rozsvěcet, že. No a od sousedky šla noční pánská návštěva a diskrétně si také nerozsvítil, ale na rozdíl ode mě on věděl že jdu, protože mě viděl oknem jak jdu ze sklepa po dvoře k nám. Takže při srážce jsem se málem po… :speechless:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 09.03.11 21:21

…s..r..a..l..a?Tedy to jsou ale zážitky :lol:

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.03.11 21:26

Renama: to by mne kleplo! Nějak si žiji sama v sobě a nevnímám okolí, takže i když na mne blafne můj vlastní pes, mám oči na vrchu hlavy, jak se vyděsím.

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 09.03.11 21:39

Jo do toho pos.ání mi moc nechybělo ale byl slabší náznak infarktu :mrgreen:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 10.03.11 11:07
:D

No mě se stalo že jsme šli s přítelem nakoupit a on šel pro košík. Vidím přijíždět košík, periferně vidím i přítele. Hodím do košíku kabelku a se slovy „jdeme!“ beru košík. Slyším jenom „Klidně!“ říkám si to není Petr, podívám se a ono vážně ne, byl to jiný sympaťák :D Dobře jsme se nasmáli, až na mojeho, ten jenom pronesl že já jdu snad s každým :roll: :lol:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 10.03.11 12:39

Já takhle nastoupila do auta. Čekám na chodníku, měli jsme jít ještě něco vyřídit, roztržitá, myšlenky jinde, nastoupím, zabouchnu dveře a „jedem“ prý proč ne?! No podívám se a stejná značka auta jen jinej chlap. Na mou omluvu, pršelo a špatně vidím do dálky. :mrgreen:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist