Travalo flakony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spookee
Učednice 33 příspěvků 25.08.12 14:17
Travalo flakony

Ahoj Aromačky, dnes mi přišla mailem nabídka na plnitelné flakonky Travalo, obsah 5 ml, vhodné do kabelky. Jako nápad mi to přijde bezvadné, protože jsem vlastníkem převážně těžkých skleněných flakonů. Vypadají pěkně, krásně barevné, použila bych je i pro přítele, který se stále šplouchá. Ale má to dvě ALE!

1. Nevěřím tomu, že spodek, kudy parfém do flakonku natlačíte, neprotéká. MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST, PROSÍM?
  1. Nechápu, jak místní eshopy mohou flakonky prodávat za 250 Kč a víc (našla jsem i za 400 plus poštovné), když na eBay, kde už dnes nakupuje skoro každý, je prodávají za 100 Kč (v přepočtu, bez poštovného)!!! Pěkně nás tady natahují :roll:

Prosím o vaše rady a zkušenosti s touto „novinkou“.

http://www.youtube.com/watch?…!

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 65 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 26.08.12 14:46

Ja ho mám tuším z FANNu, dostala som ho už dávnejšie ako darček, keď ho začali propagovať, takže najlacnejší isto nebol…Zdá sa mi zbytočne predražený a preceňovaný.
Ale netečie.

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Halbuska
Učednice 129 příspěvků 06.09.12 21:25

A jak jste docílily toho, že netekl. Taky jsem měla jeden a ten mi tedy tím „čudlíkem“ dole protékal. Voněla mi celá kabelka a parfém pomalinku mizel.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

spookee
Učednice 33 příspěvků 06.09.12 23:14

Ja si právě taky myslím, že to musí protíkat… I kdyby byl dole silikon sebepevnější, tak přece i tlak,který vzniká při odstřiku parfému, musí způsobovat únik tekutiny, ne?

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.09.12 08:17

nestrašte mě :cert: já zase na základě ceny (250 za malé travalo) a logiky, že značka dbající o svou pověst by lidem nedávala k flakonům šmejdy (mluvím o travalu ke 120 ml flaškám Histoires de Parfums) věřím, že nějak fungovat bude.

ale jestli někomu fakt protíká, tak to prosím napište, než budu mít vůni v kabelce :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 08.09.12 10:22

@andry
mám dva Travalo flakóny asi dva roky, povaľujú sa mi v kabelkách kade - tade a zatiaľ ešte ani jeden nepretiekol
ak sa to niekomu stalo, tak asi ide o chybný výrobok :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 08.09.12 11:07

Není to Travalo, ale Flo, přijde mi, že je lepší v tom, že nemá vespodu tu dírku:
 http://www.isprej.cz/

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 08.09.12 13:32

no, nevypada nijak extra, je malej, a strasne drahej

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 08.09.12 13:47

Mám v něm LPRN ze Sephory a docela si ho užívám, ale taky se mi na první pohled nelíbil. Ale teď mi připadá, že mám takové malé originální balení. Stál tam 350 Kč s tím, že se dal naplnit zadarmo čímkoliv. Jasně, že to vyšlo draho, ale udělalo mi to radost a můžu si ho doplňovat z odstřiku.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 08.09.12 14:44

sú aj takéto obyčajné rôzne kabelkové flakóny:
http://www.flakony.cz/index.php?…
ale tie možno niektoré z vás poznajú

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

spookee
Učednice 33 příspěvků 08.09.12 19:51
@rakuli píše:
Není to Travalo, ale Flo, přijde mi, že je lepší v tom, že nemá vespodu tu dírku:
http://www.isprej.cz/

Toto je taky zajímavý nápad, musím se kouknout, za kolik ho prodávají na eBay. Díky, rakuli!

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 08.09.12 22:09

Mám 5 ks Travalo, používam denne a žiadny problém s pretekaním. Ani zospodu, ani pri rozstrekovači. Systém plnenia zospodu je jednoduchý. Je niekoľko druhov, ja mám celokovové, potom sú kovové s plastovým rozstrekovačom a ešte priesvitné rovnako s plastovým rozstrekovačom. Ceny sú u jednotlivých odlišné. Moja skúsenosť len dobrá, za mňa :palec: .

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

spookee
Učednice 33 příspěvků 09.09.12 20:26

@Tassia děkuji za názor, přesvědčila jsi mě :) k nákupu každopádně využiju eBay, protože ceny na českém netu jsou neskutečné!

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 09.09.12 21:25

Dúfam, že budeš spokojná, potom daj vedieť, ako to dopadlo. :mavam:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Halbuska
Učednice 129 příspěvků 12.09.12 20:53

Za mě tedy mají travalo velký mínus - možná jsem dělala něco špatně, ale protékal. Takže jsem ho vyhodila - zlaté refany, které jsou za pár kaček a nikde mi nic neteče :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist