Trdelník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 13.03.08 17:59

Dneska jsem byla se synem nakupovat v Tescu a Kubík mne umluvil, abych mu koupila trdelník. Moc dobrý, jestli neznáte ( mandlové, medové těsto obalené ve vanilkovém cukru). A přišel mi povědomně známý, ačkoliv jsem o předtím nikdy neměla. Pak jsem na to přišla… Addict!!
Ode dneška neřeknu Addictu jinak, než Trdlo.:)

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 13.03.08 18:16
Lela píše:
Dneska jsem byla se synem nakupovat v Tescu a Kubík mne umluvil, abych mu koupila trdelník. Moc dobrý, jestli neznáte ( mandlové, medové těsto obalené ve vanilkovém cukru). A přišel mi povědomně známý, ačkoliv jsem o předtím nikdy neměla. Pak jsem na to přišla… Addict!!
Ode dneška neřeknu Addictu jinak, než Trdlo.:)

Neznám trdelník, ale musí to být mňamka :) a je zajímavé, že někdy nám vůně jídla připomene nějakou vůni :D a

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 13.03.08 18:32

Trdelník se prodává ve stáncích ( zatím jsem to viděla jen na dostizích a u Tesca), je to staročeská receptura a je to pruh těsta namotaný na žhavou trubku a upečený.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.03.08 19:42

no trdelník to je opravdu mňamka:-) zvládnu ho zbágrovat celý:)) když to tak píšeš, možná trochu z trdelníku je v Addictu cítit:)))

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 13.03.08 20:42

Trdelník, nebo také České trdlo, jsem jedla poprvé o loňských Vánocích, když jsem procházela tržištěm na Václaváku. Zima a mráz, prodávali ho na spoustě míst a já jsem se rozhodla dvě koupit a donést domů i mužovi. Trdla mi zabalili do papírového pytlíku, aby dýchala, a s touto vůní jsem procházela město a jela v metru. Kam se hrabal parfém, co jsem měla na sobě. Lahodná vůně pečeného těsta obalovaného ve směsi cukru a oříšků se za mnou táhla jako nejdelší parfémový ocásek a nikoho nenechala na pochybám, že nesu cosi velmi dobrého. A když jsem si o týden později kabát oblékla, stále z něho byla cítit ta jedinečná vůně vánočních trhů a pečeného Trdla.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.03.08 20:49

safra Bernie, ty mas fakt moc peknou policku!:) chtela bych se zeptat, jaky je ten Dior Poision Elixir? citila jsem ho tak pred rokem a pul a ted uz dlouho ne…ted se mi zda ze uz zas ani v parfumerkach ne­ni…

Jil
Učednice 144 příspěvků 13.03.08 21:46

Bernie, mohla bych mít taky otázku? Na poličce máš Joop Jette by Night, jaká je? Na netu ji mají, ale v kamence jsem ji zatím neviděla. Jak moc jsou ve vůni cítit růže? Ty moc nemusím. Jinak zbytek složení vypadá slibně. Díky za reakci.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 14.03.08 19:15
chaantal píše:
safra Bernie, ty mas fakt moc peknou policku!:) chtela bych se zeptat, jaky je ten Dior Poision Elixir? citila jsem ho tak pred rokem a pul a ted uz dlouho ne…ted se mi zda ze uz zas ani v parfumerkach ne­ni…

Děkuji, nějak jsem poličku zapomněla doplnit, něco už ubylo a něco přibylo. Dior Poison Pure Elixir je hodně podobný Dioru Pure Poison, ale podstatně povedenější. Přijde mi lehce jinak namíchaný, větší prostor dostává krémovo vanilková sladkost, mnohem více přilne ke kůži a nemění se tak rychle v řídké cosi, naopak, uchovává si zvláštní plnost. Zatímco starší bráška je více „vodní“ a více vyniká květinová složka, v Elixiru dominuje spíše sladká ambra s jemnou vanilkou v příjemné kombinaci. :)

Bernie
Učednice 76 příspěvků 14.03.08 19:28
Jil píše:
Bernie, mohla bych mít taky otázku? Na poličce máš Joop Jette by Night, jaká je? Na netu ji mají, ale v kamence jsem ji zatím neviděla. Jak moc jsou ve vůni cítit růže? Ty moc nemusím. Jinak zbytek složení vypadá slibně. Díky za reakci.

Růže ve vůních také moc nemusím, Paris sice vlastním, ale je to pro mě vyloženě okrajová záležitost, takže jsem noční Joop Jette nejdříve prozkoušela, než zakoupila. Jde spíše o vanilkovo mošusovou vůni, dokonce bych řekla, že o jemnou, žádné těžké pižmo. Zpočátku mi trošku připomněl Joop! Muse, ale Jette má více květinových složek a především teplé a nasládlé santalové dřevíčko, které prostupuje celou vůní. Nevýhoda je docela dost mizerná výdrž. Na nějaké noční svádění se tedy nehodí, spíše do teplého jarního odpoledne na zlepšení nálady, když člověk háže do vozíku denodenní nákup a v tom sám sobě tak lehce zavoní, usměje se a pokračuje v dokončení rituálu. :))

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 20.03.08 16:46
Bernie píše:
chaantal píše:
Děkuji, nějak jsem poličku zapomněla doplnit, něco už ubylo a něco přibylo. Dior Poison Pure Elixir je hodně podobný Dioru Pure Poison, ale podstatně povedenější. Přijde mi lehce jinak namíchaný, větší prostor dostává krémovo vanilková sladkost, mnohem více přilne ke kůži a nemění se tak rychle v řídké cosi, naopak, uchovává si zvláštní plnost. Zatímco starší bráška je více „vodní“ a více vyniká květinová složka, v Elixiru dominuje spíše sladká ambra s jemnou vanilkou v příjemné kombinaci. :)

dekuji moc za krasny popis, uplne jsi me na nej navnadila!:) nevis jestli je ten hezky rozprasovac i u 30ml baleni nebo jen u padesatky? jeste jedna otazecka, jaky je ten Midnight Charm? Hrozne me laka, ale taky ho neznam, je v parfumeriich? Ja jsem ho nikde nevidela:(

Yvette  24.03.08 12:45

Ak chcete dobrý trdelník „trdlo“, prídite do Skalice ochutnať ten pravý a potom si už ten hypermarketový nikdy nekúpite. http://www.skalica.sk/…ch/trdelnik/

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 24.03.08 13:26

Nebo tady je recept ;-)

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?…

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 30.12.10 15:27

A je moooc dobrý. Kdo nezkoušel, doporučuji. :)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist