Trouble - víčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.09.08 07:43
Trouble - víčko

Holky, kdo máte Trouble, zvlášť pokud je kupovaný poslední dobou, jaké máte víčko?
Našla jsem různé obrázky a nějak mi to hlava nebere :oops: .

Jednak je víčko s hadem obtočeným dokola, viz např.: http://www.parfume.cz/…eron-trouble … e=zbozi.cz

Druhak je víčko taky s obtočením kolem „zátky“, ale není to had, spíš jakoby prsten či co: http://www.fragrantica.com/perfume/Bouc … e-135.html

No a za třetí jsem našla ještě jiný obrázek/pohled, kde není vidět žádný kámen, co má had nebo prsten, a ten propletenec kolem zátky je zase trochu jiný, vypadá jako že je ze dvou kusů „řemínku“ a asi je to bráno zezadu nebo co…: http://www.akropole.cz/…oucheron-W-5

Vůně se mi líbí, docela bych si ji i ráda pořídila na zimu, ale nemám ráda hady a tak nechci ten flakon s hadem - jak by na mě čučel ze skříňky, hned by mi zkazil celý zážitek z vůně. Nejvíc se mi líbí ten druhý obrázek s „prstenem“, ten je ale k vidění opravdu málo. Navíc mám dojem, že obrázky na webových obchodech jsou do značné míry ilustrační, tak těžko říct, co by mi nakonec vlastně přišlo…

Má někdo (nejlépe čerstvou) zkušenost? Předem díky.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 12:40

Panenko, od té doby, co mi poslali sprej v plechu místo edp flakonu, tak raději dopředu volám, abych se ujistila, že mi pošlou to, co chci, protože obrázky jsou od distributora a to i s popisem. Nedávno měli na Jednorožci v nabídce pánskou sadu Bvlgari a měl tam podle popisu být i ASL, ale obrázek spíš napovídal, že by to měl být balzám po holení, raději jsem se zeptala a měla jsem pravdu, už to opravili, takže ptát se.
Držím palce, ať ti příjde ten flakonek, který si přeješ! :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.09.08 13:44

Díky, už to vidím, že bude třeba stát se detektivem :-). No, uvidím, co zjistím. Jdu volat…

Takhle to vypadá, když člověk dostane nečekaně nějaké peníze navíc, myslí si, že si udělá nečekanou radost, a nakonec to dopadne tak, že to (s trochou nadsázky) provolá :lol: :lol: :lol: Jestli bych se neměla třeba na El Ninu podívat po něčem jiném…

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 14:25

El Nino má myslím zelenou linku, ta je zadarmo :P Šťastnou ruku :D

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.09.08 16:06

Druhak je víčko taky s obtočením kolem „zátky“, ale není to had, spíš jakoby prsten či co: http://www.fragrantica.com/…..e-135.html

Mám tenhle z Jednororožce. Ale nevím, jestli ho tam ještě mají.
Mít pár desetitisíců navíc, koupím si od Boucherona i ten prsten Trouble. :cry:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 16.09.08 18:14

Vero, na El Nino jsem volala, řekli, že nejsou schopni cokoli říct, že by museli rozbalit krabičku a podívat se, což nemohou udělat, aniž by znehodnotili zboží (což chápu). Pak jsem ještě stihla zavolat jeden další obchod, tam mi řekli, že zavolají do skladu, jestli by to tam nezjistili a ozvou se zpět, zatím nic. Víc jsem dnes odpoledne nestihla :-( .

Svatko, díky za informaci, na Jednorožci ho mají, ale 100ml kýbl, to je na mě moc - a ilustrační obrázek je s hadem :wink: . A pak se v tom má člověk vyznat… Ale i tak si z toho člověk něco vezme - že totiž měla Vera úplnou pravdu a obrázek je opravdu jen a pouze ilustrační a nedá se z něj nic vyvozovat :evil: .

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.09.08 19:42

Aha, já mám od tam 50ml. Ale je fakt, že obrázky jsou asi ilustrativní. Např. u Edp je obr. Edt apod.(to jsem viděla u Initialu např.)

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 16.09.08 23:10

Panenko, tie dva posledne obrazky - s „prstenom“ - su totozne. Mam 50 ml edp a je to identicke - ten posledny zaber je foteny z opacnej strany, tak nevidno ten „prsten“. No a k tomu prvemu zaberu s hadom sa neviem vyjadrit - asi to bude vacsi/ mensi objem flakonu,alebo co…Podstatny je prijemny obsah :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 23:14

…a to jsem ještě našla tohle, krása :D http://content.costco.com/Images/Conten … 248201.jpg

a tady jsou krásně vidět ty prstýnky: http://images.google.com/imgres?… … s%26sa%3DN

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 17.09.08 07:50

Vero, já bych řekla, že ten první obrázek bude asi čistý parfém…?

Jinak Estelle, díky, to jsem nevěděla, že obrázky s prstenem a s řemínky jsou totéž ze dvou stran… I když ty řemínky jsem odhadovala, že jsou focené zezadu, ale nevěděla jsem, jaký k tomu přiřadit předek :-).

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 17.09.08 13:14

Panenka a ides do nej? :) Mimochodom, ja tiez nemam rada hady - tfuj. Pravdepodobne za beznych okolnosti pri 50 ml obsahu narazis na to modernejsie poňatie - prsten.

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 17.09.08 14:23

A tohle je také krása, myslíte, že je to „obyč“ Trouble jenom v hezkém kabátku nebo nějaká limitka? http://cz.strawberrynet.com/productDeta … r=B#DETAIL

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 17.09.08 15:23

Estelle:
no, budu to asi muset odložit. Přečetla jsem si dnes ráno Hafikovy nabídky a jedné neodolala (nabízela jinou vůni z mého tužebníku za skvělou cenu, snad je ještě volná - ještě nemám od Hafika odpověď). Sice mi ještě nějaké prostředky zbydou, ale na Trouble to nebude dost, tak jestli to s tou Hafikovou nabídkou dopadne, bude muset Trouble počkat, až něco dalšího došetřím. Ale Trouble je velmi horký kandidát na další splněné přání, rozhodla jsem se, že budu věřit, že mi přijde hezký flakonek, a když ne, existujou Refany, že. Bohužel si nemůžu ty přání plnit tak rychle, jak bych chtěla. Ale to málokdo.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.09.08 14:02

Panenko, samozrejme, ze bežne ma kazdy clovek obmedzene financne (a nielen tie) moznosti. Ale nadruhej strane - je to fajn. Aj obmedzenia (hranice) maju svoj zmysel. Mat raz za cas uzasne potesenie prinesie ovela viac radosti ako keby sme si ho mali dopriat casto…
A ja uz snivam o tom Trouble v tom zlatom „kabatiku“ :lol: .

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.09.08 14:03

Naja, to je fakt krasne! Ale flakon vyzera nepriehladny…Skoda, ze nevieme o tejto edicii viac.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist