*TRUSSARDI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 14.06.09 18:27
*TRUSSARDI

Podělte se, jaké máte zkušenosti (úspěchy) s touto italskou značkou. :)

V parfumerkách se s ní příliš nesetkávám. Je trochu utlačovaná..
Já jsem momentálně natěšená na svěží Bianco, ale k zahození není ani kávičková Inside (začíná se mi docela líbit) a neotřelá papričková Skin. Jediná, co mi vyloženě nesedla, byla Jeans. Ostatní neznám. Pište :P ..

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ukázat značku Trussardi

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 14.06.09 18:47
Trussardi Skin

Tak já mám tuhle Trussardi již potřetí a od prvního „počuchu“, který mne dostal, jsem na ni nezměnila názor - stále mi voní a neomrzí mne. Používám ji na jaře a v létě. Moc lidí ji nezná a nepoužívá, čemuž jsem jen ráda.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 14.06.09 18:47

Skin jsem nosila, když tady začínala. Už si ji nepamatuji úplně přesně, ale moc se mi líbila a měla jsem na ni docela dost pochval. Byla poměrně dosti příjemná a osobitá… Musím ji zase zkusit. :wink:

Jeans přišla ne moc dlouho po Skin, tenkrát jsem se na ni těšila, ale nezaujala mě.

Inside woman není špatná, ale můj šálek kávy to není. :P

Takže já od Trussardi - z toho, co znám - mohu jen Skin…

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.06.09 19:00

Skin používám teď v teplejších docela hodně - ač mám dost ráda bílé kytky, tak se mi Skin líbí svojí „zeleností“. Je to zajímavě svěží vůně s papričkovým ocáskem. A neobtěžuje okolí - naopak mám na ní pochvalné reakce.
Má jedinou nevýhodu - na mě nijak moc nedrží (což je ale zase důvodem k tomu, častěji se osvěžit). Ale vzhledem k příjemné ceně to není žádná tragédie.
Bianco mám taky očichanou a váhám, jestli si ji koupit letos nebo až příští rok.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 14.06.09 19:30

Mně se Bianco moc líbí. Kdybych věděla, že je tak hezká, tak bych si ji koupila už dávno. Je svěží, není ulepená, bonbónová nebo přehnaně kyselá (alespoň na mé kůži). Je to příjemná citrusová čajová vůně. Prostě ideální letnička, které odpustím i nevalnou výdrž.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 14.06.09 19:53

ja mam inside , ta mi presne padla do noty, krasne jedla :)

a chtela jsem si poridit i skin , ta se mi zdala hodne zajimava - neulepene sladka a zaroven svezi, pote jemna vune kuze - ale jak jsem zjistila ze vzorku, vubec na mne nedrzi, za hodinu necitim skoro nic - to zaprve - a za druhe, co cert nechtel, zrovna jsem koupila jine mydlo nez obvykle - camay passion - a jak jsem zjistila, voni to skoro stejne (aspon, co se zacatku vune tyka) :| to me tak nak odradilo od nakupu …

ostatni neznam

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 14.06.09 20:12

Měla jsem moc ráda dvě vůně Trussardi (klidně bych je nosila zas, pokud nebyly přeformulované) :

Trussardi
(aldehydová, květinová, tisíckrát pochválená):
Donna

Další vůně firmy mě neoslovily.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  14.06.09 20:52

Skin mám ráda, kombinace papričky, fialky a cedr je neotřelá!(Ačkoli - nedávno jsem zkoušela ze vzorku Bois de filao a byla jsem překvapena jejich podobností - také obsahuje pepř, fialkové lístky a cedr.)

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 14.06.09 21:48

Já mám taky Skin,je pěkná.A Inside-tu bych snad pila.Čuchala jsem i k Delight-hezká ovocenka.Celkově se mi vůně Skin líbí :D :D

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 14.06.09 22:19

Po Inside moc prahnu, Skin se mi osvědčila v létě, za chvilku ji vytáhnu ze skříně. :lol:

Jeans byla asi dva roky zpátky má oblíbenkyně, a to docela dlouho. Je to vůně, na kterou jsem dostala nejvíc pochval. :shock: Dá se nosit kdykoliv a kamkoliv.

Bianco mě nezaujala a nedrží na mně.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 15.06.09 09:41

Skin a Inside - téměř vůbec jsem je necítila, i když jsem si na ruku stříkla tak pětkrát. Ale to maličko, co jsem tam tak nějak odtušila, nebylo nepříjemné.
Bianco - vůbec se mi nelíbila. Hodně mě překvapila recenze, kde jsem četla, že má být kyselá. Mně přišla dost sladká, takovým hodně divným „bleeeh“ způsobem.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 15.06.09 12:44

Ještě mě napadla Essenza del Tempo,nedávno ji nabízel Hafík,taky je pěkná a má moc hezký flakonek.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 15.06.09 12:47
shanin píše:
Skin a Inside - téměř vůbec jsem je necítila, i když jsem si na ruku stříkla tak pětkrát. Ale to maličko, co jsem tam tak nějak odtušila, nebylo nepříjemné.
Bianco - vůbec se mi nelíbila. Hodně mě překvapila recenze, kde jsem četla, že má být kyselá. Mně přišla dost sladká, takovým hodně divným „bleeeh“ způsobem.
Na mně není ani sladká ani kyselá. Je ledově svěží s takovým zvláštním pikantním podtónem. Každopádně vzorek už jsem vyplácala, tak uvidím, co se mnou udělá pořádný střik z flakónu . Dnes nebo zítra by mi měla dorazit.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 15.06.09 13:20
Daisy.zlouky píše:
Ještě mě napadla Essenza del Tempo,nedávno ji nabízel Hafík,taky je pěkná a má moc hezký flakonek.

Mě se moc líbí ten uzávěr na řemínku - je to vtipné a neobvyklé. Vůně samotná je taková lehká. Hafík ji má teď za skvělou cenu - tak už aby ji někdo koupil :!:. Nebo mě bude pořád provokovat :nono:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.06.09 17:49

…měla jsem INSIDE . … krásná mazlivá gurmánská vůně!…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist