Trussardi Python

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tomas81
Nováček 2 příspěvky 13.11.09 16:18
Trussardi Python

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, kde by se dala naživo vyzkoušet tato toaletní voda? Vím, že je téměř k nesehnání a pravděpodobnost je malá, ale možná, že někdo ví.

Popřípadě, kde by se dal sehnat vzorek této vůně.

V nejhorším případě bych poprosil o přiriovnání k vůni jiné… Pokud si pamatuji, tak je Python celkem „vodní“ svěží vůně, v něčem podobná Bvlgari Aqua.

Děkuji všem za reakce.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1797 příspěvků 13.11.09 16:34

Dámskou Python jsem zkoušela v Marionnaudu v Praze na Flóře, kde tuhle značku mají, možná, že v Marionnaudu budou mít i tu pánskou.

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 224 vzorků V tužebníku 24 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.01.10 23:29

já si právě objednal Trussardi Uomo - přišel mi mail s potvrzením objednávky a počítám, že tak v úterý/středu se možná ozve i někdo z obchodu, že zboží není skladem…

Ale zkusil jsem to, mám to kousek od baráku dá se říct :) tak uvidíme

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 04.01.10 12:54

tak Uomo není a asi jen tak ani nebude :cry:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist