Trussardi - Skin a náhrada za Gucci Rush 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aisha
Učednice 40 příspěvků 18.01.08 10:08

Zdravím všechny, jsem ráda že jsem našla tenhle web. Chodívala jsem si povídat o parfémech na diskuzi k Fedorovi (možná tu některé jste), jenže ten se pak na nás nas..... a diskuzi nenávratně zrušil:-) Od té doby jsem něco podobného marně hledla a jsem ráda, že našla.

Měla bych na vás, zkušené, prosbičku. Jelikož zdejší maloměšťácké parfumérky nabízejí pouze Light Blue atd., nemám moc šancí vůně zkoušet. O Trussardi Skin jsem už hóódně četla a rozhodla jsem se, že bych si ji asi koupila naslepo, ta stejně není pomalu nikde k vyzkoušení. Můžete mi na ní napsat nějaký názor? Vím že je to vůně spíše do tepla než teď na zimu, ale to nevadí, žádný parfém do tepla teď nemám.

Nemám ráda orient, nic sladkého, nic příliš mošusového - ten typický musk z některých orientů vůbec nemusím… Mám ráda krémovky, pudrovky, zelené vůně, natrpklé vůně, trochu vanilky taky snesu… Mým favoritem je momentálně už třetí flakon Bvlgari - Pour Femme, k tomu mám Sensi od Armaniho, Guerlain - Champs Elysées, Gucci - Envy mi nedávno došel…Měla jsem Ninu Ricci Premier Jour ale přišla mi moc slabá, Bossy na mě nedrží,
moc se mi líbí Gucci Rush 2 kvůli tomu rybízu, ale jelikož nevydrží, nešla jsem do něj. Neznáte nějakou náhradu?

Moc děkuji:-)

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 18.01.08 10:16

Dobrý den.Skin jsem měla a je opravdu nesladká, a nemošusová.Zpočátku vykouknou fialky,ale na mně se rychle ztratí a zůstane svěží,čistá a chladivá vůně paprik a kůže,myslím tím koženého oblečení,ale ne v kořenité nebo dřevité podobě.Někdo ji může vnímat jako vůni čistoty a vypraného na větru usušeného prádla,na léto byla velice příjemná,cítila jsem v ní i trošku natrpklosti.Pro přirovnání nesnesu nic,co zavání pánským typem vůně,kupříkladu Mitsouko je pro mne nejlacinější pánská kolínská,ale Skin laděná do pánska není,je taková pikantní a osvěžující.Pot­řebuje ale trochu času,aby na kůži zapracovala.Pak je ovšem nádherná a rozhodně netuctová.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

aisha
Učednice 40 příspěvků 18.01.08 13:59

Mockrát děkuji za hezký popis. Tohle jsem chtěla slyšet. Už jsem ji objednala takže se moc těším, až dorazí.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.01.08 14:20

Já mám bohužel se Skinem opačnou zkušenost, než jsem si ji objednala, 3× jsem ji v obchodě vyzkoušela, a až jsem ji měla doma, ouha, nemohla jsem ji na sobě ani cítit a musela jít o dům dál, bohužel nedokážu popsat, která složka mi na ní vadila, ale možná to byla právě ta kombinace papriček s kůží. Zvláštní, z obchodu nadšená a pak obrovské zklamání. Doufám, že budeš mít, Aisho, větší štěstí, držím moc palce!!!
A s tím Guccim jsme na tom stejně, krásná rybízová vůně, ale výdrž pramalá, už jsem vyzkoušela hodně vůní, ale náhradu nenašla. Po rybízu myslím voněl avonský Wink a kdysi jsem zkoušela imitaci Rush II od FM a voněla moc pěkně a i držela. Ještě ji dělá Refan, ale tu jsem nezkoušela. Jednou jsem si od něj koupila imitaci Tresoru a musím říct, že mi voněla daleko víc než originál, ale to jen tak pro inspiraci.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

adlen
Učednice 50 příspěvků 18.01.08 14:26

Mně se teda také Skin nelíbí, koupila jsem si ho naslepo a udělala jsem velkou chybu, hned jsem ho musela dát pryč, byl moc fuj:-)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 18.01.08 17:00

Mě Skin hodně připomínal pánskou vůni. Měla jsem vzorek, z toho mi moc a moc voněl. Pak mi známá věnovala zbytek ve flakonu, navoněla jsem se, a cítila jsem tam velmi intenzivně nějakou složku … taky nevím co, ale kůže ani papričky mi nevadí, fakt nevím, co to je. Druhý den ale ze svetru voněla nádherně. Pro mě je to vůně, která voní výrazně lépe mému okolí (ze mě), nežli mě. Stejnou zkušenost jsem měla s Image od Cerruti. Do okolí voněl nádherně, na sobě jsem ho snášela trochu hůř.
Aisha - je to rozšířená vůně, vyzkoušej pořádně vzorek nebo odstřik, než abys kupovala naslepo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 18.01.08 17:32
Mirka píše:
Mě Skin hodně připomínal pánskou vůni. Měla jsem vzorek, z toho mi moc a moc voněl. Pak mi známá věnovala zbytek ve flakonu, navoněla jsem se, a cítila jsem tam velmi intenzivně nějakou složku … taky nevím co, ale kůže ani papričky mi nevadí, fakt nevím, co to je. Druhý den ale ze svetru voněla nádherně. Pro mě je to vůně, která voní výrazně lépe mému okolí (ze mě), nežli mě. Stejnou zkušenost jsem měla s Image od Cerruti. Do okolí voněl nádherně, na sobě jsem ho snášela trochu hůř.
Aisha - je to rozšířená vůně, vyzkoušej pořádně vzorek nebo odstřik, než abys kupovala naslepo.

Aisha nám jistě své dojmy popíše,už si Skin objednala,ale jinak souhlasím s přirovnáním k Image od Cerrutiho,opravdu jsem měla taky podobné dojmy, z těchto vůní a u obou jsem si nebyla jistá,ale nakonec mne okolí přesvědčilo a nakonec jsem byla s oběma taky spokojená.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 18.01.08 18:47

Trussardi je běžně k „očichání“ v Marionnaudu a Skin alespoň mně moc pěkně voněl asi tak první hodinu, už už jsem uvažovala o koupi, ale pak se trochu změnil do dost tuctového tónu á la Oriflame Volare apod. a úplně nakonec se rozležel do něčeho, co bych možná s velkou nadsázkou přirovnala k lehkému závanu po otevření dveří pneuservisu :-). Ale možná mám jen já nějakou s touto vůní nekompatibilní skin …

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 18.01.08 21:44

Aisho, před vánoci ji měli v Marku, tam jsem ji jednou zkusila a než jsem naplnila košík nezbytnostmi, tak se hezky rozložila a zdála se dobrá, fakt taková pikantní a svěží na léto jak stvořená, tak jsem zakoupila. Ještě jsem ho neotevřela, po přečtení příspěvků, už mám trochu obavy, jestli jsem se neunáhlila. Uvidím, vlastně ucítím.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Madlen  18.01.08 23:56

Chtěla bych se zeptat na Extravaganci od Givenchy.Popisovaly jste Skin a to je pro mě příšerná vůně,Extravaganci jsem si chtěla objednat jen podle skvělých recenzí,ale teď nemám odvahu,nejsou si podobné?

Jana
Učednice 141 příspěvků 19.01.08 00:07

Já mám Skin moc ráda a mám na něj velice pozitivní ohlasy. Žádné pánské tóny tam necítím jen fialky, fialky a zase fialky. Už jsem zkusila i kombinaci s jinými vůněmi, abych dodala více svěžesti, líbí se mi s JARDINS DE BAGATELLE. Určitě nezůstanu jen u jednoho balenní a objednám jej opakovaně.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů

aisha
Učednice 40 příspěvků 19.01.08 13:45

Milé znalkyně, jak tak koukám, tak Skin je třeba milovat nebo nenávidět. Nic mezi tím:-) Každopádně jsem na tu alchymii zvědavá. V nejhorším půjde dál, ta cena zas není tak horentní, nebo si vyberu ještě něco, stejně mám teď toho málo tak to potřebuje obnovit.

Minulý týden jsem byla na čuchané a vyzkoušela jsem Jil Sander Style - černý a bílý - to se mi vůbec nelíbilo, pak Lolity - jedna byla hezká, ale docela sladká, na běžný nošení do kanclu by to moc nebylo a pak Nina od Niny Ricci - taky docela sladká a navíc jsem jí za chvíli necítila. T+šila jsem se na L. Biaggiotti - Due dona, protože manžel dostal vzorek od Due uomo - Due uomo krásný, Due dona nanic.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 19.01.08 15:01
Madlen píše:
Chtěla bych se zeptat na Extravaganci od Givenchy.Popisovaly jste Skin a to je pro mě příšerná vůně,Extravaganci jsem si chtěla objednat jen podle skvělých recenzí,ale teď nemám odvahu,nejsou si podobné?

Podobné si nejsou. Extravagance voní výrazně po mandarinkách - kopřivách - afrikánech - na každém taky malinko jinak. Na mě to byly nejspíše afrikány, ale ty leckomu smrdí (mě tedy ne). Už jsem se setkala i s názorem, že špatně držela, na mě to byl jeden z největších držáků, jaké jsem měla. Držela i ve velkém horku. Začali ji znovu dělat, já jsem měla kdysi tu „starou“.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eva  19.01.08 15:21

Přeji hezký víkend…

Skin ráda moc nemám: voní mi asi jako kožená bunda, boty nebo kabelka /cokoli koženého/ - takže já bych se s ní necítíla příjemně, pokud bych ji tedy cítila: Skin patří na mém seznamu nedržáků k vůni na předních příčkách, velice slabounká. S Imagí bych ji nesrovnávala, to jsou úplně jiné vůně /Image je svěží, křišťálově/svěže-kouřová vůně, držák, rozhodně ta se mi narozdíl od Skin na léto líbí, je trochu natrpklá - tudíž osvěžující, ale také může spadat do kategorie, která každého pozitivně neosloví/ Naslepo radši ani jednu. Každá vůně vnímáme trochu jinak…/ale hlavně že sama čas od času rizika slepých nákupů podstupuju :)/

eva  19.01.08 15:31

Mirka: A mohla bys prosím srovnat /třeba časem, až vyzkoušíš/, jestli jsou stejné původní a dnešní Extravagance? Novou verzi Extravagance /nebo tedy novostarou/ jsem zkoušela minulý týden a mně se zdá nějak jiná než původní /ale já si původní možná špatně pamatuju nebo jsem ji cítila jinak, nevím/ - tato na mně voní silně citrusově, silná citronáda, hodně silná: a opravdu drží výborně. Nejdřív se mi líbila, ale později mi z ní bylo už nedobře a začala mi jít postupně na nervy: ve „staré“ jsem cítila navrch i dost květiny, tady jen samé citrusy :( Možná na léto by mohla být Extrav. zajímavá, ale mám trochu obavy, že by mohla v horku vytvářet efekt „vyčpělé svěženky“.

A souhlasím, že Skin a Extravagence podobné nejsou.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist